31 بهترین چیز برای طبخ این ماه ژوئیه

وقتی که می آید به چیدن ماه های مورد علاقه من unabashedly انتخاب جولای. شاید به این خاطر که از تمام محصولات تازه در حال آمدن به فصل یا این که آن را احساس می کند مانند زمستان سال نوری دور است. هر چه دلیل این یک ماه من همیشه نگاه به جلو به.

با وجود این خاص جولای احساس متفاوت با توجه به COVID-19 من هنوز هم تلاش من برای جشن گرفتن این روز آفتابی تابستان بهترین من می توانم. بنابراین همکاران من. ما در حال برنامه ریزی برای کوره خوردن مقدار زیادی از بستنی و بار بیش از حد بسیاری از هلو. ما امیدواریم که شما انجام بیش از حد. در اینجا چیزی است که ما در حال هیجان زده به.

تمام میوه سنگ

هلو و آلو و ابدار و گیلاس و در نهایت ساخته شده خود بازگشت و ما در حال نشئه! شیوه زندگی ما, ویرایشگر لورن Masur انتظار به طور غیرمنتظره با سنگ میوه در هفته تولید جعبه این ماه است. “آیا من می توانم پینه دوز و ابدار؟” کاملا! قطعا پینه دوز هلو, هم, و شاید یک پای گیلاس برای اندازه گیری خوبی.

آسان هلو پینه دوز

تابستان تازه هلو تحت پوشش با یک شورتی, کرم بیسکویت با شکوه برای ساده ترین تا کنون جنوبی هلو پینه دوز.

دریافت دستور العمل

پای گیلاس

با آرامی شیرین پر کردن است که اجازه می دهد تا تازه گیلاس درخشش و زرق و برق دار شبکه پوسته این است که ما رفتن به پای گیلاس هر تابستان. و بهترین بخش ؟ پر کردن با استفاده از آسان فرمول بنابراین شما می توانید آن را با هر میوه سنگ شما را در دست داشته.

دریافت دستور العمل

تابستان سبزیجات در کوره در بشقاب و نان

ما به سختی می تواند فکر می کنم از جولای بلافاصله و بدون فکر کردن در مورد تمام تابستان های تازه و سبزیجات و پله به نخست خود را. خیار و گوجه فرنگی و کدو سبز, سبزیجات تازه — ما هیجان زده به غذا خوردن به عنوان بسیاری از سبزیجات تازه به عنوان ما می توانیم تمام ماه طولانی است. “ما منتشر شده این کشیده قارچ ساندویچ سال گذشته اما من هرگز به اطراف کردم و آنها را به طوری که آنها برای اولین بار در لیست من برای ماه جولای این سال است!” می گوید: ما معاون غذا مدیر فضل Elkus. در حالی که ما سردبیر, لورن, Kodiak فقط یک جدید کباب تابه و برنامه را امتحان کنید, این سالاد ماکارونی لود شده با کدو سبز, گوجه فرنگی و سبزیجات تازه.

کشیده قارچ BBQ ساندویچ

فوق العاده خوش طعم, طعم, جذب, قارچ جای گوشت را در این گیاهی تکرارشونده در یک ساندویچ گوشت خوک کشیده.

دریافت دستور العمل

کدو کبابی سالاد ماکارونی

در حالی که شما فقط می تواند شیر یا خط سبزیجات خام را به سالاد ماکارونی کباب اولین بار آنها را باعث می شود همه چیز یک کل خیلی بیشتر جالب است.

دریافت دستور العمل

وعده های غذایی گوشتی

استودیو مواد غذایی ویرایشگر جسی Szewczyk متقابل آزمایش این Szechuan مرغ در حالی که پس از مواد غذایی ما Editor-در-بزرگ کریستین آلبوم تصاویر توسعه یافته آن; او شده است که مایل به آن را دوباره پس از آن را در بالای لیست خود را. “این خیلی خوب است!” او می گوید. کبابی در فویل بسته شام هستند و در بالای مواد غذایی ما ویرایشگر Kelli لیست. “من یک کوره برای اولین بار در زندگی بزرگسالی من و فقط آشنا شدم با فویل-بسته شام. چه یک بازی-changer. این ماه من برنامه را به نگه داشتن آنها را در برنامه غذایی چرخش یک شب در هفته. من بیشتر هیجان زده برای فاهیتا استیک بسته است.”

دودی, دنده,

اگر تابستان نیست تابستان بدون گرفتن دست خود را کثیف خوردن دنده این دستور برای شما.

دریافت دستور العمل

فاهیتا استیک فویل بسته

این فاهیتا استیک فویل بسته های سرگرم کننده و عملی و خوشمزه بیش از حد. هر کس می تواند سفارشی خود را اضافه کنید-فهم آنها نیاز به تقریبا صفر پاکسازی و برنج فوق العاده معطر با تشکر از همه آب از گوشت و سبزیجات

دریافت دستور العمل

Szechuan مرغ

اگر شما از مواد غذایی تند شیطان, Szechuan مرغ هم بزنید سرخ ظرف است که کاملا باید در خود شام weeknight چرخش است.

دریافت دستور العمل

ساندویچ استیک گوشت راسته

استیک گوشت راسته بدون زواید برش که کیف پول دوستانه. در اینجا از آن می شود تا لباس پوشیدن و با دانه دانه خردل, ترشی, پیاز, و منداب در پیاز رول.

