10 تا از بهترین های چهارم جولای مواد غذایی به در Aldi

در حالی که هر Aldi, فروشگاه ویژه راهرو مشخص شده با محدود-انبار اقلام فصلی که برای خرید تعطیلات نیز وجود دارد م

توسط DASTESALAMATT در 13 تیر 1399

در حالی که هر Aldi, فروشگاه ویژه راهرو مشخص شده با محدود-انبار اقلام فصلی که برای خرید تعطیلات نیز وجود دارد مجموعه ای از اقلام روزمره در سراسر فروشگاه که مناسب برای میزبانی یک پاینت اندازه ، حتی اگر چهارم جولای جشن را نگاه کمی متفاوت در این سال Aldi قفسه های هنوز هم مواجه نگردند با جشن کرایه برای جشن گرفتن این روز در یک مقیاس کوچکتر.

در اینجا 10 تا از بهترین مواد غذایی را انتخاب کنید تا در Aldi به رعایت چهارم این سال است.

اعتبار: Patty Catalano

1. به سادگی طبیعت, آلی, شیر, ماست, $2.69 برای 32 اونس

ماست ؟ بله ماست! اجازه می دهد به من توضیح دهید: در خانه ما در چهارمین ما دوست داریم به شروع روز ما با قرمز و سفید و آبی parfaits. آنها را به ما لایه ماست با توت فرنگی و زغال اخته. در روز بعد ما با استفاده از ماست ساده به عنوان یک ترشی برای مرغ گریل شده.

اعتبار: Patty Catalano

2. L'oven تازه هاوایی شیرین رول $1.39 12

فراموش نکنید همبرگر و هات داگ دوم: چرا که نه مخلوط کردن آن با نوار لغزنده ساندویچ رول شیرین به جای ؟ تقسیم این شورتی, پاف در نیمه و لایه آنها را با کباب گوشت گاو, شیرین پیاز کاراملی و پنیر. قلم مو با کره و پخت تا زمانی که پنیر ذوب می شود.

اعتبار: Patty Catalano

3. بنر جداگانه بسته بندی چای کیسه $1.89 100

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند یک پارچ خورشید چای نشسته در پنجره. خدمت این جنوب sipper بیش یخ با یک چلپ چلوپ از شربت ساده و برش از لیمو.

اعتبار: Patty Catalano

4. به خصوص انتخاب شبکه قطع کتری تراشه $2.29 برای 7 اونس

هر کباب شده یک کاسه چیپس سیب زمینی به میان وعده و Aldi را با شبکه قطع کتری تراشه های در حال ارتقاء به تمام گزینه های دیگر وجود دارد. وجود دارد بیشتر به عشق از خود بحران بیش از حد — این در طعم مانند سن پنیر چدار و فلفل سیاه و سیر بو داده و نمک دریا.

اعتبار: Patty Catalano

5. به سادگی طبیعت ارگانیک توت فرنگی یا زغال اخته $2.89 برای 10 تا 12 اونس

به یاد داشته باشید کسانی که parfaits اشاره کردم ؟ شما نیاز به توت فرنگی و زغال اخته به آن! (بله, منجمد, چیزهای بزرگ کار می کند.) شما همچنین می توانید پخت این قرمز و آبی بچه ها به cobblers و یا استفاده از آنها به بالای یک جشن کیک پنیر.

اعتبار: Patty Catalano

6. طبیعت شهد آب نارگیل $3.29 برای 33.8 اونس

در حالی که شما در خارج کباب در آفتاب داغ به یاد داشته باشید برای هیدراته باقی بماند! این طراوت آب نارگیل این ترفند را انجام دهد.

اعتبار: Patty Catalano

7. روستا لبنیاتی Heavy Whipping Cream $1.55 برای 16 اونس

در خانه خامه راز برخی از تابستان بهترین جشن. آن را در خدمت شیرین با توت فرنگی برای آسان دلتنگ دو عنصر دسر یا لایه را با کوکی ها به صورت کلاسیک یخچال کیک.

اعتبار: Patty Catalano

8. Stonemill عصاره وانیل خالص, $3.65 برای 2 اونس مایع

این سال چاقو را در خانه بستنی ؟ اگر چنین است, عصاره وانیل خالص طلایی-بلیط راه برای کامل بستنی وانیلی — مهم همراهی های مورد علاقه خود را پای یا ترد.

اعتبار: Patty Catalano

9. پخت, خانه, خلاقیت, پای پوسته $1.49 برای 15 اونس

صحبت از پای شما نیاز به یک پوسته برای نگه داشتن همه است که میوه های آبدار و خامه بستنی وانیلی. Aldi به فروش می رساند مقرون به صرفه آماده میانبر در یخچال بخش است. پر کردن پوسته روغنی با تابستان شیرین گیلاس یا یاقوت قرمز توت فرنگی برای آسان showstopping دسر.

اعتبار: Patty Catalano

10. بستنی و مغز گردو Shoppe وانیل و مغز گردو مهره مخروط $3.29 برای 8

اگر تنها پای شما را در ماه نوامبر برای روز شکرگزاری را جشن می گیرند با یک دسر های مختلف! در کلاسیک بستنی کامیون, مد این مخروط ها پر با بستنی وانیلی غوطه ور در یک chocolatey پوشش و ارمغان با بادام زمینی خرد شده.

آنچه که در خود Aldi لیست مواد غذایی برای این چهارم جولای ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب