حمایت پست: کامل استارباکس سفارش برای هر روز من در طول این عجیب و غریب تابستان

حمایت محتوای ایجاد شده توسط استارباکس

ما همه می توانند به توافق برسند: از چند ماه گذشته شده اند یک زمان. و در حالی که ریشه های من در حفظ ریشه و آپارتمان من است به نحوی گرفتن حتی روز به روز کوچکتر چه نگه داشتن من در حال رفتن به لذت های ساده — ماکارونی و پنیر برای ناهار و شام (در همان روز) جدید کراوات رنگ مبل, لباس و سفارش از استارباکس از طریق استارباکس برنامه که با چند شیپور خاموشی برآورده کردن خواسته های من تقریبا بلافاصله.

اگر شما با استفاده از استارباکس برنامه است سپس شما را در برای درمان (در واقع, بسیاری از, بسیاری از, خوشمزه, ابر-فوم, قهوه, رفتار). این یک قرنطینه رویایی است که به همه غذاهای مورد علاقه خود را و نوشیدنی دسترسی مستقیم به شکم خود را با خیال راحت و به سرعت. شما می توانید پیدا کردن نزدیکترین فروشگاه ساعت, سفارش, جلوتر, سفارشی کردن نام تجاری خود را از دم مثل یک barista — و پرداخت هزینه برای آن همه در درون این برنامه (و بنابراین بدون تماس مورد نیاز است). به سادگی دانلود نرم افزار از فروشگاه app; باز کردن آن و فعال کردن خدمات محل سکونت; شیر “سفارش” آیکون در پایین صفحه نمایش و انتخاب خود را. انتخاب فروشگاه برای وانت (برنامه حتی برآورد زمان انتظار) و گرفتن نوشیدنی خود را و رفتن.

من شده است با استفاده از استارباکس برنامه بر روی تقریبا هر روز. در اینجا یک نگاه اجمالی اخیر من سفارش تاریخچه و وقایع روز (بله آنها مرتبط).

روز: بی دست و پا مجازی تجدید دیدار با همکاران سابق
سفارش: s’mores لیوان® نوشیدنی
چرا من فکر می کردم که reuniting با همکاران از اولین (و بدترین) کار از طریق ویدئو کنفرانس یک ایده خوب بود من هرگز می دانم. تجربه احساس من می خواهم به سمت چپ بدن انسان تکامل یافته من می خواهم به فکر می کنم من تبدیل شده ایم و پسرفت به برخی از نسخه خودم از سال پیش. در یک روز مثل این یکی تنها چیزی که می تواند امکان پذیر روحیه من بلند است s’mores لیوان® نوشیدنی. این ترکیب خامه وانیل و قهوه و شیر و یخ باد صبا, خامه, شیر, شکلات, سس و graham cracker فرو ریختن است نوع سعادت آسمانی که در یک sip obliterates همه چیز منفی در زندگی من است.

روز: چند مهلت و زمان صفر برای هر چیز دیگری
سفارش: مرغ کبابی & حموس پروتئین جعبه
در آن روز هنگامی که هر یک مهلت بازدید به طور همزمان من سفارش کبابی مرغ و حموس پروتئین جعبه برای نگه داشتن خودم از دست دادن تمرکز و تبدیل شدن به بسیار بسیار hangry. درست به آن نام آن را حاوی پروتئین (22 گرم به دقیق) — که خلاقیت من جریان و خوشمزه ترکیبی از مرغ گریل شده قطعات خام سبزیجات, فلفل قرمز, حموس و با شکوه نان جیب.

روز: من در فعالیت بدنی — فراتر از راه رفتن پایین راهرو برای دریافت ایمیل
سفارش: لاغر سرد کارامل Macchiato
من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که انگیزه برای کار کردن از خانه, اما به لطف برخی از آموزش مجازی کلاس من احساس رایت مستقیم از محدوده اتاق نشیمن من. پس از بررسی های شدید عرق جلسه من برای لاغر سرد کارامل Macchiato — راه مناسب برای خنک کردن و گرفتن back up برای جلوگیری از یک بعد از ظهر انرژی رکود است. شیرین کارامل لگد ارائه خالص رضایت هر. تک. زمان.

روز: یک جلسه مجازی
جهت: جنوب غربی گیاهی بسته بندی
زمانی که من یک ویدئو کنفرانس با یک مشتری جدید و یا یک رئیس بزرگ احساس من در بازی به معنی قرار دادن بر روی یک بلوز (حتی اگر من چشم پوشیدن واقعی شلوار) و با شروع روز با یک باد از جنوب غرب گیاهی بسته بندی. این Tex-Mex مخلوط تخم مرغ نیمرو, سیاه, لوبیا, سیب زمینی, Cotija پنیر پیکو د گالو و هالاپینیو پنیر خامه ای پیچیده شده در یک سالسا نان ذرت مکزیکی است که در یک کلمه ، و آن را پر کند بنابراین اگر یک جلسه اجرا می شود طولانی معده من نمی خواهد گریه کردن در گرسنگی برای هر کس دیگری به شنیدن در بلندگو.

روز: من سیستم AC تصمیم به گرفتن یک روز شخصی
سفارش: توت Acai با LemonStarbucks فرشنرس® آشامیدنی
زمانی که گرما و رطوبت انتقام ویران کردن بر روی انرژی (و من) من نیاز به یک انتخاب من تا قبل از کوچ دام مرا به تمدید خواب نیمروز. این زمانی است که من در قدرت از یک توت acai با استارباکس کارایی® آشامیدنی. آن توت فرنگی-دیدار-شور-میوه-و-acai با عطر و طعم سرد من را مانند یک شیب در استخر. و به لطف عصاره قهوه سبز, من آماده هستم برای بازگشت به کار مانند یک رئیس.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net