Staub را Mega-زیبا و دلفریب, گوجه فرنگی, Cocotte است 57% و مناسب برای تابستان, پخت و پز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر کدو تنبل میوه پاییز, گوجه فرنگی, نگاهی به تاج و تخت برای تابستان. گوشتی آبدار میوه بازدید اوج خود در طول ماه های گرم و ما در حال شکایت نیست یک کمی در مورد گوجه فرنگی-مضمون عشق در جشنواره است که تحقیق و بحث در آشپزخانه ما. در همراهی با آن روح Staub سهام روشن قرمز گوجه فرنگی به شکل cocotte که دست پایین ژله قطعه از وسایل آشپزی ما دیده ایم در حالی که. و فقط در صورتی که شما به دنبال بهانه ای برای اضافه کردن cocotte به سبد خرید شما آن را عظیم 57 درصد در حال حاضر!

Staub را cocotte همچنین سازگار با انواع stovetops (القایی شامل!) و می توان ظهور در فر تا 500 درجه فارنهایت کم تا متوسط تنظیم می باشد. آن را نیز چنین سر در گم عیار است که شما می خواهید برای نشان دادن آن بر روی میز شام خود را. هنگامی که شما انجام می شود, cocotte به راحتی می رود در ماشین ظرفشویی برای سر و صدا-پاکسازی رایگان. و به بالا از آن خاموش زرق و برق دار, پیچ بیرونی است تراشه و کرک مقاوم پس از خود گوجه فرنگی رسیده را نگاه آبدار و تازه برای بسیاری از تابستان آمده است.

وجود دارد بسیاری از جوانب مثبت به داشتن Staub cookware اما با گوجه فرنگی, cocotte شما مادام العمر تضمین آه را و aahs همراه با استثنایی نتایج پخت و پز. به 57 درصد ، که فقط گوجه فرنگی به اندازه گیلاس در کیک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de