شروع دوشنبه شما باید پوشیدن یک ماسک صورت در هنگام خرید در Costco

Costco اعلام کرد دیروز در وب سایت خود را که با شروع در دوشنبه, مه 4 همه خریداران نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت که در داخل فروشگاه. “اعضا و مهمانان باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش است که پوشش دهان و بینی در تمام اوقات در حالی که در Costco اعلام این خبر توضیح می دهد. درست مثل CDC دستورالعمل این قانون را تحت تاثیر کودکانی که زیر سن 2 و یا برای کسانی که شرایط خاص پزشکی که آنها را منع از پوشیدن ماسک.

“این تغییر برای ایمنی خود و ایمنی کارکنان و اعضای دیگر و بیشتر برای کمک به اجتماعی ما فاصله تلاش. با تشکر از شما برای همکاری و درک” Costco توضیح می دهد را در سایت خود. ماسک های صورت هستند نه یک جایگزین برای اجتماعی فاصله — خریداران هنوز هم باید سعی کنید و نگه داشتن شش پا فاصله از خریداران دیگر هنگامی که در فروشگاه.

Costco همچنین اعلام کرد خرید جدید ساعت برای مردم بیش از پیش از 60 در انتخاب انبارها. شروع روز شنبه, آوریل 4 نفر بالای 60 سال و افراد معلول می توانید بین 9 صبح و ساعت 10 صبح — هر کسی که جوان نمی خواهد اجازه دهید داخل. مهمانان نیز اجازه داده نمی شود در آن زمان است.

این را به عنوان یک نشانه: اگر شما در حال حاضر شده است با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما بیرون بروید به خصوص محصور به مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر است که قطعا زمان. این فقط Costco که اجرا کرده است این قانون جدید — بسیاری از ایالت ها نیاز به ماسک هنگامی که در عمومی. به عنوان CDC توضیح داده است که با پوشیدن یک ماسک کمک می کند تا محافظت از مردم در اطراف شما اگر شما بدون علامت. اجازه دهید در ادامه به پهن کردن منحنی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر