7 ضروری ترین, پخت ماهی تابه هر آشپز خانه نیاز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حتی اگر شما بیشتر از یک نانوایی وجود دارد چند پخت تابه که هنوز باید-دارا برای هر آشپزخانه. و اگر شما یک نانوا و سپس این لیست بسیار مفید خواهد بود. چون ما می دانیم که بسیاری از شما شده اند پخت خیلی بیشتر و به دلیل تعطیلات در اینجا خواهد بود قبل از ما می دانیم که ما فکر آن را پای زمان (آن را دریافت ؟ به جای بالا؟!) به نگاهی همه ضروری پخت تابه — و تمام کلید پخت تابه اندازه.

توجه داشته باشید: ما پیشنهاد ما محصولات مورد علاقه برای هر زیر اما فوق العاده و مقرون به صرفه از منابع پایه و ابزار آشپزخانه یک رستوران فروشگاه عرضه. فقط خرید بهترین کیفیت شما می توانید استطاعت!

1. 9×13 اینچ پخت تابه

استاندارد پان حجم و همه کاره این تابه به طور معمول دارای حدود سه لیتر است. شما همچنین می توانید تبدیل تقریبا هر پایه کیک یا دستور العمل نوعی کیک کوچک به 9×13 تابه را با هیچ تنظیمات اصلی است. شیشه و سرامیک هستند بیشتر قابل ارائه به خصوص برای چیزهایی مانند گوشت و کیک ورق اما فلزی است که بیشتر از همه کاره.

2. 8×8 اینچ یا 9×9 اینچ مربع پخت تابه

این است آنچه شما نیاز دارید برای کیک های شکلاتی و میله های زندان است. و این تابه به طور خاص است در نظر ما نهایی یکجور دوربین عکاسی تابه. آن را می شود لبه های کاملا واضح و جویدنی (گوشه ها بهترین هستند!) و بقیه آشپز فوق العاده به طور مساوی با تشکر از میکرو بافت در پایین است که باعث جریان هوا و انتشار آسان هنگامی که زمان آن را به تکه.

3. دو تجاری با کیفیت و نیم ورق تابه

ما توصیه می کنیم با کیفیت تجاری و نیم ورق تابه و شما می خواهید حداقل دو. ورق های پخت یک محل به قطع گوشه و کنار: برای آنهایی که سنگین و جلوگیری از نچسب و تیره با پوشش تابه. (چرا ؟ نچسب نیست که مفید و تیره تر تابه قهوه ای پخته محصولات بیش از حد سریع است.)

4. دو 9 یا 10 اینچ دور کیک تابه

این یک سایز استاندارد برای سنتی, لایه, کیک, اما آن را مفید برای غذاهای دیگر هم مانند بیسکویت شیرین رول حتی کوفته. اگر شما در حال تلاش برای ساختن تخت کیک مانند آنهایی که شما را بیش از همه Instagram آن ممکن است خود را به تابه. این را آزاد کیک های خود را به وقت و زمان دوباره به شما یکنواخت تخت کیک که شما نمی خواهد که به برش و یا تراشیدن.

5. یک ظرف بشقاب سفالی کوچک یا کاغذ سوفله فنجان

اگر شما مانند پخت کلوچه و کیک اغلب سپس یک ظرف بشقاب سفالی کوچک ضروری است. این پان ایستادگی خواهد کرد تا به دسته ای بعد از دسته ای اما چیزی که دوست داریم بسیار ساده است: تابه را لبه ها را کمی گرد و شکل ساخت اتاق را برای شما به گرفتن پان — حتی در حالی که با پوشیدن bulkiest دستکش فر.

ما را انتخاب کنید: Wilton نتایج کامل کیک تابه $11

اگر کلوچه درمان گاه به گاه برای شما, سپس شما احتمالا می توانید دور با کاغذ سوفله فنجان. ارزان و قابل بازیافت فقط آنها را پر با خمیر, خط آنها را به طور منظم ورق کوکی و پخت!

6. 9 یا 10 اینچی پای تابه

یک پایه حرکت است و نه فقط برای پای آن را برای برشته کردن مرغ یا ساخت یک quiche بیش از حد! نگاه فوق العاده عمیق پای ظروف به جای تعداد زیادی از پر کردن است. شیشه و یا سرامیک بهتر است در اینجا.

ما را انتخاب کنید: امیل هنری صنعتگر عمیق ژولیده پای ظرف 40 دلار در امیل هنری

شما می توانید همه چیز را از پوند کیک پخت و پز موز نان میت لوف و مخمر نان در استاندارد نان تابه. سنگین و ساده بهترین است.

ما انتخاب: آمریکا, تابه نان تابه $16

دیگر چه پخت تابه دارید و استفاده می کنید ؟ اضافه کردن آنها را به نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de