12 بهترین چمن بازی به بازی در حیاط خود را در این تابستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آیا شما ب

توسط DASTESALAMATT در 25 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا شما باور من اگر من به شما گفت که من خانه ما صرفا به این دلیل که خلوت است ، خوب ما هم دوست game, این, محل, و, شما می دانید, واقعی اما حیاط مناسب برای چمن بازی ها که اتفاق می افتد به ما نوع مورد علاقه از بازی! ما عاشق هر چمن بازی و با توجه به این واقعیت است که بسیاری از ما به دنبال در یک تابستان در خانه این سال من فکر کردم آن ممکن است به برجسته کردن برخی از ما در خانه مورد علاقه های شما.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که من نوشته ام در مورد Kubb قبل از. (تلفظ "kuuuuub.") این اولین چمن بازی ما واقعا شروع به بازی (در واقع ما می دانستیم که در حیاط ما ما قبل از بازی می دانستیم که در آن ما کوچ می رفتن!) و آن را ما در تمام زمان های مورد علاقه.

قوانین متفاوت است اما ایده کلی این است که تیم ها به نوبت پرتاب باطوم در حریف خود را Kubbs. (معمولا Kubbs که زدم پرتاب را به وسط یکی دیگر از چالش است.) تمام پنج باید زدم قبل از اینکه شما می توانید پس از رفتن شاه. اولین تیم به دست کشیدن که نوزاد بیش از برنده. دست کشیدن پایین پادشاه اوایل و آن را مانند غرق شدن هشت توپ در اوایل استخر است که به شما می گویند خراب بازی.

واقع سرگرم کننده: بازی این است که گفت: تا به امروز تمام راه بازگشت وایکینگ ها اگر چه وجود دارد عدم وجود حلال شواهد آن را اثبات کند.

خرید: پیروزی حق بیمه Kubb مجموعه 45 دلار

یکی دیگر از بازی که شامل پرتاب یک تکه چوب در قطعات دیگر از چوب Mölkky شبیه به چمن, بولینگ. (تلفظ "meul-kuu.") با ضربت بزمین کوبیدن 12 شماره پین اضافه کردن تعداد نقاط ایستاده پین به عقب تا جایی که آنها فرود آمد و رفتن نگه دارید. بهترین بازیکن برای اولین بار برای گرفتن دقیقا 50 امتیاز برنده است. بازی فوق العاده محبوب در اروپا, بنابراین من پیشنهاد می کنم تظاهر مثل شما در پاریس پارک اگر شما از دست رفته تابستان سفر.

خرید: Mölkky, $39 در گرومت

املاک چمن دارت (از انواع با تیز فلزی tips) است که به حق قانونى به دلایل ایمنی. اما شما هنوز هم می توانید خرید خانواده پسند آنهایی که — و من به شدت آن را توصیه. به نوبت با یک بازیکن دیگر به ببینید که چه کسی می تواند پرتاب دارت خود را نزدیک به هدف. دارت در این مجموعه باید glow-in-the-dark راهنمایی که به معنی شب بازی است آه کاملا در بازی.

خرید: Lawn Darts, $40

Spikeball معلوم است که پرفروشترین بازی در آمازون و بیش از 1500 بررسی پنج ستاره. آن را اساسا مانند والیبال, فقط به جای ارسال توپ بیش از خالص تیم ارزش با هم به گزاف گویی آن را در یک مشبک ترامپلاین از انواع. فقط یک هشدار این است نه یک فرصت بازی. انجام این کار به جای خود تمرین قلبی برای روز.

خرید: Spikeball, $60

تنها راه برای ایجاد Yahtzee بیشتر سرگرم کننده ؟ را تاس غول پیکر و استفاده از یک سطل به بازی شیر یا خط آنها را به حیاط! این مجموعه حتی می آید با یک لایه ورقه نمره که شما می توانید با استفاده از بیش و بیش از دوباره. برای uninitiated Yahtzee بازی تاس (duh). بازیکنان رول تاس و استراتژی سعی کنید برای دیدار با تمام 13 دسته بندی در کارت امتیازی — برای دریافت حداقل سه نوع ، این انفجار ... به خصوص وقتی که تاس اندازه از صورت خود را.

خرید: Yardzee, $45 در Etsy

صحبت از اندازه نسخه از چیزهایی که (چگونه است که برای یک بدون درز segue?), وجود دارد مقدار زیادی از غول Jenga بازی خارج وجود دارد, اما این یکی ساخته شده توسط شرکت واقعی. برج شروع می شود و دو پا بلند و بازیکنان به نوبت مجبور قطعات و resituating آنها را در بالا. این مقام مثال می گوید: برج پشته به پنج پا بالا اما من کاملا مطمئنم که ما آن را بدست بلندتر از آن است!

خرید: Jenga غول $118

چیزی که در مورد ارزان نردبان بازی شیر یا خط مجموعه است که نردبان تمایل به سقوط از هم جدا هنگامی که شما بازی شیر یا خط توپ. این یکی همچنان به نگه دارید تا برای ما (این چند سال شده است) و حمل مورد خوب است هنگامی که آن زمان برای بسته تا لذت ببرید. بازی شما را تبدیل حول توپ خود را به طوری که آنها را آویزان بر روی نردبان. بالای پله ارزش سه امتیاز از دو و یکی — پخش برای اولین بار به دقیقا 21 برنده است.

خرید: AmazonBasics نردبان بازی شیر یا خط $41

من قصد دارم به صداقت در اینجا — این بازی این است که راه بیشتر سرگرم کننده هنگامی که آن را به نوبه خود شما را به بادگیر از زمانی که شما در یک تلاش برای پرتاب دیسک به می تواند. در هر صورت, آن را هنوز هم خوب است.

خرید: Kan جم نهایی دیسک بازی 40 دلار

هنگامی که شما فکر می کنم از حیاط خلوت بازی این است که احتمالا آنچه به ذهن می آید. وجود دارد مقدار زیادی از مجموعه های که شما می توانید سفارشی در Etsy, اما این است که یک کتاب پرفروش در سایت آمازون و آن را حلال محکم است.

خرید: GoSports Cornhole, $128

هنگامی که دوستان ما با بچه های کوچک استفاده می شود به (فکر می کنم: در تابستان گذشته) این بود که همیشه یک جمعیت pleaser برای مهمانان در تمام سنین است.

خرید: حلقه بازی شیر یا خط بازی $34 در Urban Outfitters

Bocce اطراف بوده است امپراتوری روم, بنابراین شما می دانید, آن را باید سرگرم کننده اگر آن را در اطراف گیر این. این beachy رنگ تنظیم آسان خواهد بود به نقطه در چمن.

خرید: رزین Bocce Ball, $77 در انبار خانه

کروکت کلاسیک چمن بازی و ما آن را دوست دارم زمانی که ما در حال تظاهر به فانتزی/جدی است. اما این طرح رنگ مدرن می دهد و آن را سرگرم کننده به روز رسانی.

خرید: استاندارد بانوان مجموعه, $44 در Wayfair

های مورد علاقه خود را چمن بازی ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب