در هر مرحله در پاسخ به کروناویروس همه گیر فروشگاه های مواد غذایی گذاشته شده اند بسیار به منابع خود را برای کشف کردن آنچه که دقیقا به منزله شرایط ایمن برای خریداران خود و کارکنان خود. و یکی از بزرگترین سوالات در حال حاضر این است که آیا یا نه آنها باید نیاز مشتریان خود را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که خرید. معامله گر جو است نه موظف به استفاده از ماسک صورت, در حالی که از این دوشنبه گذشته همه Costco خریداران باید یک ماسک. در یک پست وبلاگ امروز, Whole Foods تازگی اعلام کرد که آنها درخواست تمام خریداران با پوشیدن ماسک در فروشگاه خود را به عنوان به خوبی.

برای کمک به مشتریان خود را پایبند این درخواست همه تمام فروشگاه های مواد غذایی را فراهم خواهد کرد ماسک برای هر یک از مشتریان که لازم نیست خود را به پوشیدن. با توجه به پست وبلاگ این شروع خواهد شد اتفاق می افتد این هفته است. هر یک از شرکت 500 فروشگاه ها خواهد شد که پوشش صورت در دسترس در ورودی. این ماسک یکبار مصرف خواهد بود رایگان به تمام مشتریان. پدر و مادر شرکت آمازون گفته است که بیش از 100 میلیون ماسک بیش از اندازه کافی برای پوشش عملیات های خود و کارکنان و همچنین به عنوان فروشگاه.

در حالی که آمازون می گوید که آنها قبلا تهیه ماسک برای انبار کارگران این اطلاعیه آمد و در پشت سر هم با آنها اعلام ماسک به عنوان یک نیاز برای کارکنان وجود دارد. این شرکت می گوید که آنها در حال گذراندن بیش از 800 میلیون دلار در اقدامات ایمنی برای مبارزه با این بیماری همه گیر در نیمه اول سال از جمله اما نه محدود به, ماسک ضد عفونی کننده دست حرارتی دوربین های دیجیتال, دماسنج, بهداشتی, دستمال مرطوب, دستکش, اضافی دست شستن ایستگاه اضافه کردن مواد ضد عفونی کننده اسپری در ساختمان, گرداندن مراکز فساد COVID تست لوازم اضافی و مربوط به فراشی تیم است.

در هفته های آینده این احتمال وجود دارد که ما را از دیدن بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های تصویب مشابه ماسک اقدامات است. پس از همه, مهم ترین عملکرد یک ماسک نیست محافظت از شما را از افراد دیگر اما حفاظت از مردم دیگر از شما — و برای فروشگاه های مواد غذایی, این بدان معناست که مشتریان بیشتر است که پوشیدن ماسک امن تر از خود کارکنان هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im