حمایت پست: 5 چیزهایی که یک مادر مشغول نگه می دارد در لیست مواد غذایی به صورت آسان و مقرون به صرفه وعده های غذایی

از بودجه خانواده برای برنامه ریزی وعده های غذایی, U. s. Air Force Airman و مادر از سه Amiyrah مارتین با یک طرح

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

از بودجه خانواده برای برنامه ریزی وعده های غذایی, U. s. Air Force Airman و مادر از سه Amiyrah مارتین با یک طرح. او شناخته شده برای های هوشمند کلاهبرداری و دبستان و راهنمایی برای همه چیز از خوشمزه weeknight وعده های غذایی به خرید مواد غذایی در وبلاگ خود 4 کلاه و با صرفه. ما پرسید که چه او را نگه می دارد در دست همیشه طوری آماده شده است.

"ماکارونی رشته فرنگی نیست فقط برای مک و پنیر!" Amiyrah می گوید. این پاستا به شکل یک خانواده مورد علاقه پس از آن همیشه در دست برای سریع weeknight وعده های غذایی. "ما خرید آن را در طول هر سفر, مواد غذایی به دلیل آن را بسیار متنوع است. ما استفاده از آن را در سوپ و خورش و در جنوب غربی ماکارونی کاسه و سریع پستو, ماکارونی, شام."

2. سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا

"ما نمی تواند نگه داشتن به اندازه کافی سالسا و picante سس در خانه ما" Amiyrah می گوید. او را دوست دارد این یکی — و نه فقط برای وعده شگفت انگیزی است. "فکر می کنم در مورد مواد در سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا: گوجه فرنگی, فلفل هالاپینیو پیاز. این یک شروع بزرگ برای یک وعده غذایی دلچسب برای خانواده خود را. در حالی که ما لذت بردن از جفت شدن آن با تراشه های نان ذرت مکزیکی ما بیشتر از آن استفاده کنید به عنوان یک سوپ و فلفل قرمز استارت. طعم و سبزیجات در حال حاضر وجود دارد و آن طول می کشد ما وگان آرام پز مکزیکی سوپ به طعم سطح شما نمی خواهد باور." آن همچنین می افزاید: bold عطر و طعم به weeknight مورد علاقه های شما مانند tacos و enchiladas.

"فقط یک دسته علف و غیره از خامه ترش می افزاید: یکی دیگر از سطح به هر شام" Amiyrah می گوید. "این یک عنصر است که طول می کشد تا فضای کمتر در یخچال در حالی که ماندگاری برای مدت زمان طولانی. ما با استفاده از آن به جای شیر و یا به طور منظم کرم خامه ای, ظروف و حتی استفاده از آن به عنوان عنصر اصلی در ما, در خانه, بیسکویت." همچنین ستاره از شکلات خامه ترش کیک با کره بادام زمینی رویه خامهای کیک یا شیرینی.

"لوبیا عمده و اصلی در خانه ما و نه فقط به صورت معمول لوبیا و برنج" Amiyrah می گوید. او انجماد لوبیا پخته شده را در دو فنجان نفر برای استفاده آسان بعد. "یک چیز شگفت انگیز ما را با لوبیا است که آنها را تبدیل به یک سس زیر ماهی قزل آلا پخته: مخلوط لوبیا با زیره سبز, نمک و فلفل, گسترش بر روی یک صفحه و محل کاملا پخته شده ماهی قزل آلا در بالا. آن را می سازد ساده ترین شام فوق العاده ویژه."

"آیا خواب در این تراشه جادویی گزینه! می گوید:" Amiyrah که طول می کشد آنها را راه فراتر از وعده شگفت انگیزی است. "آنها خودرو برای برخی از ساده ترین آشپزخانه-محور شام. محل تراشه های خود را در دیگچه آهن بالا با سالسا و پنیر و سایر اقلام را از یخچال و سپس پخت تا زمانی که قهوه ای طلایی است. ما همچنین با استفاده از هم پاشیده تراشه های نان ذرت مکزیکی را migas برای صبحانه. این یک مورد علاقه خانواده!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن