26 بزرگترین Decluttering راهنمایی همه زمان

پاداش — و به این دلیل است که نگه می دارد من از زمانی که decluttering به نظر می رسد مانند یک کار خسته کننده — این است که در پایان خانه خود را فقط شامل چیزهایی است که شما خدمت می کنند. شما خواهید بود احاطه شده توسط چیزهایی که شما را خوشحال. چون درست مثل ویرایش یک بار اضافی چیزهای غیر ضروری حذف شده است, تنها بهترین سمت چپ است.

“نگه داشتن آنچه شما نیاز دارید و آنچه شما را خوشحال می کند” به اندازه کافی از یک ستاره شمال برای برخی از مردم است. اما بسیاری از ما نیاز به کمی راهنمایی های اضافی برای کمک به تصمیم می گیرید چه چیزی را به ارزش نگه داشتن. این 27 زمان آزمایش decluttering راهنمایی می تواند کمک کند.

1. آیا درمان خانه خود را مانند یک واحد ذخیره سازی.

نگه داشتن چیزی دلیل این که شما ممکن است نیاز به آن روزی است مثل پرداخت وام مسکن به یک شرکت ذخیره سازی — و از آن می آید در هزینه زندگی در خالی تنفس فضا. بنابراین فکر می کنم دو بار در مورد حلق آویز در به کسانی که اضافی گلدان و تابه و لوازم خانگی کوچک که دیگر کار می کنند.

2. می دانم که آنچه شما نگه داشتن شما هزینه های زیادی است.

بسیاری از زمان, شما در حال وسوسه به چسبیدن به چیزهایی چون شما احساس می کنید مانند آن را اتلاف پول اگر شما همیشه باید برای خرید آنها را دوباره. اما وجود دارد یک هزینه برای نگه داشتن چیزی. شما نیاز به فکر می کنم در مورد که در آن برای ذخیره آن را واقعی فضای ذخیره سازی و یا تا ارزش فضای خالی. سپس شما نیاز به صرف زمان برگزاری آن و پس از آن به یاد که در آن شما قرار داده است اگر و هنگامی که شما به آن نیاز دارید و سپس قرار دادن آن را دور سازماندهی دوباره آن را هنگامی که آن را کثیف و هست …. شما تصویر را دریافت کنید. است که مورد واقعا ارزش زمان و تلاش آن را به نگه داشتن آن ؟

3. به خودتان اجازه به خرید دوباره.

پس فکر داشتن به بخشی با پول خود را پایین جاده دردناک است, شما ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است در غیر این صورت. اما ساده اما قدرتمند عمل آگاهانه از خود در دادن اجازه به خرید دوباره پایین جاده (با علم به این که شما در حال به دست آوردن بسیار در حال حاضر توسط رها) به شما کمک خواهد کرد تا بسیاری از چیزهایی که خارج از خانه خود را.

خیلی درهم و برهمی می آید از برگزاری به چیزهایی که نیاز به عمل است. نگه داشتن “آن را لمس یک بار” اصل در خط مقدم از ذهن شما خواهد شد کمک به شما در ساخت smart شیوه های. برای مثال ایستاده سطل بازیافت خود را با تعداد انگشت شماری از ایمیل به عنوان شما آن را مرتب و امضای آن اجازه ورقه به عنوان به زودی به عنوان آنها می آیند. این کاهش به شدت بر روی کاغذ درهم و برهمی را از آن-طبقه بالا درهم و برهمی ،

5. از خود بپرسید اگر آن را “بهترین و مورد علاقه و یا لازم است.”

این decluttering سرود ابداع شده توسط امیلی Ley کمک می کند تا شما محدود کردن اموال خود را به این کرم محصول. اگر شما به دنبال بیش از حد در یک مجموعه بزرگ از مخلوط کردن کاسه برای مثال محدود کردن آن به بهترین آنهایی که. یک حوله آشپزخانه مجموعه می توانید به طور مشابه محدودتر هم پایین با انتخاب به نگه داشتن تنها مورد علاقه های شما.

6. از خود بپرسید اگر آن را مفید یا زیبا.

“هیچ چیز در خانه خود را که شما نمی دانید که به تواند مفید باشد و یا اعتقاد به زیبا.” پیوستن به این جمله معروف منسوب به ویلیام موریس است یک راه خوب برای جلوگیری از انباشته شدن بیش از حد.

7. از خود بپرسید اگر آن جرقه شادی.

ماری کوندو تبدیل به یک فرهنگی پرچمدار جنبش به declutter و به حداقل رساندن. او معروف بحث است که با داشتن مردم از خود می پرسند اگر هر واحد متعلق در اختیار خود جرقه شادی. آن را با این نسخهها کار برای برخی (از جمله من) و اگر آن را برای شما کار می کند آن را یک گالوانيزه راه به اجازه رفتن از بسیاری از چیزهای.

8. می دانیم که بخش مهمی از یک هدیه است عمل دادن و گرفتن.

آن را بسیار سخت برای خلاص شدن از هدیه. شما درک کردار نشان داده شده است در گرفتن و دادن به شما چیزی است و شما نمی خواهید به بی احترامی که در هر راه. اما اگر هدیه خود را چیزی است که شما لازم نیست و یا لذت بردن از آن را خوب به اجازه دهید آن را بروید و احساس گناه است. معامله از عشق و مراقبت — چه چیزی باعث می شود هدیه معنی دار — گرفته شده به قلب است.

9. نگه داشتن یک جعبه کمک های مالی.

این ترفند فوق العاده ساده است بسیار قدرتمند است. ایده این است که هر زمان شما در سراسر چیزی است که شما می دانم که شما نمی/استفاده نمی شما بازی شیر یا خط آن را در جعبه. آن را در لحظه بدون درد راه به declutter.

10. تمرین یک-در-یکی-از.

به خودتان قول می دهم که با هر چیز جدید که می آید به خانه خود را به ماندن شما خلاص شدن از شر یک چیز دیگر. این کمک می کند تا خود را نگه می دارد ذخیره سازی-ریاضی مستقیم: شما نباید تجمع یک “فوق العاده” چیزی که اگر شما واقعا می چسبد به این قانون است. داشتن یک تعیین شده “صندوق” (نگاه کنید به بالا) برای موارد شما کمک یا هدیه دادن (به عنوان مخالف فقط به بازی شیر یا خط) کمک می کند تا شما در حفظ و عادت.

این Minimalists’ 90/90 قانون است شما از خودتان بپرسید اگر شما با استفاده از این آیتم در آخرین 90 روز اگر شما از آن استفاده کنید در 90 روز آمده است. اگر پاسخ به هر دو است و نه خارج از آن می رود. زمان واقعی از 90 روز انعطاف پذیر است و شما می توانید تنظیم آن را به هر آنچه که مناسب شیوه زندگی خود را, اما چارچوب کمک می کند تا شما تصمیم می گیرید که آیا یک آیتم است که لازم است به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

12. استفاده از واشی نوار به declutter آشپزخانه خود را.

به تصمیم می گیرید چه چیزی را به ارزش نگه داشتن مجموعه های تعیین شده در طول زمان مانند شش ماه یا یک سال به شما یک فرصت برای دیدن آنچه که ابزار شما در واقع استفاده کنید. شما می دانید که موارد تصویب آزمون با چسباندن یک تکه واشی نوار یا نوار پوشش به هر چیزی که در شروع آزمایش خود را. هنگامی که شما با استفاده از ابزار لایه نوار کردن. در پایان زمان خلاص شدن از شر هر گونه استفاده نشده چیزی که هنوز نوار کاست بر روی آن.

به دنبال در یکی از تازه تمیز کردن فضا ممکن است به شما الهام بخش به declutter بقیه از خانه خود را بیش از حد. بنابراین حرکت ادامه با decluttering عمیقا در مناطق کوچک به جای decluttering کمی در یک زمان در سراسر خانه خود را — از آنجا که در پایان دومی شما باید یک کیسه پر از کمک های مالی اما هیچ خاص مسالمت آمیز-decluttered فضا به نقطه به. برای مثال شما می توانید تصمیم به declutter — تمام راه را — ناخواسته کشو یا خاص دولت در آشپزخانه.

14. در یک decluttering شراب خواری.

از سوی دیگر خالی کیسه زباله و یا جعبه کمک مالی ممکن است تنها چیزی که به بهار شما به عمل است. اگر این ایده از پر کردن آن را با چیزهایی که شما دیگر نیاز به الهام بخش شما را وادار به کار می کنند. فراموش نکنید که برای قرار دادن آن در اتومبیل خود را به آن را به طور کامل خارج از خانه خود را.

15. استخدام “Ex تست.”

این ترفند به شما کمک می کند چگونه ارزیابی مهم چیزی است که واقعا به شما و آن را مانند این می رود: آیا شما یک تماس منفور سابق (عاشقانه و یا در غیر این صورت) برای به دست آوردن آیتم به عقب ؟ اگر نه, سپس آن را نمی تواند که مهم است. خداحافظی.

16. از خود بپرسید اگر شما می خواهم آن را خرید در حال حاضر.

از خود بپرسید “اگر من خرید در حال حاضر, من می خواهم خرید ، بسیار مفید است. این کمک خواهد کرد که شما جمع اوری مجموعه خود را از چیزهایی که به تنها آنچه را خدمت شما در حال حاضر خود را زندگی است. این سوال به شما کمک خواهد کرد ریختن چیزهایی که دیگر سلیقه خود را “مفید” مواردی که بخشی از زندگی فعلی خود را و شکسته چیزهایی که — صداقت — شما در حال رفتن هرگز برای رفع.

