Sur La Table به تقریبا نیمی از فروشگاه های آن پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با توجه به تاثیر مالی COVID-19 Sur La Table, یکی از محبوب ترین لوازم آشپزخانه, فروشگاه ثبت شده است فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند. علاوه بر این, آنها برنامه ریزی برای بستن 51 از خود 121 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و فروش باقی مانده فروشگاه به قلعه سرمایه گذاری.

اما نگران نباشید: Sur La Table هیچ جا نمی رود. 50 سال شرکت تاکید کرد که آنها بیرون رفتن از کسب و کار است که این اقدامات برای آنها مهم رستگار. “این فرایند فروش را در یک احیا Sur La جدول قرار به رشد در یک پست-COVID-19 خرده فروشی محیط زیست” Sur La Table, مدیر عامل شرکت, Jason Goldberger توضیح داد: در آزادی مطبوعات این گذشته شنبه ،

باقی مانده فروشگاه های خود ادامه خواهد داد به کار به عنوان معمول (و بله را انتخاب کنید فروشگاه هنوز هم کسانی که بسیار ستایش کلاس پخت و پز!). شما می توانید پیدا کردن که فروشگاه در حال بسته شدن توسط جستجو بر روی Sur La جدول را پیدا کردن یک فروشگاه یاب و یا توسط به دنبال در لیست منتشر شده در این ایالات متحده آمریکا امروز مقاله. بیست و سه ایالت را ببینید فروشگاه تعطیلی از جمله 13 فروشگاه در کالیفرنیا است.

این فروشگاه که در حال بسته شدن تمام خواهد شد که انحلال فروش به خلاص شدن از شر سهام بیش از حد — و کسانی که در حال حاضر در جریان است. این شرکت انتظار دارد فروش به حدود هشت تا 12 هفته است. کارت های هدیه را در بسته شدن محل تا تاریخ 7 اوت (و هنوز هم می شود خوب برای استفاده آنلاین و در باقی مانده فروشگاه های بعد از آن).

غم انگیزترین قسمت در مورد تمام این فروشگاه ها بسته است چه اتفاقی می افتد به تمام Sur La Table کارکنان است که دیگر مشاغل. “این سخت ترین بخشی از بسته شدن فروشگاه های این شرکت گفت: در یک پرسش و پاسخ. “امید ما این است که بسیاری از آنها را به ادامه کار برای ما در فروشگاه های دیگر در صورت امکان و یا بازگشت به Sur La Table در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im