$8 مورد علاقه فرقه لکه لباس های شسته شده کارشناسان توصیه می کنند

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بنابراین

توسط DASTESALAMATT در 2 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بنابراین شما ریخته نیم لیوان Pinot نوآر یا هایش گریس بیش از همه خود را با نام تجاری جدید پیراهن. و یا بچه خود را در تصمیم خود کوچ ایده آل بود بوم برای یک پروژه هنری با یک نشانگر دائمی. وجود دارد تعدادی از راه هایی برای حمله به این خیره پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی لکه و هر یک متفاوت بوده و بر اساس نوع ظروف سرباز یا مسافر و پارچه. اما چه می شود اگر شما می تواند یک لکه-مبارزه راه حل برای پوشش تمام پایگاه های خود را? و بهتر است اگر آن را حتی موثر تر از جایگزین ؟

با توجه به خشکشویی متخصص پاتریک Richardson, شناخته شده به عنوان لباس های شسته شده مبلغ یک محصول شما همیشه می خواهید به نگه داشتن در دست برای هر و همه لکه ها — حتی سمج ترین آنهایی است — Amodex جوهر و لکه. بهترین بخش این است که او می گوید: این فقط یک راه موثر برای حذف تمام انواع لکه ها. شما همچنین می توانید آن را بر روی تقریبا هر سطح: چرم خود را کوچ خود را خشک و تمیز فقط لباس و حتی فرش خود را.

اولین فرموله شده و در سال 1958 به حذف جوهر و رنگ لکه ها از دست Amodex تکامل یافته است به یک فرقه مورد علاقه در آمازون با هزاران نفر از بررسی بیحوصلگی حرف زدن جشن همه کاره بودن آن. ظاهرا غیر سمی مبتنی بر کرم لکه موثر است (و امن) در همه پارچه ها و حتی بر روی پوست — اما هنوز هم به اندازه کافی قوی برای پاک کردن سمج ترین لکه ها مثل چمن, رنگ, شراب و روغن و گوجه فرنگی و شکلات که یکی از دلایل بزرگ مشتریان (از جمله لباس های شسته شده مبلغ) به نظر می رسد به درک آن بسیار است. این محصول ادعا می کنند به شهرت و البته از بین بردن جوهر است که به شدت سخت به خارج شدن از پارچه. با توجه به Amodex سایت فرمول این نسخهها کار در تمام انواع جوهر از جمله خودکار احساس, نکته, چشمه, درد, پد تمبر و سمج ترین مجرم از همه تخته سفید و نشانگر دائمی (از جمله Sharpie).

قانع نشده ؟ یکی آمازون کاربر از آن استفاده می شود برای حذف یک جوهر علامت از یک ماشین سخت سطح داخلی که کاملا ناپدید شده پس از اعمال Amodex با یک سواب پنبه و اجازه می دهد آن را به نشستن به مدت 20 دقیقه. فرد دیگری گفت: Amodex تنها چیزی که برای رفع یک قلم انفجار ظروف سرباز یا مسافر خود را در لباس پرستاری, در حالی که یکی دیگر از استفاده آن را با موفقیت به پاک کردن قرمز Sharpie از یک وبهلسترد نیمکت, کوسن.

شما می توانید با استفاده از Amodex به عنوان قبل از درمان هنگامی که شما شستن لباس های خود را و یا لباسهای دیگر و یا به عنوان یک مستقل لکه در اثاثه یا لوازم داخلی و یا خشک و تمیز-فقط موارد. آن را نیز فوق العاده آسان برای استفاده:

یکی از شایع ترین شکایات در آمازون بررسی است که نتایج همیشه نیست فوری. بسته به نوع پارچه و رنگ آمیزی آن تمایل به چند برنامه را به طور کامل حذف. اما یک بیت از زمان انتظار به نظر می رسد مانند یک کاملا عادلانه تجارت برای Sharpie-رایگان نیمکت!

اشلی آبرامسون

نویسندگان

اشلی آبرامسون یک مامان/نویسنده هیبرید زندگی در شهرهای دوقلو. او اغلب می نویسد در سلامتی مادری و فرهنگ و مکان های که در آن آنها را قطع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net