از 16 دلار در آمازون پیدا کنید که در نهایت درمان My Stinky سطل زباله می تواند مشکل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از چیزهایی که تغییر نکرده پس از مدرسه است که هیچ کس می خواهد به بد بو بچه. به نظر من این فیلم نسخه این است که هیچ کس می خواهد به بد بو ، و بیایید آن روبرو هستند — وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در خانه به طور متوسط است که می توانید آن را stinkier از شما می خواهم. بوی پخت و پز, بدنسازی, لباس حیوان خانگی بو کپک زده پستو … شما نام آن احتمالا reeks.

من آپارتمان کوچک تا به حال تمام موارد بالا در یک زمان یا دیگر اما پایدار مشکل نقطه برای من است و من, آشپزخانه, سطل زباله می تواند. سطل زباله را انتخاب کنید تا دو بار در هفته و بدون کوچه در بلوک من هر چیزی بد بو در زباله خود را باقی می ماند در آپارتمان خود را تا سه شنبه و یا جمعه. به علاوه, زندگی در یک فضای کوچک یعنی من دقیقا نمی یک حیاط به شلنگ پایین من بن در reg.

من سعی کردم آن چوب را در هوا فرشنرس (meh) یک حوله کاغذی با قطره اسانس (خوب) اما هیچ چیز واقعا کمک کرد. تا زمانی که من دیدم شری از جوان خانه عشق Instagram داستان در مورد کیسه ذغال سنگ ذغال سنگ. او با استفاده از آنها در همه جا: در کفش در mudroom اساسا در هر نقطه کمی بد بو. من می دانم که آن را صدا نمی مانند پرچین محتوای اجتماعی اما یکی از چیزهایی که من در مورد شری را Instagram داستان است که همه از او توصیه سپس حمایت تن از مشتاق پیرو توصیفات که او اشتراکگذاریهای مجدد. بنابراین پس از چند اسلاید از کودکان و نوجوانان’ هاکی تجهیزات skunked اتومبیل و کپک زده زیرزمین من مایل به شیرجه رفتن در برخی از کیسه ذغال سنگ ذغال سنگ.

از آنجایی که من شروع به نگه داشتن یک کیسه ذغال در پایین از سطل زباله می تواند آن را به طور قابل توجهی کمتر بد بو و عطر نمی معطل یک بار من حذف کامل کیسه و جایگزین کردن آن با یکی از جدید. من هم ظهور چند در دیوارهای کپک زده و با گربه های من’ جعبه بستر هر دو با نتایج بزرگ. هنگامی که تابستان رول در اطراف شما بهتر است باور من چسبیده برخی در عرق کفش.

زغال طبیعی است بوی neutralizer و تصفیه کننده هوا و وجود دارد هیچ چیز ذاتا ویژه در مورد این کیسه. شما می توانید مجموعه ای از اندازه های مختلف و مقدار آن را واقعا مهم نیست که آنهایی که شما می توانید. نکته اصلی این است که در مورد یک بار در ماه شما نیاز به آنها را در نور خورشید به طوری که زغال چوب منتشر ذخیره می شود تا بو و سپس آنها را برای یکی دیگر از 30 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im