$8 هک که شما را به ذخیره سازی خود را در کیسه زباله یک میلیون بار بهتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما می دانیم که بسیاری از شما نگه داشتن آنها را زیر سینک آشپزخانه و آن را یک راه حل ذخیره سازی است که کار می کند فقط خوب است. آن را شگفت انگیز است. آن است که آنچه در آن است — یک جعبه مقوایی با یک sloppily پاره دسترسی به پنجره و رول کیسه های. اگر شما خوش شانس جعبه را خاموش نگه دارید در حال سقوط از هم جدا تا زمانی که شما می توانید استفاده کنید تا آخرین کیسه.

شما احتمالا فکر نمی کنم در مورد چگونه شما فروشگاه خود را در کیسه های زباله اما چه می شود اگر ما به شما گفت که ما تا به حال یک هوشمند ترفند است که می تواند سیستم خود را یک میلیون بار بهتر است ؟ یک ترفند است که تا under-the-سینک فضا و گرفتن یک جدید به آسانی به عنوان کشیدن یک حوله کاغذی? علاقه مند است ؟ نگه داشتن خواندن.

این ایده ساده است: قطع رول و کیسه در کنار کابینه خود را (و یا در پشت درب کابینت) و پس از آن فقط جلو و یکی به عنوان شما به آن نیاز دارید.

به DIY راه اندازی, شما فقط نیاز به یک جفت از کافه میله براکت گرد چوبی ستونهاي باريك استوانهاي شكل و چند ابزار (یک نوار اندازه گیری یک پیچ گوشتی و شاید یک handsaw به قطع ستونهاي باريك استوانهاي شكل به اندازه).

خود را قطع میخ پرچ بهم متصل کردن به یک پا قطعه یا از کسی که در فروشگاه های سخت افزاری محلی برای انجام آن را برای شما هنگامی که آن را خرید. سپس اندازه گیری و علامت که در آن شما قطع کافه میله براکت (آنها باید کمتر از یک پا از هم جدا به طوری که دول می توانید اسلاید در و نشستن به راحتی). پیچ براکت به محل و اطمینان از ستونهاي باريك استوانهاي شكل. سپس حذف رول کیسه زباله را از جعبه فشار دول از طریق رول و قطع همه چیز در داخل پرانتز. هر بار که شما به پایان برسد یک رول فقط یک اسلاید جدید در (مانند کاغذ توالت!) و شما تمام مجموعه. این آزاد کردن فضای در کابینه خود را و آن را می سازد آن را فوق العاده آسان برای گرفتن یک کیسه جدید هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

چگونه و یا جایی که) آیا شما خود را ذخیره آشپزخانه کیسه زباله?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>