4 $عنصر که باعث می شود بستنی خانگی (و هر چیز دیگری آن را لمس) خیلی بهتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر چند من

توسط DASTESALAMATT در 14 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر چند من کشف یک بازی در حال تغییر مواد تشکیل دهنده است که به طور کامل می لرزد من پخت معمول — یک عنصر است که اغلب پنهان در چشم ساده که من نادیده گرفته و به سادگی از آنجا که من نمی دانید بهتر است. من زمان وسواس ؟ Malted پودر شیر های بی ادعا کارتن پودری شیر یافت در خشک لبنی بخش از اکثر فروشگاه های مواد غذایی. من استفاده از آن را به من کوکی, کیک, خانگی, بستنی و کیک های شکلاتی بی نهایت بهتر است. در اینجا نحوه استفاده از آن.

بنابراین آنچه که دقیقا این است که پودر مالت?

Malted پودر شیر خشک yelllow-ish پودر است که می توان در ادعا پلاستیکی کارتن در پخت و یا خشک لبنی بخش های بسیاری خوبی مواجه نگردند فروشگاه های مواد غذایی. آن را معمولا با ترکیبی از malted barley (به این معنی که جو شده جوانه زده و خشک شده) آرد گندم و شیر خشک — اگر چه برخی از مارک ها اضافه کردن مواد اضافی مانند نمک و طعم دهنده و شیرین کننده را به مخلوط. این پودر دارای عطر و طعم پیچیده که سلیقه دیوانه, کاراملی, اذوقه و نوشابه و کمی مرزه همه در همان زمان. اگر شما تا کنون به حال یک malted میلک شیک قبل از, شانس هستند شما طعم malted پودر شیر را حتی بدون دانستن آن.

میخک malted پودر شیر شایع ترین انواع فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی و دلیل آن را شامل نمی شود هر گونه طعم دهنده های اضافی (مانند شکلات) آن چیزی که کامل به آمپر تا پخته محصولات بدون تغییر عطر و طعم خود را از مشخصات. برخی از محصولات با برچسب "malted شیر" در واقع نوشیدنی های فوری مخلوط مانند Ovaltine. در حالی که این مخلوط را شامل malted barley آنها مناسب تر به حال مخلوط با آب یا شیر و مصرف به عنوان یک نوشیدنی بنابراین دریافت نمی اشتباه. چوب به ساده رقم و یا به سادگی آنها را آنلاین سفارش دهید.

راه های مورد علاقه من برای استفاده از پودر مالتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن