10 درخشان ترین سبزیجات منجمد کلید های میانبر را در خود نگه فریزر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مطمئن شوید که آن را به یک کیسه یخ زده kale tucked دور در فریزر برای کمک به شما شروع به سر در شام اما یک کیسه یخ زده کلم مخلوط با لوبیا garbanzo و غلات سبوس دار را بیش از خط پایان. فقط در یک prepped کیسه شما یک جامد شروع به یک غذای اصلی و یا کل یک ظرف سمت بدون بسیار در این راه از زمان و تلاش.

که یک رویا لوله یا: وجود دارد بسیاری از مبتکرانه کلید های میانبر ضربه فریزر راهرو. به جای اجرا از آسیاب گلچه کلم بروکلی و ذرت niblets شما هم اکنون می توانید پیدا کردن یک طیف گسترده ای از محصولات منجمد با هدف کمک به آشپز مشغول یک شام سالم روی میز. نه تنها آنها به حداقل رساندن دبستان, اما آنها همچنین نگه داشتن برای سنین بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما همیشه می خواهید سبزیجات سالم در دسترس است.

ما مرتب از طریق گزینه های در بر داشت و ما بالای 10 مورد علاقه سبزیجات منجمد کلید های میانبر. این نیست کامل وعده های غذایی در یک کیسه, اما آنها همه کاره بلوک های ساختمان شما می توانید به سرعت به شلاق تا چیزی در خانه پخته شده و سفارشی ساخته شده است. با برخی از این جمع را در فریزر شام دقیقه دور.

توجه داشته باشید: ما متوجه است که فریزر موارد نیست به عنوان نگردند طبق معمول این روزها اما اگر شما هر یک از این پیشنهاد حتما آنها را امتحان کنید!

1. چشم پرندگان Steamfresh مخلوط پروتئین

این صف از سبزیجات منجمد مخلوط شامل 10 گرم از گیاه مبتنی بر پروتئین در هر وعده به شکل لوبیا یا عدس. آنها همچنین شامل غلات سبوس دار و یک نور ومزه سس. برای آماده سازی بخار و به عنوان یک خدمت جانبی کامل ظرف. شما همچنین می توانید استفاده از آنها به عنوان پایه ای برای یک سوپ پهلو به pitas با کاهو و گوجه فرنگی و یا اضافه کردن سرکه بریزید و به عنوان یک سالاد سرد. امکانات بی پایان هستند واقعا.

خرید: چشم پرندگان Steamfresh پروتئین مخلوط $2.50 برای 11.5 اونس در خارج

2. معامله گر جو کشور سیب زمینی با Haricots های سبز و قارچ های وحشی

وحشی, قارچ, لوبیا سبز و سرخ شده سیب زمینی به آرامی با چاشنی فلفل قرمز و پیاز و جعفری در نتیجه یکی از خوشمزه ترین و گزینه های قابل تنظیم در TJ فریزر راهرو. پرتاب این مطالب را در یک کتری و خدمت سرخ شده با تخم مرغ برای صبحانه یا صبحانه و یا خدمت در کنار استیک گوشت خوک یا مرغ برای شام. اضافه کردن برخی از ماهی قزل آلا و دیژون سرکه بریزید دلچسب را هش. شما حتی می توانید اضافه کردن یک کیسه سوپ یا خورش.

به دنبال آن در فروشگاه: معامله گر جو کشور سیب زمینی با Haricots های سبز و قارچ های وحشی, $2.99 برای 16 اونس در معامله گر جو

3. Alexia مواد غذایی گل کلم Risotto با پنیر پارمسان

در این فریزر-دوستانه کیسه برنج گل کلم یک منحط چرخش لطف سخاوتمندانه از پنیر پارمسان. آن را خوشمزه خود را در آن به عنوان یک روش ساده ظرف سمت بلکه به عنوان نقطه شروع برای یک مطلب قابل توجهی شام. اضافه کردن سبزیجات سرخ کرده مانند مارچوبه و قارچ و سبزی هم بزنید و یا در برخی از تکه ژامبون یا مانده دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ.

خرید: Alexia مواد غذایی گل کلم Risotto با پنیر پارمسان, $3.99 برای 12 اونس در هدف

4. Cascadian مزرعه Mirepoix

ساده و در روغن سرخ کرده و هویج و کرفس و پیاز می تواند اضافه کردن لایه هایی از عمق به فقط در مورد هر چیزی. با این منجمد مخلوط شما می توانید تمام است که پوست کندن و dicing و در سمت راست پایین به کسب و کار. استفاده از آن به عنوان یک پایه برای سوپ و خورش braises, پاستا, سس و یا حتی اضافه کردن آن به میت لوف.

