$30 ابزار آشپزخانه من پس از آشنایی یک آشپز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما تا به حال به من گفت که یک دهه پیش که یک حجیم پلاستیکی سالاد عنکبوتی که تار میتند خواهد بود یکی از من باید ابزار من می خندید — guffawed حتی. شما ببینید فلسفه من وقتی که می آید به آشپزخانه ابزار (و واقعا همه چیز به جز شاید کتاب) است که کمتر بیشتر است. هر آیتم در آشپزخانه من باید کسب خود جای; در غیر این صورت آن را پرتاب بازیافت یا دور داده می شود.

اگر من قصد دارم برای حفظ چیزی است که آن را به کاربردی — چیزی که نشانی از یک کار بهتر و سریع تر از هر چیز دیگری است. چیزهایی که من در حفظ و اغلب multitaskers — کاسه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره سازی و به عنوان خدمت به قطعات ، و از آنجا که من زندگی می کنند در بروکلین و کابینه فضا محدود است آن را یک به علاوه اگر این موارد نیز زیبا و دل انگیز به اندازه کافی بر روی صفحه نمایش.

بنابراین یک سالاد عنکبوتی که تار میتند — در ذهن من یک unitasker که در زمان بیش از حد فضا و نوع eyesore — بود و نه در لیست کوتاه من. سپس من مورخ (و زندگی با) یک آشپز که سوگند یاد این OXO خوب چنگک سالاد عنکبوتی که تار میتند. من هم تبدیل به یک مؤمن و نه فقط برای شستشو و خشک کردن سالاد سبزها. (برای آنچه در آن ارزش این دقیق سالاد عنکبوتی که تار میتند یک مورد علاقه در میان Kitchn سردبیران و آن را به لیست رسمی از Kitchn ملزومات برای سال 2020.)

اما اجازه دهید بحث در مورد شستشو و خشک کردن سالاد سبزها. اولین و مهمترین سالاد عنکبوتی که تار میتند سریعترین و کارآمد ترین راه برای گرفتن کار انجام می شود. که وظیفه آن طراحی شده بود و من برای پیدا کردن که دو بار شستشو و چرخش سریع عملکرد کاملا تمیز کاملا خشک سبزی. این OXO سالاد عنکبوتی که تار میتند در خاص است که بسیار موثر و بسیار آسان برای استفاده و همچنین نوع از سرگرم کننده است؟). من سعی کردم-و-واقعی غرق شوی و به دنبال آن ظرف-حوله خشک و هنگامی که من با استفاده از این سالاد عنکبوتی که تار میتند من هرگز به عقب نگاه کرد.

راه مورد علاقه من برای استفاده از عنکبوتی که تار میتند برای سبزی است برای شستن سالاد کلم romaine (هر) درست زمانی که من به خانه از سوپر مارکت یا بازار کشاورزان و سپس ذخیره آن در عنکبوتی که تار میتند تا زمانی که من آماده هستم به من سالاد. من با استفاده از سبد در عنکبوتی که تار میتند برای شستشو سبزی با صدای تلپ چیزی که در عنکبوتی که تار میتند آن غلغله تخلیه کردن آب اضافی و ذخیره کنید. این ترفند کوچک است که پاداش حفظ سالاد سبزی تازه و ترد بیش از اگر شما فقط با قرار دادن آنها در یخچال و فریزر حق دور.

به عنوان بزرگ به عنوان همه این است که اگر تمام salad spinner بود خوب بود برای سالاد مسائل من ممکن است در حصار. اما من پیدا کردم آن را مفید برای هزاران چیز دیگر که باعث می شود آن را یک دروازه بان در کتاب من است. در اینجا چند راه دیگر برای قرار دادن آشپزخانه ضروری استفاده کنید.

آیا شما یک سالاد عنکبوتی که تار میتند که شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟ به اشتراک گذاری با ما در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im