خلاق بمانید در مستند با این بازی سرگرم کننده, عکس, پروژه های


یک نسخه از این مقاله (‘سرگرم کننده زمستان عکس پروژه برای سه روز از زمستان’) برای اولین بار منتشر شد در اواخر سال 2019. پس از جهانی محدودیت در حرکت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس این مقاله به روز شده است با برخی از ایده های اضافی برای عکاسی در انزوا.


آن را ممکن است احساس کنید که این مستند وضعیت اتحاد چپ دوربین های ما کاملا اضافی در حالی که ما می توانید به ساقه چیزهایی که ما معمولا گرفتن عکس از. قادر به بیرون رفتن بدان معنی است که ما باید چیزی برای گرفتن عکس از. درست است ؟

اشتباه است!

فقط به این دلیل که ما نمی توانیم و در مورد ما به طور معمول معنا نیست که ما باید برای جلوگیری از گرفتن عکس. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید انجام دهید به شرطی شما آماده به استفاده از برخی از تخیل. در اینجا چند ایده به شما در حفظ و تیراندازی تا زندگی عادی را از سر گرفته است.

شروع یک دفتر خاطرات عکس

چند ماه پیش اگر می دیدم کسی برای خرید مواد غذایی با پوشیدن ماسک, شما احتمالا می خواهم به نام پلیس. و همچنین ارائه یک خروجی خلاق, یک عکس خاطرات را در خدمت به عنوان یک یادآوری از زمان غرابت زمانی که همه چیز در نهایت به حالت عادی بازگشت.

اکثر عکاسان عشق به ساقه های غیر معمول و شما نمی توانید بیشتر از حد معمول از این بی سابقه بار. در حال حاضر همه چیز را می شمارد به عنوان خارج از عادی.

وجود دارد تعدادی از کارهای قابل توجه در مورد این مستند روز است که ارزش عکاسی در حال حاضر, بنابراین ما می توانیم به یاد داشته باشید آنها را هنگامی که آن را بیش از همه. خیابان های خالی که معمولا شلوغ هستند قابل توجه است و می تواند موجب حس تاریخی تصاویر از قبل از اختراع motorcar. چیزهای دیگر است که می های مختلف در این لحظه خواهد بود صف برای دریافت به فروشگاه ها و خطوط مشخص شده در طبقه نشان می دهد که چگونه دور از هم ما باید باشد.

برای این چکیده شات من قاب اجتماعی فاصله راهنمای داخل شبکه از من خرید سبد خرید در یک فروشگاه مواد غذایی محلی.

مردم با پوشیدن ماسک و دستکش – و گاهی تمام بدن شیمیایی مناسب در خیابان, در فروشگاه ها و ورزش نیز مطمئن شوید که بازتابی از زمان ما هستند. نشانه هایی وجود دارد بیش از حد اجتماعی فاصله با مردم چت از بیشتر از هم جدا از به نظر می رسد طبیعی تحویل مردم ایستاده در انتهای مسیر باغ در حال انتظار برای کسی که برای پاسخ به این درب و البته مردم در خانه ساخت تماس های ویدئویی برای دوستان و خانواده. و پخت – ناگهان همه ساخت و کیک و نان و شیرینی.

شاید شروع به ساخت یک لیست از تمام چیزهایی که باید در مورد تغییر زندگی خود و زندگی کسانی که در اطراف شما و محیط زیست خود را و پس از آن فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید این تغییرات را با دوربین خود را.

البته این پروژه نیازی به ارائه می شود به معنای واقعی کلمه به عنوان یک دفتر خاطرات که این همه بیش از, اما اگر شما فکر می کنم از آن به عنوان یک دفتر خاطرات در حالی که شما در حال کار بر آن خواهد یادآوری شما را به سعی کنید چیزی عکسبرداری در هر روز است.

خلاصه در صفحه اصلی

این احتمال وجود دارد که, وجود دارد, عکس های انتزاعی به حال در سراسر خانه یا آپارتمان خود را اگر شما استفاده از برخی از تخیل.

اکثر عکاسان پیدا کردن آن سخت است برای دیدن عکس های جالب در مکان های که در آن آنها بیشتر آشنا. سفر در جایی جدید به نظر می رسد همیشه دقیقا آنچه ما عکاسی نیاز به عکسبرداری دور از خانه همواره الهام بخش ما برای جدید هنری ارتفاعات. این حقیقت البته این است که در همه جا دیگری نیست و جالب تر از جایی که ما در آن را فقط به نظر می رسد که راه از آنجا که در طول زمان از آن آسان است برای تبدیل شدن به نابینایان به چیزهایی که به ما خیره در صورت در خانه.