خرید: Cascadian مزرعه Mirepoix 2 $برای 10 اونس

5. C&W نهایی هم بزنید سرخ مخلوط

هیچ فریزر کامل بدون خوب هم بزنید سرخ مخلوط. فقط اضافه کردن تکه پروتئین مخلوط کردن سریع هم بزنید سرخ, سس و شام انجام می شود. چشم پرندگان (که صاحب C&W نام تجاری) است و شاید بزرگترین انتخاب هم بزنید سرخ مخلوط با بسیاری از سبزیجات مختلف combos بنابراین شما مطمئن برای پیدا کردن یک مخلوط شما می خواهم. برخی حتی با سس بسته است. این یکی می آید بدون سس بسته بنابراین شما می توانید عطر و طعم خود را بزنید حال شما می خواهید.

خرید: C&W نهایی هم بزنید سرخ مخلوط $3.49 برای 14 اونس

6. غول سبز ترشی قارچ

شستشو و برش قارچ می تواند احساس مانند کارهای عادی و روزمره. یک کیسه از این در فریزر باعث می شود آن را آسان برای اضافه کردن قارچ به هر آنچه که شما در حال پخت و پز به علاوه آنها در حال حاضر چاشنی, با, سیر, جعفری, پیاز, و شراب سفید. در علاوه بر این به طور معمول قارچ دکمه این ترکیب شامل صدف porcini و لغزنده جک قارچ برای عمق واقعی از عطر و طعم. وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه شما می توانید با استفاده از این. بازی شیر یا خط آنها را به صبحانه خوردن و quiches, اضافه کردن به ناهار ساندویچ و سالاد هم بزنید و یا به شام سوپ و خورش پاستا و braises. جایزه ایده: آنها را هم بزنید به Alexia گل کلم risotto فوق العاده سریع و فوق العاده خوش طعم طرف.

خرید: غول سبز ترشی قارچ $5.49 برای 10 اونس

7. معامله گر جو سبک مکزیکی ذرت بو داده با Cotija پنیر

هیچ چیز ضربان این ترکیب شیرین و دودی ذرت بو داده با ترش, لیمو ترش خامه ترش و cotija پنیر. به عنوان خوشمزه به عنوان این است که به عنوان یک ظرف سمت خود را در آن آن را نیز مناسب برای ارتقاء burrito کاسه و یا بطرف خود کش کرد به enchiladas و tacos. به سادگی اضافه کردن برخی از پروتئین مانند لوبیا و میگو و یا مرغ.

اطلاعات بیشتر: معامله گر جو سبک مکزیکی ذرت بو داده با Cotija پنیر $3.29 برای 14 اونس در معامله گر جو

8. Cascadian مزرعه آلی ترکیب دلچسب

بسته بندی شده با غلات farro, کلم بروکلی, گلچه, هویج برش و نخود این ترکیب jumpstart برای فقط در مورد هر ظرف. از بالا با یک سرخ شده با تخم مرغ برای صبحانه بود. نم نم باران آن را با سرکه بریزید برای یک دانه سالاد. اضافه کردن براث و آن را تبدیل به سوپ یا خورشت و یا ریختن بیش از یک شیشه سس بجوش و خروش آمدن برای سریع کاری.

خرید: Cascadian مزرعه آلی ترکیب دلچسب با Farro, $3.39 برای 12 اونس

9. معامله گر جو آلی Riced گل کلم

داشتن یک کیسه از دشت گل کلم برنج در دست است مانند قابل توجه طلا. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد با این حال شما به طور معمول استفاده از برنج, اما به شما می دهد یک وعده سبزیجات در همان زمان. معامله گر جو ارائه می دهد یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین در اطراف, با, خوب, قطعات یکنواخت است که بیش از حد کلم-y مزه و می تواند به راحتی تبدیل به سرخ شده با برنج یا پلو.

اطلاعات بیشتر: معامله گر جو آلی Riced گل کلم 2.49 $برای 12 اونس در تریدر

10. هانوفر آلی کلم و اسفناج & لوبیا Garbanzo

نه همه مناطق کشور حمل این مواد غذایی منجمد نام تجاری اما تعداد خوش شانس خود را اگر شما می کند. این ترکیب از دو فوق العاده مغذی سبزی به علاوه پروتئین بسته بندی لوبیا فوق العاده همه کاره است. هم بزنید و آن را به سوپ و سس بجوش و خروش آمدن و یا تبدیل آن به یک نسخه از “خورش.” اضافه کردن آن را به ماکارونی و برنج (به طور منظم و یا گل کلم) و یا آن را به آبش اسفناج درمان با کمی سیر و کرم های سنگین.

خرید: هانوفر مواد غذایی کلم و اسفناج و لوبیا Garbanzo $2.89 برای 10 اونس

آنچه که مورد علاقه شما (جالب!) فریزر راهرو اصلی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>