20 مطلق بهترین راه برای خوردن هندوانه در تابستان امسال

در میان میوه ها و سبزیجات من نمی توانم به اندازه کافی از این زمان از سال و هندوانه و رتبه بالا — بالا-از-لیست بالا! از هم اکنون از طریق پایان تابستان پیوستن به من در اضافه کردن هندوانه به سبد مواد غذایی هر فرصتی شما.

اما در ابتدا به دلیل آن احتمالا بوده است در حالی که یک یادآوری در مورد چگونه به انتخاب یک هندوانه خوب است که احتمالا مفید است. یک هندوانه خوب همیشه باید احساس سنگین برای اندازه آن با یک سطح سفت و بدون نقاط نرم و زرد-ish پچ (این است که به نام یک میدان نقطه). آن را نیز ایده خوبی است به هندوانه ضربه زدن با کف دست خود را. آنهایی که خوب باید یک صدای تو خالی. و مهم نیست که چه اندازه خربزه شما خرید و یا اگر آن را یک بی هسته و یا کشت هندوانه همان نکات اعمال می شود.

آماده برای دیدن تمام خوشمزه چیزهایی که شما می توانید با تابستان میوه مورد علاقه? این 20 دستور العمل های ثابت کند چقدر همه کاره هندوانه است.

1. Esquites-با الهام از هندوانه سالاد

2. هندوانه و پنیر فتا و سالاد منداب

ترکیب تند منداب شیرین و آبدار هندوانه, شور, همجنس باز, سکس دهانی فتا و خنک کننده برگ نعناع و شما باید یک سالاد است که بسیار بیشتر از مجموع اجزاء آن است.

دریافت دستور العمل: هندوانه و پنیر فتا و سالاد منداب

3. دودی هندوانه آب شیرین کولر

4. Halloumi & خربزه با عسل کباب-آهک لعاب

هندوانه سالسا است که طراوت آن را به عنوان برای تلفن های موبایل و آن را نمی تواند آسان تر برای پرتاب با هم.

دریافت دستور العمل: هندوانه سالسا

6. 3-عنصر مارگاریتا هندوانه

هندوانه margaritas در مورد عنوان طراوت به عنوان آن می شود وقتی که می آید به آسان-sipping کوکتل تابستان. و بهتر است این نسخه تماس فقط برای سه پایه مواد تشکیل دهنده.

دریافت دستور العمل: 3-عنصر مارگاریتا هندوانه

Esquites-با الهام از هندوانه سالاد

7. هندوانه و نعناع Frosé

این طراوت منجمد کوکتل نیاز به کمی دبستان روز قبل از, اما هنگامی که همه چیز آماده است آن را تنها طول می کشد حدود یک دقیقه به گرد هم می آیند.

دریافت دستور العمل: هندوانه و نعناع Frosé

8. چگونه به کوره هندوانه

گریل هندوانه می توانید کنار غذا یا دسر بسته به خلق و خوی خود را. در هر صورت این یک شیرین و دودی درمان برای تابستان.

دریافت دستور العمل: چگونه به کوره هندوانه

9. 2-مواد تشکیل دهنده شربت هندوانه

همه شما نیاز دارید این است که هندوانه و شیر تغلیظ شده شیرین را به این خامه بدون اونا شربت. این بدان معناست که شما به احتمال زیاد ساخت آن را تکرار کنید تا زمانی که کار در روز.

دریافت دستور العمل: 2-مواد تشکیل دهنده شربت هندوانه

10. ضرب تابستان کوسکوس با هندوانه و پنیر فتا

خود به خود این طراوت دانه سالاد ساخته شده آسان طرف یا نور ناهار ما می خواهید به غذا خوردن در تکرار تمام تابستان. به این سالاد را به یک وعده غذایی کامل کبابی مرغ یا میگو بازی کامل است.

دریافت دستور العمل: ضرب تابستان کوسکوس با هندوانه و پنیر فتا

یک سالاد میوه خوب است راه به ویژگی های هندوانه در تابستان صبحانه اما تبدیل آن به صورتی رنگی mimosas است و حتی بیشتر سرگرم کننده است.

دریافت دستور العمل: هندوانه Mimosas

این چهار عنصر هندوانه کیک فوق العاده سرگرم کننده و غریب اما بسیار راحت تر از آنهایی که شما را دیده ام شناور در اطراف Pinterest. به عنوان مثال آن را ساخته شده با مرنگ به جای خامه رویه خامهای کیک یا شیرینی است که بسیار آسان تر به گسترش است.

دریافت دستور العمل: کیک هندوانه

13. هندوانه سس کارامل

این دستور العمل سحر و جادو خالص: کوک کردن آب هندوانه تا زمانی که آن را ضخیم و pourable و شما رو کارامل-مانند سس که عمیقا شیرین است.

دریافت دستور العمل: هندوانه سس کارامل

14. ساده ترین سالاد میوه تابستان

همه ما می دانیم هندوانه بزرگ است خود را شریک آن رسیده با زغال اخته و توت فرنگی و شما رو ساده سالاد میوه شما فقط نمی تواند ضرب و شتم.

دریافت دستور العمل: ساده ترین سالاد میوه تابستان

15. شکلات غوطه ور هندوانه

این دو عنصر دسر فوق العاده است-با طراوت در حالی که همچنین رضایت خود را از هوس شکلات. به سادگی تکه یخ شیب یخ و لذت ببرید.

دریافت دستور العمل: شکلات غوطه ور هندوانه

16. هندوانه Prosecco پانچ

دفعه بعد که شما موسیقی پاپ باز یک بطری شامپانی پیش بروید و لباس آن را با برخی از هندوانه مکعب و برگ نعناع تازه.

دریافت دستور العمل: هندوانه Prosecco پانچ

17. Tajín-پاشیده هندوانه

تازه و آبدار هندوانه برش یکی از بهترین راه ها برای تجربه طعم Tajín کلاسیک مکزیکی ادویه ساخته شده با پودر فلفل قرمز و نمک و خشک آب آهک. شما خواهید بود با ضربه تند و ترش و شور, یادداشت های همه در یک بار.

دریافت دستور العمل: Tajín-پاشیده هندوانه

اسلب با ضخامت هندوانه در حال خفه شده با شلاق سرد و ساندویچ بین کراکر گراهام به صورت شگفت انگیزی خوشمزه پیچ و تاب و در s’mores. بهترین بخش ؟ هیچ آتش مورد نیاز است.

دریافت دستور العمل: هندوانه s’mores

جست و خیز انواع توت ها و اضافه کردن هندوانه برای صبحانه خود را parfaits به جای. شیرین تکه هندوانه جفت لذتبخش با زبانه دار ماست ترد شیرینی گرانولا و عسل نم نم باران.

دریافت دستور العمل: هندوانه Parfait

شما فقط نیاز به دو مواد تشکیل دهنده برای این طراوت تابستان بستنی یخی: هندوانه و آب آهک. اما اگر شما می خواهید آنها را کمی شیرین تر احساس رایگان برای اضافه کردن عسل, بیش از حد.

دریافت دستور العمل: بستنی چوبی هندوانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de