حمایت پست: 5 Under-the-رادار اساسی شربت خانه غذا وبلاگ نویس همیشه در لیست مواد غذایی

در همکاری با V8®

فقط نگاه در Instagram خوراک Jehan خالق محبوب وبلاگ Jehan می توانید طبخ و شما خواهید دید که او به ارمغان می آورد عطر و طعم بزرگ به هر وعده غذایی. از بز کاری به Guyanese Roti او تساوی در پررنگ طعم و سلیقه ها و سنت های بومی گویان و بومی جامائیکا برای ایجاد وعده های غذایی خوشمزه با کارائیب استعداد. (و بله بچه ها او را صدای بوقلمون در اوردن آنها را.) عشق ما راه خود را با مواد تشکیل دهنده از saltfish به کاساوا پس ما خواسته او را برای پنج اساسی شربت خانه او هرگز بدون.

Jehan را برای استفاده از این همه زمان شربت خانه بزرگ راه رفتن فراتر از یک بخار پز ظرف سمت او با استفاده از برنج در دستور اعم از مرزه به شیرین. “آن را به یک جزء اصلی در شربت خانه من چون من طبخ بسیاری از خورش که من می خواهم به خدمت با برنج,” او می گوید. “شما همچنین می توانید آن را در خدمت چاشنی و یا در یک قابلمه ظروف. باقی مانده را می توان مورد استفاده برای برنج سرخ شده, صبحانه فرنی یا پودینگ برنج.”

“من این را در دست چون من نسبتا فعال است و من می توانم با شتاب V8 +هیدرات® برای آبرسانی به سرعت پس از اجرا یا تمرین جلسه” Jehan می گوید. ساخته شده با فوق العاده, مرطوب, سیب زمینی شیرین آب و ایزوتونیک ترکیب طبیعی الکترولیت V8 +هیدرات® تغذیه مایعات و مواد مغذی را سریع. “نه تنها آن را خوش طعم و طراوت است, اما شما همچنین می توانید یک وعده پر از سبزیجات در هر یک می تواند.”

3. کنسرو و لوبیا و نخود فرنگی

Jehan است که هرگز بدون این نیروگاه پروتئین است. او همیشه لوبیا سیاه برای سالسا و لپه برای Guyanese Pholourieمورد پسند سرخ خدمت با انبه سس فرو بردن. “بچه های من عاشق لوبیا و آنها در حال رفتن به برای غذاهای بدون گوشت. شما می توانید به سرعت در روغن سرخ کرده می توانید از لوبیا برای پر پروتئین-ناهار بسته بندی شده و یا پرتاب لوبیا خشک با یک تکه گوشت دودی به اجاق گاز آهسته شب قبل برای یک وعده غذایی خوشمزه در روز بعد.”

Jehan اجازه می دهد تا سس سویا درخشش به عنوان واقعی multitasker که در آن است. “خوب سویا سس یک تن از عطر و طعم است اما نه شور و می توان آن را در انواع ظروف,” او می گوید. آن را یک عنصر کلیدی در خورشتی گوشت گاو و Cou Cou, سوپ زرت مانند غذای ملی باربادوس. “شما می توانید با استفاده از سس سویا در خورش در بهم-frys به فصل گوشت را به سس عمیق رنگ و عطر و طعم. من این را در دست چون این یک راه آسان برای اضافه کردن جسورانه عطر و طعم به غذاهای خوش طعم.”

این مدرسه قدیمی و طعم بمب هستند باید برای Jehan. “من همیشه گوشت و مرغ در دست” او می گوید. او با استفاده از عصاره آبگوشت برای اضافه کردن عطر و طعم به او سوپ و خورش مانند او دودی ترکیه بال و سوپ ذرت. “آنها فوق العاده مفید است زیرا شما می توانید سهام توسط حل کردن مکعب آب در جای مرغ گوشت یا سبزی سهام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de