10 بهترین معامله گر جو اقدام به خرید در حال حاضر

پس از گذراندن یک روز سرد زمستان آرامش خودمان را با غنی خورش گوشت و braises سبک بهار طعم می توانید مانند یک خوش آمدید نفس هوای تازه. من اعتراف می کنم, هر چند, آن را سخت به بهار را جشن می گیرند در حالی که cooped داخل پناه در محل. به همین دلیل ظریف یادآوری این فصل — به خصوص آنهایی که شما می توانید غذا خوردن و نوشیدن در همینطور نوه ها از خانه ها از همه بیشتر مورد نیاز در حال حاضر.

با این در ذهن من به تازگی برداشت از برخی از بهترین معامله گر جو می یابد در حال حاضر — این مواد غذایی هستند که یا ساخت یک فصلی باز گشت و یا فقط به سادگی اتصالات برای این زمان از سال و همه چیز که در جریان است. در اینجا چیزی است که من می آمد تا با.

1. نخود و عدس قرمز Risoni, $2.99 برای 10.58 اونس

هنگامی که شما ولع مصرف مرزه پلو برای رفتن با آن فیله ماهی قزل آلا, اما می خواهم به در بسته به پروتئین بیشتری نسبت به غلات یا ماکارونی ارائه می کنند و این “risoni” می آید به نجات. آن را ساخته شده با فیبر و غنی از پروتئین نخود و عدس و آشپز در 10 دقیقه. استفاده از آن را در هر نقطه شما می خواهم با استفاده از orzo و برنج.

2. وگان مرغ-کمتر ادویه نمک $1.99 برای 3.3 اونس

در استرالیا, آنها نمی نجومی خود سیب زمینی سرخ کرده با نمک آنها فصل را با مرغ نمک. فکر می کنم از آن را مانند فوری اومامی — عمیقا مورد پسند و شور پودر که در همه چیز. این نسخه لیست واقعی مرغ به عنوان یک عنصر. به جای آن ساخته شده با پودر پیاز و زردچوبه و سیر و دیگر ادویه جات ترشی جات.

3. Limone سس آلفردو, $3.49 برای 15 اونس

مشخصی با لیمو و غنی با خامه و کره و پنیر پارمسان, این روشن و سس آلفردو را به یک میانبر برای پاستا primavera با هویج خرد شده و یک کیسه فارسی نخود فرنگی از بخش تولید. بازی شیر یا خط آن را با fettuccini یا معشوق ریکوتا و لیمو, راویولی که پس از یک سال وقفه طولانی است.

4. همه چیز اما Elote ادویه مخلوط $2.49 برای 2.3 اونس

مکزیکی, خیابان ذرت تحت پوشش در cotija پنیر و شیلی پودر است که واقعا یکی از خوشمزه ترین چیز در این سیاره و این ادویه مخلوط با هدف تصرف یک بیت از سحر و جادو که. آن را ساخته شده با زمین چیلس از جمله chipotles و همچنین پارمسان و زیره سبز به همراه آرد ذرت و شکر را به تقلید طعم شیرین ذرت. سعی کنید آن را بر روی چیزهایی مانند پاپ کورن, آوکادو, نان تست, نان و لوبیا چیتی.

5. Springle Jangle, $4.99 برای 10 اونس

صدای جرنگ جرنگ Jangle عاشقان شادی! معامله گر جو در نهایت راه اندازی آن بهار نسخه شیرین Christmastime درمان: Springle Jangle. آن را با رنگ صورتی و زرد مقداری ماست چوب شور جو-جو پوست تافی کره بادام زمینی تیره و شیر مینی PB, فنجان, بهار pareils و نقاشی با مداد رنگی آب نبات. زمانی که مدیران به طعنه این راه اندازی در داخل معامله گر جو پادکست من قرار داده و آن را در بالای آینده من لیست مواد غذایی. در این زمان می توانید آن را در حال حاضر!

6. Jicama پیچد $3.99 برای 7.5 اونس

فوق العاده نازک ورقه jicama کامل می سازد انعطاف پذیر تاکو شل (با کمی تازه بحران). ناتاشا فیشر به Instagrammer پشت @TraderJoesList توصیه می کند و حرارت آنها را در یک دیگچه قبل از چاشنی با هر آنچه که شما انتخاب می کنید!

7. ماندارین-سبک پرتقال, مرغ, کاسه, $3.99 برای 13 اونس

کسانی که کیسه های ماندارین-سبک نارنجی مرغ در فریزر بخش عظیم و زیر وفادار — به خصوص در میان کسانی که با هوا fryers. چرا که این یعنی در گرینویچ در حال حاضر در دسترس در خدمت تنها برنج و سبزیجات کاسه فرم آن را راحت تر از همیشه به مایکروویو و لذت ببرید.

8. درخت چنار چیپس $2.49 برای 5 اونس

این فوق العاده ترد چیپس ممکن است حتی بهتر از سرخ شده plantains. آنها خاکی, شیرین و سرخ شده تا shatteringly واضح — بهترین میان وعده برای غذا خوردن در خارج در خود ایوان و یا در حیاط.

9. تنوری چیپس سیب زمینی 2.49 $برای 6 اونس

من نمی تواند کمک کند اما دانشیار قشنگ, خامه, سیب زمینی تنوری با بهار. در حال حاضر TJ را تبدیل کرده غذای مرکب از گوشت وارد به یک ترد تراشه. قشنگ اسنک با مخلوطی از پارمسان, پنیر چدار, Asiago, رومانو و پنیر پرولون.

10. ریواس & توت فرنگی نوشابه $3.49 برای 4 قوطی

در حالی که ممکن است آن را کمی سخت تر برای گرفتن دست خود را در این سال ریواس در فصل. اگر شما نمی توانید چیزهای تازه هستند پر خود را با TJ را ریواس و توت فرنگی نوشابه.

شما چه بوده است خرید در معامله گر جو به تازگی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de