ما خانه و آپارتمان, سایبان پارکینگ, حمام, پلکان, تاقچه و کفش کابینت تمام پناه دادن به تعداد نامحدود از خیره کننده, جالب, جالب و جذاب, تصاویر, که, روزانه, ما موفق به دیدن. اگر شخص دیگری آمد به خانه آنها می توانید تمام این فرصت ها (که می تواند بسیار آزار دهنده) و ما را در انتظار آنهاست اما پیدا کردن آنها در خود ما است و بسیار بیشتر به چالش کشیدن مهم است.
پیدا کردن جالب خلاصه در خانه خود را شما نیاز به نگاه با چشم های جدید.

در اینجا مات پنجره های شیشه ای در کابینت را فراهم می کند یک قاب ساده و انتزاعی شات بدون نیاز به رفتن به خارج از منزل.

وانمود کند همه چیز جدید است و این که شما را دیده اند قبل از آن و پس از آن شما خواهد شد به اطلاع خطوط برجسته مکان های که در آن یک لبه در دیدار دیگری در لذت هندسی هماهنگی و چگونه همه چیز عادی در آشپزخانه در حال تبدیل هنگامی که روشن است یا خاموش.

ترفند در اینجا این است که نگاه به آرامی و پس از آن دوباره نگاه کنید. نگاهی هم به نگاه در جزئیات و در نگاه به همان چیزی که از زوایای مختلف با, مختلف, نور, لنز طولانی و گسترده لنز. سپس حرکت به سمت چپ کمی. شما ممکن است هرگز احساس نیاز به ترک خانه دوباره.

کشور و مناظر شهری

شما لازم نیست که به سفر دور برای پیدا کردن طبیعت است. آن را نمی کند رخ می دهد به بسیاری از عکاسان که ممکن است عکس های زیبا در حال انتظار برای آنها را در خانه خود شهرها و روستاها.

وقتی که می آید به مناظر شما باید مراقب باشید چرا که قوانین و مقررات مختلف برای هر کشور است. اگر شما با توجه به جسارت آگاه باشید از آنچه مجاز است و مجاز نیست که در آن شما زندگی می کنند. در برخی از نقاط مردم مجاز نیست در خارج از خانه به هر دلیلی دیگر برای خرید مواد غذایی یا لوازم پزشکی. در دیگر نقاط جهان در نظر گرفتن یک پیاده روی ورزش مثبت تشویق کرد.

جایی که من زندگی می کنند وجود دارد بیشتر مردم از ورزش بیش از همیشه قبل از به طوری که مکان محبوب در حال, خوب, محبوب و بیش از حد شلوغ برای من میل کنید. من شده است با اجتناب از آن و راه رفتن در کمتر آشکار مناطق که در آن عدم وجود ترافیک و شلوغی معمول ساخته شده است برای برخی جالب و غیر معمول مناظر. من اوایل به عنوان آن به نظر می رسد هر کس دیگری در حال شکل گرفتن این فرصت را به ماندن در رختخواب یک کمی طولانی تر است. من صبح زود نور و همچنین جاهای خالی به خودم.

جایی که من زندگی می کنند این درست است که به یک دوربین با شما هنگامی که شما در حال رفتن به ورزش اما این قابل قبول نیست فقط به سر در یک عکس سفر با سه پایه کیف بزرگ و توده ای از متعلقات. من در واقع تیراندازی شده است خیلی بیشتر با تلفن من به عنوان من احساس می کنم که آسان تر است برای توجیه برای خودم و من می دانم آن را به تاخیر می اندازد من بسیار کمتر از داشتن یک مناسب دوربین با من.

عکاسی چشم انداز ندارد به معنی رانندگی برای ساعت برای رسیدن به یک نقطه زیبایی. این عکس گرفته شد در داخل راه رفتن فاصله از جایی که من زندگی می کنند. یک سمبل تصویر مستند: کاملا خالی بزرگراه, در وسط روز.

آگاه از آنچه قابل قبول است در خود منطقه و خطر نیست سلامتی شما یا هر کس دیگری بودن بیش از حد طولانی در یک مکان ایستاده برای سنین انتظار برای نور و یا قرار دادن خود را در جایی که دیگران نمی تواند به شما منتقل می کند بدون گرفتن بیش از حد نزدیک است.

من در شهری زندگی می کنند در بیشتر تخت county, بنابراین من انتظار تپه ها و کوه های دوردست و من را با جاده ها و پل ها و تکه های سبز و گاه به گاه زمینه محصولات. تصاویر چشم انداز لازم نیست که از مناظر زیبا اما شما معمولا می توانید پیدا کردن چیزی زیبا و دل انگیز در یک صحنه عادی زمانی که شما به اندازه کافی سخت نگاه.

هنوز هم زندگی

من با استفاده از یک ورق طلا از کارت از یک فروشگاه صنایع دستی برای ارسال کمی گرما به این موضوع از سمت چپ. منتشر فلش قرار شد در سمت راست و متضاد نور سفید از فلش با طلا نور از بازتابنده بر اثر گرم

خوب تسلط هنوز هم زندگی, عکاسی باید کمک به بهبود عکاسی خود را در سراسر هیئت مدیره و این زمان خوبی برای دریافت برخی از عمل در. کار با اشیاء چند در جدول بالا تنها با یک نور و یک بازتابنده است راه ایده آل برای آموزش بیشتر در مورد نورپردازی و نوردهی و ترکیب.

اگر شما هنوز هم زندگی, عکاسی, من پیشنهاد می کنم شروع با فقط یک پرتقال و یک لامپ جدول در حال حرکت در اطراف لامپ نارنجی برای دیدن چگونه جهت تغییرات نور راه نارنجی به نظر می رسد. هنگامی که شما انجام داده ایم که و نگاه با دقت در راه برجسته و سایه کنترل حس سه بعد در تصویر شما می توانید در حرکت به اشیاء روزمره تخمگذار در اطراف خانه.

نگه داشتن چیزهای ساده با استفاده از فقط یک یا دو اشیاء در صحنه خود را کنید و سعی کنید روشنایی تنها با یک منبع و یک زن و شوهر از منعکس کننده های متوسط به سایه.

در اینجا من با استفاده از یک پنل LED در بالای قاب و یک زن و شوهر از کاشی های آینه را به سمت چپ و راست از رسیدگی به پرتاب برخی از نور در جهت مخالف است. یک دیافراگم گسترده ای ایجاد عمق میدان به رسم چشم مورب تا رسیدگی به این نقطه تمرکز.

زغال اخته نیازی به تیز برای ما به دانستن آن است که یک زغال اخته و آن را به عنوان یک وزنه تعادل به منطقه اصلی مورد علاقه

چاقو و چنگال و قاشق ارائه اشکال جالب و ترکیبی با چالش ها و اشیاء طبیعی ذخیره شده از پاییز مثل آجیل یا خشک برگ به شما این شانس را به طبیعت را به کار خود را. سوپر مارکت نیز با جالب میوه و سبزیجات و صفحه اصلی فروشگاه و فروشگاه های سخت افزار سهام خوب فنجان و صنعتی به دنبال پیچ و مهره, پیچ, چشمه و جذاب ورق فلزی/پلاستیکی/چوب را که جالب پس زمینه.

یکی از چیز خوب در مورد زندگی هنوز هم این است که شما می توانید زمان خود را و معمولا هیچ عجله بنابراین شما می توانید نگاه کنید واقعا با دقت سعی کنید همه چیز و سعی کنید دوباره زمانی که آن کار نمی کند اولین بار.

راهنمایی:

 • کار به آرامی و واقعا در اثر نور بر روی موضوع خود را
 • استفاده از نقره و طلا سفید و سیاه و سفید کارت به گزاف گویی/جلوگیری از نور
 • هنگامی که به عنوان یک بازتابنده آینه پرتاب به طوری که مقدار نور آنها می توانید ذخیره کنید شما نیاز به خرید یک دوم فلش

ماکرو

در اینجا کمی نور هر دو طرف استفاده می شود برای نشان دادن ویژگی های سه بعدی از دانه سر و بنیادی و برای بلند کردن آن از پارچه پس زمینه. من با استفاده از یک جفت از hotshoe فلش واحد از کار اخراج شدند از طریق مینی softboxes متصل به حلقه آداپتور

گسترش هنوز هم زندگی, عکاسی ماکرو را تست توانایی خود را برای دیدن جزئیات و دقت بیشتر از حد معمول. موفق ماکرو, عکاسی, همه چیز در مورد پیدا کردن مخفی, بافت, الگوها و ویژگی های اشیاء روزمره و همچنین گرفتن کوچک گیاهان و حیوانات است که ممکن است در غیر این صورت فرار از توجه ما است.

ماکرو نیاز به حداقل برخی از تجهیزات متخصص چه که برگشت حلقه یک جفت حلقه به کوه یک لنز به عقب بر دیگری و یا واقعی اختصاص داده شده لنز ماکرو. با استفاده از یک لنز طراحی شده برای ماکرو زندگی خود را بسیار ساده تر خواهد شد ارائه بهترین کیفیت و بدون تلاش بیش از حد, اما با کیفیت بالا ماکرو لنز را می توان پر هزینه.

فرمت لوله بسیار مقرون به صرفه هستند و می توان به اضافه یک لنز استاندارد به شما کمک می کند کمی یا زیادی نزدیک و تنظیم میکرو پلت فرم برای سه پایه خود را سر کمک می کند وقتی که می آید به گرفتن دقیق تمرکز در نزدیک محدوده بدون نیاز به حرکت از سه پایه.

چراغ لازم نیست به گران است. این بود که با روشن شدن یک چراغ قوه جیبی کوچک قرار به این پوسته ماکارونی تب و تاب بودن در تاریکی. یک ورق کاغذ سفید زیر لنز بود به اندازه کافی برای پرتاب یک لمس نور را به فاش کردن برخی از جزئیات از طرف پوسته نزدیک به دوربین

کابل و انتشار از راه دور دستگاه های کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از لرزش دوربین با نمایشی بزرگنمايی و اتصال اینترنت با نرم افزار اجازه می دهد یک پیش نمایش بزرگتر برای اطمینان از هر چیز مناسب است قبل از اینکه شما سفر شاتر. چگونه در مورد استفاده از این ماه از انزوا به خودتان آموزش دهید تمرکز انباشته بنابراین شما می توانید کنترل دقیقا چه چیزی است و نمی تیز در تصاویر خود را?

راهنمایی:

 • داشتن یک اختصاص داده شده لنز ماکرو زندگی شما را آسان تر
 • استفاده از یک سه پایه و یا پشتیبانی نمی فکر می کنم شما می توانید این کار را دستی
 • آگاه باشید که عمق میدان کوچک در ماکرو کار پس از اضافه کردن مقدار زیادی از نور اگر شما نیاز به دیافراگم کوچک

پنجره پرتره از خانواده

نور اواخر بعد از ظهر روز زمستان آرام عبور از طریق یک پنجره بود همه که مورد نیاز برای این پرتره. من نگه داشته نگهدار خوبی را از پنجره به تولید خوب نرم کنتراست اما هنوز هم حفظ به اندازه کافی برای نشان دادن شکل سر او و ویژگی های. با استفاده از تعادل رنگ سفید در حالت نور روز را نشان می دهد خنکی از نور و اجازه می دهد ما می دانیم این است که یک زمستان تصویر

مهم نیست که چه زمان از سال است – daylight هواپیمای بی موتوری پرواز از طریق شمالی-رو به پنجره را همیشه ارائه برخی از بهترین نوع روشنایی به صورت طبیعی به دنبال نقاشی. در هوای بارانی و ابری روز به سطح نور ممکن است پایین تر اما این است که نور را نیز نرمتر و چاپلوس است.

موقعیت خود را به موضوع نزدیک به پنجره اگر شما می خواهید کنتراست بیشتر و بیشتر دور کمتر کنید و سعی کنید آنها را تبدیل 3/4 برابر نور برای دریافت یک اثر دراماتیک است. با استفاده از یک کارت سیاه در unlit طرف صورت می تواند کمک به تعمیق سایه اگر نور بیشتر از شما می خواهید تندرست در اطراف اتاق. خالص پرده یا ورق نازک کاغذ در سراسر پنجره می پراکندن نور روز در یک روز آفتابی و یا زمانی که شما فقط باید جنوبی-رو ویندوز برای بازی کردن با.

موقعیت یابی افراد به طور مستقیم در مقابل پنجره های آفتابی آنها را می دهد این استارک و بسیار مستقیم پیشانی روشنایی. من ایستاده بود با من پشت به پنجره و کشیده کرکره سراسر به ایجاد راه راه داماد کت. نور را در چهره اش منعکس از بالا سفید-جانبی کرکره.

به عنوان او نزدیک به پنجره با نور قطره کاملا به سرعت ترک دوستان خود را قابل مشاهده است اما بسیار تیره تر است. این کمک می کند تا به بیان است که مهم ترین بازیکن در این صحنه که عناصر ثانویه.

اضافی نفوذ نیز کاهش نور ساخت آن را آسان تر برای رسیدن به یک دیافراگم گسترده ای اگر شما می خواهید عمق میدان.

سعی کنید با تعادل رنگ سفید بیش از حد, بنابراین شما می توانید ایجاد یک گرم و یا سرد اثر هر شرایط خارج است.