دریافت دستور العمل

تابستان سرد رفتار

روزهای گرم تابستان برای تماس های سرد نوشیدنی های سرد و بستنی و رابطه و s’mores هر که راه. “من قصد دارم به نوشیدن لیموناد خانگی در تکرار ماه طولانی (هر چند واقعا احتمالا برای بقیه تابستان) به احتمال زیاد مخلوط با برخی از مصرف چای سرد می گوید:” مواد غذایی ویرایشگر Kelli پرورش. در صورتی که بیشتر از یک رفع خستگی برای شما از یک درمان واقعی هر چند یک صفحه از مواد غذایی ویرایشگر Meghan Splawn را راهکار: او نمی تواند به یک ماه جولای بدون یک دسته ای (یا دو) از او چسبناک s’mores میله های زندان.

لیموناد از ابتدا

جرعه جرعه یخی-سرد لیموناد شیرین در یک دنباله دار-روز گرم تابستان یکی از بهترین لذت های. ما همچنین فکر می کنم باید آن را فوق العاده ساده است به همین دلیل است که این نسخه می آید با هم فقط با سه مواد تشکیل دهنده.

دریافت دستور العمل

هندوانه و نعناع Frosé

منجمد آناناس است و حتی بیشتر جادویی با علاوه بر این از خوش طعم هندوانه و نعناع.

دریافت دستور العمل

کامل ساندویچ بستنی

پخت یک دسته ای از مورد علاقه خود را کوکی ها شکلات تراشه گرفتن یک فنجان بستنی و تابستان سعادت شما است.

دریافت دستور العمل

پیتزا در کوره

مواد غذایی ما Editor-در-بزرگ کریستین آلبوم تصاویر برنامه به کوره یک کل از پیتزا در این ماه. من نمی توانم او را سرزنش چون من کاملا می خواهم به انجام دقیق همان چیزی که اگر من تا به حال یک کوره. آنها نه تنها آسان بلکه بی نهایت قابل تنظیم است و مسلما بهتر از هر چیزی شما می خواهم سفارش برای تحویل.

پیتزا بروسکتا

تمام طعم, bruschetta تبدیل به یک روش ساده و خوش طعم کبابی پیتزا.

دریافت دستور العمل

نور و تابستان تازه رول

من نقل مکان کرد و از Charlotte, North Carolina, چند ماه پیش, و من در حال حاضر از دست رفته عالی ویتنامی رستوران در محله من. من در نظر گرفتن امور به دست خود من و تبدیل به خانه تابستان رول در حال حاضر که آن را بسیار داغ خارج است که من به سختی می خواهید به طبخ. آنها احتمالا بیشتر از حد کثیف به دنبال از آنهایی که من دوست داشتم به نظم در نقطه های مورد علاقه, اما آنها مطمئن شوید که هنوز هم من برآورده ولع مصرف.

مرغ رول تابستان

بسته بندی شده با مرغ روبان, ترد, سبزیجات, کرم آووکادو و شکوه لایه ای از سبزیجات تازه این آسان تابستان وعده غذایی است که سرشار از طراوت.

دریافت دستور العمل

گیاهی نوری رول

آن را کمی از روی حیله و تزویر برای دریافت این رول کاملا شکل بدون حصیر سوشی اما خوب است — آنها هنوز هم طعم خوشمزه است.

دریافت دستور العمل

میوه تابستان بهار رول

این فقط سبزیجات و پروتئین شما می توانید چیزهای داخل کاغذ برنج. در اینجا آنها پر از میوه شیرین و تاب است.

دریافت دستور العمل

هیچ-طبخ الهام

صحبت از مهم جولای روز و تمایل برای وعده های غذایی است که در حفظ و فر کردن وجود دارد حتی بیشتر از ایده های بزرگ فراتر از رول تابستان. من قصد دارم به هم پرتاب بسیاری از panzanellas این ماه و کاملا تکیه به ایده کوکتل میگو برای شام. به ویژه به دلیل آن را سریع و فانتزی بهانه ای برای باز کردن مورد علاقه من بطری از آناناس.

دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ Panzanella

دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ, نان تست مکعب و شیرین تابستان سبزیجات ترکیب برای یک میانبر panzanella شما می خواهید به خوردن تمام تابستان طولانی است.

دریافت دستور العمل

کوکتل میگو برای شام

ساده ترین و لوکس ترین داغ-آب و غذا شامل دقیقا صفر پخت و پز: فقط باز کردن یک کیسه از میگو و صدای فش فش کردن سریع سس کوکتل.

دریافت دستور العمل

عسل-ماست آووکادو نان تست

اگر شما در نهایت خسته از معمول خود را تکرار آووکادو نان تست برای صبحانه, ناهار, یا, شام, این نسخه باید قرض دادن برخی از جرقه به روال خود را.

دریافت دستور العمل

کنجد و زنجبیل توفو میبینم کاسه

این وگان و تاب میبینم کاسه ویژگی های مکعب از مزه دار شده با توفو و یک آرایه رنگارنگ از پر کردن.

دریافت دستور العمل

چه چیزی شما را بیشتر هیجان زده در مورد غذا خوردن و پخت و پز این ماه ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im