3 بهترین غوطه ور شدن در بلندر شما احتمالا می تواند خرید در سال 2020

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که بسیاری از آشپز خانه نیاز به یک آشپزخانه مخلوط کن (نوعی که آه نشسته در آشپزخانه خود را و یک پارچ) و غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن (با نام مستعار استیک بلندر). هر دو دارای نقاط فروش:

اگر شما یک آشپزخانه مخلوط کن که صرف نظر نمی کند شما را از نیاز به غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن. بنابراین این سوال برای امروز واقعا تصمیم گیری اگر شما یک آشپزخانه ماشین مخصوص مخلوط کردن فرد و یا غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن فرد — آن را به تصمیم گیری است که غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن بهترین. که پاسخ به سوال ما در این راهنما از پنج دیگر احترام دنده سایت برای دیدن آنچه که آنها تا به حال به توصیه. و سپس اضافه می کنیم خود ما دو سنت در پایان.

این 3 بهترین غوطه ور شدن در بلندر شما احتمالا می تواند خرید در سال 2020 است.

1. Breville کنترل گرفتن غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن

بهترین غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن با توجه به Wirecutter و گزارش مصرف کننده

Wirecutter است نگاه 63 مختلف غوطه ور شدن در بلندر از سال 2013 و این یکی را نگه می دارد برنده نقطه بالا. نتایج آن را در بافت نرم و صاف در مقایسه با دیگر غوطه ور شدن در بلندر راحت برای استفاده و طراحی و شامل فایل های پیوست در واقع کار می کنند. این می تواند بیشتر فیبری یا مواد منجمد خواهد شد و در واقع احساس خوبی در دست خود را در حالی که شما ترکیب. و حتی اگر آن را گران تر از بسیاری از گزینه های دیگر در بازار شما می توانید برخی از اضافی برای پول خود را — 42-هر اونس ترکیب شیشه و یک ماهوت پاک کن زدن و هلی کوپتر پیوست.

گزارش مصرف کننده می گوید آن را ضرب و شتم از دیگر غوطه ور شدن در بلندر با یک شوت. آن را سرآمد در ترکیب میوه های یخ زده و ماست را به چرب و سوپ سوپ آزمون. نبود یک چیز بد می شود گفت: در مورد این ماشین مخصوص مخلوط کردن.

خرید: Breville کنترل گرفتن غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن, $100 در رختخواب حمام و فراتر از آن

2. Braun Multiquick Hand Blender

بهترین غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن با توجه به cook’s Illustrated

این مخلوط کن براون سرنگون cook’s Illustrated را برنده (یک KitchenAid که در حال حاضر طول می کشد مقام دوم). آن را دارای دو سرعت است که به خوبی کالیبره شده آن را سبک و باریک (با یک بدن است که آسان به گرفتن) و همچنین می آید با یک ماهوت پاک کن زدن و ترکیب جام. آن را ترک کوچک به طور مساوی برش بیت kale در یک اسموتی اما که به وضوح به اندازه کافی برای دینگ رتبه بندی از این بودجه بیشتر پسند گزینه است.

خرید: Braun Multiquick دست ماشین مخصوص مخلوط کردن, $60

3. همه چادری فولاد ضد زنگ غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن

بهترین غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن با توجه به جدی می خورد و Epicurious

مردمی در خورد جدی آزمایش 12 غوطه وری بلندر و رای دادند و این یکی بی چون و چرای قهرمان. آن را به بهترین (دفعات بازدید: سریع ترین و کارآمد ترین) در ترکیب کردن و تکه های یخ puréeing کرفس و امولسیون مایونز. در علاوه بر این به آن درجه از توانایی های این ماشین مخصوص مخلوط کردن نیز از علائم بالا برای آن طراحی زیبا و آسان برای به عنوان خوانده شده کنترل.

Epicurious نام این بهترین “ساده” ماشین مخصوص مخلوط کردن; بهترین غیر ساده اگر شما نگرانم بود Breville کنترل گرفتن به دلیل آن می آید با تمام کسانی که سرگرم کننده و مفید پیوست. این Epicurious بررسی نقاط که در آن محور است که بیش ترین (9 1/4 اینچ) اجازه می دهد آن را به عمیق تر گلدان. و یک بار دیگر که شماره رو تماس خوب است.

خرید: همه چادری فولاد ضد زنگ غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن, $100

Kitchn افکار در بهترین غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن

احساس پاره شده در این سه ؟ ما می گویند دریافت Breville. این چیزی است که بسیاری از سردبیران ما در خانه و آثار آن را فقط به عنوان به خوبی به عنوان همه چادری و همراه با فایل پیوست که در واقع مفید باشد (بخوانید: شما نمی خواهد قرار داده و آنها را در کابینه و فراموش کرده ام در مورد آنها).

اگر شما را تا پایان به دنبال در دیگر غوطه ور شدن در بلندر است که در این لیست ما برخی از توصیه های برای شما. اول را دریافت نمی گرفتار زرق و برق دار در چیزهایی مانند “دکمه توربو” و با سرعت فوق العاده تنظیمات. بسیاری از آزمون ها (از ما و منابع دیگر) پیدا کردن که هیچ واقعی تفاوت بین بسیاری از این تنظیمات است. و می دانم که بالاتر وات لزوما به معنای بهتر ترکیب. واقعا هر چند, شما باید فقط Breville.

بیشتر در غوطه ور شدن در بلندر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im