راهنمایی:

 • سعی کنید موقعیت نگهدار در فواصل مختلف از پنجره به تغییر کنتراست
 • حرکت خود را نگهدار میان هر یک از پایان پنجره را تغییر دهید که چگونه نور پیچد اطراف خود را به صورت
 • استفاده از پرده های تور بسته بندی حباب یا کاغذ برای پراکندن نور و حتی بیشتر

Home studio

با استفاده از کوچک کاملا نرم و نور قوی جهت اما اجتناب لبه تیغ تیز برای سایه. کوچک نور همچنین اجازه می دهد تا یک سقوط سریع خاموش, بنابراین موضوع را روشن تر و روشن تر از بدن و موقعیت نور فقط کمی پشت روشن در مقابل صورت خود را در حالی که ترک سمت نزدیک به دوربین تیره – نقشه کشی توجه به چشمان بسته. یک نور مستقیم از پشت آسانسور شانه های او از پس زمینه و کمک به ایجاد حس عمق در تصویر.

خواننده اپرا گلدا شولتز برای بی بی سی حافظه های فوق, مجله

هنگامی که وجود دارد نه بیش از حد نور طبیعی که از پنجره یا ما باید بیشتر برای کوچکتر دیافراگم و ISO پایین و تنظیمات آن را به یک زمان خوب به فکر جایگزین منابع نور است. داخلی چراغ می تواند بسیار مفید برای روشنایی در یک استودیوی خانگی اما آنها همیشه تحویل قدرت به اندازه کافی بنابراین گاهی اوقات ما نیاز به نگاه در فلش.

وجود دارد هرگز بسیاری از واحد های فلش در دسترس برای عکاسان بنابراین ما باید مقدار زیادی از انتخاب. استودیو های بزرگ و یک تکه نوع فلش استودیو پیشنهاد استفاده از قدرت و مدل سازی لامپ بنابراین ما می توانید ببینید آنچه ما انجام می دهند اما آنها می توانند احساس گران قیمت برای علاقه مندان. مفید و جایگزین است برای استفاده از یک میزبان از hotshoe واحد های فلش است که در دسترس هستند – یا از تولید کننده از دوربین خود و یا از یکی از بسیاری از مارک های مستقل که فنر بیش از ده سال یا بیشتر.

این است راه اندازی برای ضربه بالا. شما می توانید ببینید که به اعتقاد من در نگه داشتن چیزهای ساده است. چراغ ها chris englert Annova نرم افزار در سمت چپ و Neo2 در سمت راست. من با استفاده از یک Veydra مینی نخست 35mm T2.2 سینما لنز – برای نرم تر احساس – پاناسونیک Lumix DC-G9

مدرن hotshoe فلش واحدهای قابل ملاحظه ای قدرتمند و انعطاف پذیر و آسان برای استفاده و با خودکار و حالت TTL آنها می توان به انجام تمام کار را برای شما. در حالت دستی آنها را بیشتر گزینه های مستقیم به جلو و با کنترل بی سیم تبدیل شدن به هنجار شما لازم نیست که به ترک موقعیت دوربین به ایجاد تغییرات خود را – و یا به بررسی نتایج حاصل از هر گونه تنظیمات شما ساخته شده است.

چه چیزی باعث hotshoe سبک واحد های فلش بسیار مفید در حال حاضر جمعی از لوازم جانبی و اصلاح است که می تواند نور خود را به غیر قابل تشخیص است که از یک استودیو حرفه ای فلش. من با استفاده از آداپتور بست به طوری که من فلش واحد مناسب می تواند در داخل softboxes, ظروف و snoots که من با استفاده از استودیو اصلی واحد و لذت بردن از راحتی ها کوتاه تر تنظیم زمان و که آنها مناسب در فضاهای کوچکتر است.

راهنمایی:

 • نگه داشتن فلش/منبع نور دور از دوربین برای یک اثر سه بعدی
 • گزاف گویی نور از یک دیوار سفید/سقف برای ایجاد یک بزرگتر/نرمتر نور
 • استفاده از یک آداپتور است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از نرم-جعبه و لوازم جانبی خود را با فلش سر برای طیف وسیع تری از نور به نظر می رسد

جمعبندی

مستند ندارد به معنی قرار دادن دوربین خود را. همه که مورد نیاز است کمی تخیل و (ایده آل) یک سه پایه. بنابراین نگاهی به اطراف خانه خود را به دیدن چه/که شما می توانید به هدف خود, دوربین, در, شروع, عکس, خاطرات و نگه داشتن در تیراندازی تا زمانی که ما می تواند همه را خارج کنید دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>