5 چیزهایی که همه باید در خود چاقو کشو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حتی اگر شما فروشگاه خود را چاقو به انتظارنشسته بودند تا یک چاقو مغناطیسی نوار (ما گزینه های مورد علاقه!) و یا در یک بلوک چاقو (نه ما گزینه های مورد علاقه!), شانس هستند شما هنوز هم باید یک چاقو کشو برخی از انواع. (توجه داشته باشید: شما باید فروشگاه خود را چاقو همه willy-nilly مثل عکس بالا. این یک راه خوب برای زخم زدن به خود و خود را خراب کردن چاقو!) این صفحهای که در آن شما در حفظ آنچه که ما می خواهم به تماس دیگر تیز چیز است. شاید شما برخی از پنیر چاقو در آن وجود دارد ؟ و برخی از فلز سیخ? و تیز خود را? آن سه چیز ها همه خوب اند اما این پنج چیز که ما فکر می کنم باید دارا.

2. یک Zester و پنجره اهنی درشت

سردبیران ما جهانی با Microplane zesters. “اگر شما فکر می کنم آنها یک ابزار اضافی شما استفاده نکردم یکی به سراسیمگی از طریق لیمو و یا به نوبه خود یک قطعه از پنیر را کامل پارمسان برف” گفت: فضل Elkus معاون غذا ویرایشگر زمانی که ما ساخت لیست ما ضروری ابزار آشپزخانه برای سال 2020 است. فراتر از یک zester هر کس نیز نیاز به یک پنجره اهنی درشت برای مک و پنیر, کوفته (پیاز!), کیک هویج و بیشتر.

خرید: Microplane Premium سری کلاسیک Zester پنجره اهنی $13
خرید: OXO خوب چنگک اچ درشت پنجره اهنی $13

اگر شما بوده ام در حصار در مورد گرفتن یک سیر, سپس شما نیاز به خواندن این داستان. برو جلو ما می توانید صبر کنید! نه تنها مطبوعات سیر سریع کار از خرد کردن سیر آن نیز churns از قطعات که واضح تر و spicier از آنچه که شما می توانید هنگامی که شما ریز ریز کردن آن را با دست. ما عاشق این OXO یکی به دلیل آن را آسان به دست می آید و پاک کردن فقط با یک سریع شستشو در زیر سینک و روی لئامت دادن در ماشین ظرفشویی.

مهم نیست که چقدر خوب شما را با یک چاقو آشپز, شما هنوز هم نیاز به یک ماندولین. (چه چیز دیگری شما میخوام برش کامل کاغذ-نازک برش یا تراشیدن کلم به ظریف تاپیک؟) این Benriner ماندولین می شود رای خود را وقتی که می آید به برش julienning و خرد حتی در سخت ترین سبزیجات با سهولت. ما ترجیح می دهند آن را به بزرگ (و راه گران تر) فرانسه mandolines برای توانایی خود را به تناسب در هر آشپزخانه کشو و هنوز هم تکه بزرگ دسته از سبزیجات سریعتر از یک پردازنده مواد غذایی. مراقب باشید هر چند به خاطر همه چیزهایی که در این کشو, این به احتمال زیاد خواهد بود که بیشترین.

خرید: Benriner ماندولین برش $39

5. ذرت در چوب بلال دارندگان

ذرت های نجومی در حال آمدن است! و به عنوان احمقانه به عنوان آنها به نظر می رسد ذرت در چوب بلال دارندگان واقعا یک تفاوت. (به عنوان کسی که تا کنون سوخته خود را شست در یک بیش از حد داغ گوش به شما خواهد گفت.) ما عاشق این دلیل که قفل هم در طول ذخیره سازی و شما نمی خواهد به طور تصادفی به یک خراش زیر ناخن انگشت دست خود را هنگامی که شما را به مجموعه ای از پاسیو جدول.

خرید: OXO خوب چنگک هم پیوسته ذرت دارندگان $10

دیگر چه تیز چیزهایی که شما باید در خود چاقو کشو?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>