نگاهی به مهارت های آشپزی خود را به سطح بعدی با خصوصی اسکایپ کلاس از سرآشپزها بالا در سراسر جهان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اعتراف: تا آنجا که من دوست دارم به طبخ, من شروع به احساس کمی uninspired در آشپزخانه. شاید این یکنواختی پخت و پز سه وعده غذا در روز یا شاید فقط این واقعیت است که من از دست پخت و پز با دوستان و خانواده. اما همانطور که ما خود منزوی در خانه, هنوز هم وجود دارد برخی از راه های زیادی برای ادامه ارتباط با دیگران در آشپزخانه در حالی که چیدن تا یک مهارت جدید یا دو. مانند آشپز و ظرف تعاملی پلت فرم آنلاین ارائه می دهد یک برنامه درسی مجازی پخت و پز کلاس های آموزش بین المللی سرآشپزها در سراسر جهان در زمان واقعی از طریق اسکایپ.

در اینجا چگونه کار می کند: هنگامی که شما انتخاب خود را انتخاب کنید از کلاس از گزینه های متعدد شما را با ارائه یک منوی لیست خرید و لیست تجهیزات مورد نیاز برای اجرای این وعده غذایی است. شما حتی توان یک آشپزخانه دستیار مرتب کردن بر اساس مانند یک دربان به راهنمای شما را از طریق فرایند. فقط قبل از اینکه کلاس شروع می شود, شما به سادگی راه اندازی لپ تاپ یا تبلت در آشپزخانه و دیدار با استاد آشپز بیش از اسکایپ. بر خلاف جریان پخت و پز دموی در Facebook Live, مشهور فهرستی از سرآشپزها در آشپز و ظرف ارائه زندگی می کنند, گام به گام توسط به گام دستورالعمل و در نقطه عیب یابی. این نزدیک ترین شما (حداقل در حال حاضر!) به کلاس پخت و پز در آشپزخانه خود را.

علاوه بر این فرد کلاس شما همچنین می توانید zhuzh تا شب تاریخ توسط امید بستن برای یک زن و شوهر را به کلاس پخت و پز و یا انتخاب چند محل گروه کلاس پخت و پز است که به شما امکان ارتباط با دوستان و خانواده در شهرهای مختلف و یا بخش هایی از جهان است. کلاس اجرا در هر نقطه از یک ساعت به دو و نیم ساعت (بسته به کلاس خود را انتخاب و تعداد شرکت کنندگان) و هزینه بین $149 به $299, با افزایشی هزینه های اضافی در هر مهمان. و اگر شما در خلق و خوی برای ریخت و پاش, لطفا این پنج دوره در سراسر جهان پخت و پز عبور که در آن شما را وادار به انتخاب آشپزی تجارب با پنج سرآشپزها.

بنابراین آیا شما به دنبال برای یادگیری یک تکنیک جدید از یک نرم افزار و یا فقط می خواهید بهانه ای برای تقریبا جلنگ جلنگ صدا کردن با دوستان و یا خانواده آشپز و ظرف شما پوشانده شده است. و از آنجایی که ما در حال تمام کارشناسان در ویدئو کنفرانس تکنولوژی در حال حاضر به هر حال این بهانه ای بزرگ به استفاده از آن برای چیزی سرگرم کننده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im