حیاط خلوت-آماده شراب دوستان من همیشه تهدید به سرقت از من

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.دوستان من

توسط DASTESALAMATT در 9 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دوستان من در حال شایسته و صادقانه مردم است, بنابراین من می دانم که آنها هرگز در واقع سرقت از من. اما به عنوان یک کل آنها را تهدید می کند این خیلی افتضاح! برخی از آنها را می خواهید به سگ من وقتی که من به دنبال ندارد (به عنوان اگر او می خواهم به من خیانت و رفتن با آنها را!). دیگران را پذیرفته و به eyeing مخلوط کردن من-slash-ذخیره سازی کاسه. و تقریبا هر کسی که می آید در طول ماه های گرم را تهدید می کند به سرقت عایق stemless جام استفاده کنم برای خدمت به آنها شراب است. پس چه بزرگ در مورد این شراب فنجان? برای شروع, آنها کاملا زرق و برق دار. آنها همچنین به عنوان تابعی به عنوان آنها بسیار است.

خرید: تفنگ کاغذ Co. x Corkcicle Stemless جام $30 در تفنگ کاغذ Co.

فقط به این چیزها نگاه کنیم! آنها یک همکاری بین تفنگ کاغذ Co. (تنها بهترین, برند, وقتی که می آید به طرح های گل) و Corkcicle (با نام تجاری من اعتماد برای نگه داشتن همه چیز سرد). آنها مزین آه چندان ماهرانه با تفنگ امضای طرح گل و براق اشک شکل با دو قرار می گیرد کاملا نقاط مسطح که من با استفاده از غیررسمی به عنوان یک محل برای قرار دادن انگشت شست من. من آنهایی که سفید اما فنجان نیز در نعناع سرخ و صورتی و نیروی دریایی.

همانطور که اشاره کردم این جام بیش از فقط یک چهره زیبا. رسمی ادعا این است که این سه گانه-عایق فولاد ضد زنگ فن آوری خود را حفظ خواهد کرد نوشیدنی گرم به مدت سه ساعت و تا سرد نه. من تا به حال هر چیزی داغ از آن, اما من می توانم که شراب باقی می ماند سرد در اینجا — حتی به عنوان شما را به باقی مانده در حالی که آن را نشسته به طور مستقیم در خورشید در 90 درجه در روز است.

من هم واقعا دوست دارم که نشکن روشن درب دارای یک مکانیزم کشویی که من می توانید بین جرعه برای کمک به نگه داشتن اشکالات. و کف فنجان را بدون لغزش سیلیکون حلقه به نگه داشتن آنها ثابت است. جام حذفی قسمت باید با دست شسته شوند اما درب را می توانید در ماشین ظرفشویی (که من به خصوص سپاسگزار برای در حالی که ما به شکل سرگرم کننده در این تابستان).

30 دلار در یک قطعه از آنها نیست اما من استفاده می شود ارزان تر توهین شراب و نیست آنها را دوست داشت (برخی از آنها به بیرون درز ترین و موفق به نگه داشتن من شراب سرد در حالی که من نشسته در خارج). من پوسته نقدی برای چهار و فقط بدان معناست که من را 100 درصد مطمئن شوید من هر فنجان را قبل از ترک حیاط من.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن