20 بهترین مخلفات برای جفت خود را با ماکارونی شام

واقعا پاستا نیاز ندارد بسیار به آن علاقه جمعیت در میز شام. چنگ زدن به یک کاسه و یک چنگال و شما تقریبا تمام مجموعه. اما آن را هرگز لطمه می زند به اضافه کردن یک سالاد یا سبزیجات پخته شده را به این وضعیت به تمام وعده غذایی احساس می کنید کمی بیشتر هست در کل.

خدمت ماکارونی برای شام است که در واقع یک فرصت طلایی برای دریافت برخی از اضافی سبزیجات روی میز. پس از ماکارونی همه کاره است, آنچه شما می تواند در خدمت آن است به همان اندازه ، طراوت سالاد یا سرخ کرده سبزی فقط یک زن و شوهر از اصلی بزرگ طرف است که همیشه خوش آمدید بعدی به اسپاگتی خود را و یا خود را ziti. این 20 دستور العمل های ساده جفت خوبی با فقط در مورد هر ماکارونی شما در حال پخت و پز و گرد هم می آیند به راحتی.

یک سالاد سبز کلاسیک وابسته به ماکارونی. چیزی به عنوان ساده به عنوان منداب پرتاب را با آب لیمو و روغن زیتون و یک انتخاب بزرگ به عنوان یک سنتی سزار. و یا خودداری کردن سبزی در دسترس نباشد و انتخاب کردن برای یک ترد خیار یا سالاد گوجه فرنگی آبدار.

آنچه شما جفت با ماکارونی نیست و همیشه باید در خدمت سرد است. سالاد گرم ساخته شده با ریختن آن در یک گرم پانسمان و یا کباب کردن سبزیجات این است که پیچ و تاب غیر منتظره ما عشق تکیه به.

دیگر رضایت پخته شده, طرف

و یا به سادگی در خدمت یک صفحه گرامافون از سبزیجات پخته شده. این که آیا آن را سرخ کرده و اسفناج و کلم پیچ پخته یا بو داده مارچوبه آن را سالم و بی خطر علاوه بر این به جدول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im