در همکاری با دره سبز لبنیاتی

این که آیا شما بر روی بروید و یا نشستن با خانواده در یک آخر هفته تنبل صبح و شیرینی و یک صبحانه مورد علاقه. و شما واقعا نمی توانید شیرینی بدون پنیر خامه ای. اگر شما عدم تحمل لاکتوز می توان آن را یک چالش برای لذت بردن از صبح آماده به کار. اما آن را ندارد به این مورد وجود دارد یک راه برای لذت بردن از dynamic duo بدون درد است.

دره سبز لبنیاتی را بدون لاکتوز پنیر خامه ای هوشمند و خوشمزه انتخاب است که به سختی احساس می کند مانند یک قربانی. چرا که آن را ساخته شده از همان چیزی که به طور منظم پنیر ساخته شده است از: خالص کرم. تفاوت در این است که آن را نیز ساخته شده با آنزیم لاکتاز آنزیمی به کسانی که عدم تحمل لاکتوز را تولید نمی کند به اندازه کافی به طور طبیعی به راحتی هضم محصولات لبنی. از جمله به این معنی پنیر خامه ای دیگر از روی میز و صبح خود را فقط یک کل خیلی روشن تر است.

ایجاد یک صبحانه مناسبت با شیرینی خامه پنیر و تمام اتصالات

در حالی که یک ضربه تند وشدید زدن ساده از پنیر خود را بیگل است یک انتخاب خوب آن را سرگرم کننده به آن را یک گام بیشتر و صبحانه اصلی بیشتر از یک مناسبت است. راه اندازی یک نان شیرینی حلقوی بار با تمام اتصالات را برای خود و یا خانواده خود را به عنوان یک راه برای شروع روز خود را. این که آیا شما در حال ساخت یک لود بیگل برای یک یا شما در حال تخمگذاری مواد تشکیل دهنده برای یک خانواده دو (یا سه یا چهار یا بیشتر) از آن آسان است به مقیاس مواد بالا یا پایین.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

شیرینی: البته! انتخاب خانواده خود عطر و طعم مورد علاقه — و بیرون توستر اگر شما می خواهم کمی برشته بحران.

دودی ماهی قزل آلا: این مسلما سوم مهم ترین قطعه از نان شیرینی حلقوی هیئت مدیره گسترش یافته است. انتخاب کردن برای سرد دودی ماهی قزل آلا که نازک.

سبزیجات و گیاهان و دیگر همراه: Ah, انعطاف پذیر ترین و لذت بخش است. گوجه فرنگی خرد شده, پیاز قرمز و کیپر کلاسیک بیگل مدیره اتصالات اما متوقف نمی وجود دارد. سبزی های تازه مثل شوید و جعفری اضافه کردن روشنایی قطعه قطعه تربچه و خیار اضافه کردن بحران و قطعه قطعه scallions ارائه یکی دیگر از لایه ای از عطر و طعم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de