به جای نزدیک شدن به decluttering با طرز فکر پیدا کردن چیزهایی به خلاص شدن از شر, به جای در نظر آنچه شما می تواند بخشی با — آشپزی, لوازم آشپزی, لوازم پخت — به طوری که دیگران می توانند آن را داشته باشد. این طول می کشد نیش از فراق با موارد و تازه تاکتیک می تواند تمدید تلاش خود را به روشن کردن بار خود را.

18. وانمود شما در حال حرکت است.

این یکی را یک ورزش ذهنی: وانمود کنید در حال حرکت از یک آپارتمان به دیگری و شما نیاز به بسته همه چیز را تا پرداخت به آن را نقل مکان کرد و سپس باز کردن آن. استفاده از این چارچوب ذهنی خود را اسکن پستو و فضای ذخیره سازی — اگر شما یک آیتم است که شما نمی خواهد بروید و برای همه است که تلاش برای حفظ خلاص شدن از آن در حال حاضر.

19. چگونه به خلاص شدن از کاغذ شمع های سه جانبه رویکرد.

به کار را از طریق درهم و برهمی کاغذ ایجاد سه گزینه برای هر مقاله شما رسیدگی: چند تکه کردن فایل, بازیافت. با محدود کردن گزینه های خود را, شما خودتان را به زور در واقع به مقابله با این مقاله شمع شما اجتناب شده است. “فایل” شامل ذخیره سازی دیجیتالی.

20. سعی کنید 10 درصد روش.

10 درصد روش کار به خصوص به خوبی برای کسانی که یک زمان سخت به اجازه رفتن از آنچه آنها خود را. کلید این روش قادر به دیدن همه چیز است که متعلق به یک گروه خاصی از اقلام است. مثلا کفش خود را. جلو همه آنها را خارج و به یک فاصله و سپس آن را به یک هدف به منظور کاهش تعداد 10 درصد است.

21. انجام یک کمی در یک زمان.

“کمی” می تواند متفاوت باشد اما ایده این است که شما با قرار دادن یک پارامتر در وقت و انرژی خود را. شما می توانید این کار را با تعیین یک منطقه خاص شما کار را از طریق شروع به پایان (به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی بزرگ) و یا از پیش تعیین یک مقدار مجموعه ای از زمان. به این ترتیب شما نمی خرابکاری بزرگ خود را-تصویر decluttering تلاش سوزاندن خودتان قبل از اینکه شما واقعا حتی رفتن.

22. به یاد داشته باشید آنچه شما به دست آوردن اجازه رفتن.

Decluttering درب باز می شود برای برخی از چیزهای بزرگ است. شما به دست آوردن فضا و زمان و انرژی در میان چیزهای دیگر. نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه و استفاده از انگیزه را دو چندان خود را decluttering ذوق.

یک راه برای تصمیم گیری چقدر به حفظ و چقدر به مجموعه ای رایگان است که با تنظیم یک محدودیت در چه مقدار فضای شما را با یک دسته از اقلام است. برای مثال اگر مجموعه خود را از حوله چای ریختن است از دو کشو تقسیم می تعیین شده برای آنها را پاره کردن.

24. نمی خرید ظروف یا سازمان تا زمانی که شما پاکسازی.

خرید سبد و سطل و تقسیم های مورد علاقه من است, بخش, بیش از حد, اما اگر شما این اطراف قبل از اینکه شما declutter شما در معرض خطر سازماندهی مسائل شما نیاز ندارد و این خطرناک است. پاکسازی قبل از شما ریخت و پاش و پس از آن دقیقا و تنها آنچه شما نیاز به سازماندهی چه چپ.

25. می دانم که شما نمی خواهد شروع به دوست داشتن چیزی است که شما هرگز دوست داشت.

شما ممکن است کاملا مفید hand-me-down لامپ های پر شده را در گنجه خود را به دلیل آن را احساس می کند بی فایده برای خلاص شدن از آنها, اما شما واقعا نمی خواهید به استفاده از آنها را در خانه خود را. راه حل ساده است: از آنها بروید. شما نمی خواهید به طور ناگهانی شروع به میل آنها است. اما کسی که در جایی خارج وجود دارد.

26. این دو مشکلات رایج نیست دلیل برای نگه داشتن همه چیز است.

داشتن چیزی برای یک مدت زمان طولانی و یا چیزی با ارزش بودن به این معنا نیست که شما باید آن را نگه دارید. همان معیار (مفید, زیبا, شادی, و غیره.) درخواست فقط به عنوان بسیار به این نوع از اقلام به عنوان به هر چیز دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de