شما اغلب می شنویم متخصصین تغذیه و متخصصان تغذیه به شما بگویم به “فروشگاه محیط” در فروشگاه مواد غذایی (ترجمه: به دنبال تازه, غذاهای کامل و جست و خیز بسته بندی شده بیشتر پردازش مسائل). در حالی که جامد مشاوره — و آن را قطعا بیرون آمدن از دهان من چند بار — وقتی که می آید به معامله گر جو وجود دارد بسیاری از دلایل به شیب به مرکز راهرو. به خصوص در حال حاضر که بسیاری از ما در تلاش برای دریافت بیشتر از یک سفر خرید. (یک سوپر مولد سفر یعنی کمتر آینده سفرهای نتیجه بیشتر پناه در محل.)

اگر چه TJ فریزر موارد ممکن است به عنوان فراوان به عنوان آنها معمولا در حال حاضر وجود دارد چند چیز من همیشه توصیه به مردم نگاه کردن. این سالم می یابد کمک خواهد کرد که شما پر کردن فریزر (کمتر آینده سفر به فروشگاه مواد غذایی) آخرین برای مدت زمان طولانی (کمک به شما را در کاهش ضایعات مواد غذایی) و برآورده کردن شکم های گرسنه در خانواده خود است.

اگر شما اتفاق می افتد برای دیدن هر یک از این طول تفرج بعدی در نظر آنها امتحان کنید.

1. Shakshuka استارت $1.99 برای 9 اونس

Shakshuka برای صبحانه است که نه تنها خوشمزه است اما تغذیه-عاقلانه آن را نیز یک انتخاب بزرگ است زیرا شما شروع روز خود را با حداقل یک وعده از سبزیجات. و بسیاری از ما در پاییز کوتاه در ما روزانه گیاهی سهمیه بنابراین شروع به سر در حین وعده غذایی صبح است آه-تا-مفید است. توجه داشته باشید: این صبحانه از لحاظ فنی در خدمت دو و BYO تخم مرغ است.

2. آلی Acai با کاسه $3.99 برای 10 اونس

چهار مواد تشکیل دهنده در این کاسه میوه. و اگر چه کل لیست مواد تشکیل دهنده به نظر می رسد بسیار طولانی تر از آنچه که در این کاسه است و یک غذای کامل و کاملا سالم است. بهتر است یک کاسه کاملا کم شکر اضافه (فقط 1/2 قاشق چای خوری) و بسته بندی شده با فیبر, پتاسیم و آهن است.

3. بوقلمون برگر بتس $2.99 برای چهار

فقط با سه مواد تشکیل دهنده (ترکیه حلال نمک و عصاره رزماری) این همبرگر خوب و اساسی و علاوه بر بزرگ به یک گندم برگر مستی یا بشقاب سفالی کوچک انگلیسی. آنها همچنین گرفتن امتیاز برای جمله بیش از حد سدیم: 280 میلی گرم در هر patty.

4. سیاه باقلا و پنیر Taquitos $3.99 برای 16 اونس

نه تنها این یک راه عالی برای دریافت برخی از فیبر (5 گرم در یک وعده) آنها نیز فوق العاده همه کاره است. نگه داشتن آنها را در دست به صورت یک میان وعده دلچسب و یا یک دوستدار خانواده شام. شما می توانید آنها را مستقیما از فر یا جفت آنها را با مکزیکی مورد علاقه خود را غوطه.

5. میگو هم بزنید سرخ $2.99 برای 16 اونس

آن را بیش از حد معمول برای یک هم بزنید سرخ سنگین در سدیم. این یکی اما نمی کردن نمودار -1 3/4 فنجان هم بزنید سرخ شده 580 میلی گرم (و یا 25 درصد از حد روزانه خود را). آن را نیز کم کالری و گیاهی بسته بندی شده گزینه است.

6. سیر خرد شده $2.29 برای 20

سیر است که همیشه رفتن به یک شربت خانه اصلی. اگر شما نمی توانید پیدا کردن چیزهای تازه در حال حاضر و یا شما در مورد آن نگران جوانه زدن قبل از شما قادر به استفاده از آن در نظر گرفتن این یخ زده خرد مکعب است. این شکل از سیر همچنین برنده Kitchn را تست طعم و مزه از بهترین سیر تازه جایگزین.

7. گل کلم ماکارونی $3.99 برای 6

گل کلم محبوبیت نیست پایانی و دلیل خوب — آن را یک کم کربوهیدرات عنصر اصلی. اگر شما مانند گل کلم, پیتزا, این است که یکی دیگر از راه خوشمزه به شما گل کلم را پر کنید.

8. آلی قهوه ای برنج $3.79 برای 30 اونس

این غلات از فریزر خود را به بشقاب یا کاسه در تنها سه دقیقه. (بخوانید: بین زوم جلسات). شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا معمولی (غیر آلی) نسخه و خودتان را نجات 80 سنت.

9. کونگ پی ای تمپورا گل کلم $5.49 برای 24 اونس

در اینجا یکی دیگر از راه خوشمزه به شما گل کلم را پر کنید. مانند هم بزنید سرخ این است که یکی دیگر از ظرف نگه می دارد که سدیم در بررسی: یک فنجان خدمت به 350 میلی گرم است. آن را نیز کم چربی های اشباع شده, با وجود این واقعیت است که آن را یک تمپورا. لذت بردن از این گل کلم به عنوان یک طرف یا آن را مخلوط مورد علاقه خود را با پروتئین و غلات به راحتی آن را تبدیل به یک وعده غذایی.

10. رفته موز $1.99 برای هشت اونس

همه ما می توانیم با استفاده از یک کمی انتخاب من تا این روز است. من عاشق این برای رشد یو پی اس و کودکان به طور یکسان است. FYI: این نسخه توت فرنگی است و به همان اندازه به عنوان خوشمزه — و همچنین بچه-تایید شده است.

11. شکلات بستنی مخروط $2.99 برای هشت

کاملا-بخش برای دست های کوچک و یا بزرگسالان به دنبال یک درمان کوچک این مینی مخروط بستنی برای دسر یا زیاده میان وعده. به دنبال آنها را در وانیلی بیش از حد.

شما چه بوده است خرید از معامله گر جو فریزر موارد به تازگی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im