بهترین همه منظوره پاک کننده برای خانه خود را در سال 2020

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

همه منظوره پاک کننده هستند و احتمالا یک بیت از یک اسم بی مسمی است زیرا آنها واقعا نمی تواند پاک کردن همه چیز. (به عنوان مثال, آنها نباید مورد استفاده بر روی ویندوز و یا مبلمان از چوب; که دقیقا به همین دلیل شما می بینید بسیاری از شرکت های مصون سازی شرط خود را خواستار این راه حل چند منظوره پاک کننده.) اما آنها می تواند پاک کردن یک مقدار زیادی از همه چیز. و در حال حاضر این احساس به خصوص مهم است. لطفا توجه داشته باشید, اما, که بیشتر از همه منظوره پاک کننده فقط تمیز — آنها را ضد عفونی کنید.

بنابراین با همه چیز است که رفتن در در جهان و تمیز کردن بهار از لحاظ فنی در تقویم ما تصمیم به گرفتن یک نگاه در بهترین همه منظوره پاک کننده وجود دارد. ما نگاه برای دیدن آنچه که دیگر جوانب مثبت صنعت تا به حال به توصیه و چه خریداران به نظر می رسید به مانند بهترین و پس از آن در درست Kitchn, مد, ما وزن با افکار خود ما. اجازه بدهید با یک نگاه.

بهترین همه منظوره تمیز کننده با توجه به Wirecutter

Puracy طبیعی چند سطح تمیز کننده 12 دلار برای دو 25-هر اونس بطری

مردمی در Wirecutter صرف بیش از 60 ساعت تحقیق همه منظوره پاک کننده ها و سپس انجام شده بیش از 500 ابجو بد و کم مایه با حوله کاغذی در پنج لکه ها و چهار سطوح مختلف در نهایت قبل از چیدن این پاک کن. آنها دوست است که آن را تمیز گرانیت بدون ترک یک فیلم و فقط سمت چپ کمی خطی روی شیشه (قابل توجه با توجه به آن را از لحاظ فنی و نه یک شیشه پاک کن!). علاوه بر این, آنها گفت: بهترین کار گرفتن نفت لمینیت و سس پاستا کردن مینای دندان. تست هم دوست ضعف لیمو-y بو که نمی معطل شدن بیش از حد طولانی است.

بهترین منظوره با توجه به خانه داری خوب

آقای پاک کردن ضد باکتری تمیز کننده 3 دلار برای 45 اونس در هدف

تست در موسسه خانه داری خوب برداشت این آقای پاک کردن گزینه به عنوان بهترین منظوره برای “شغل بزرگ” مانند طبقه مبلمان فضای باز و سطل زباله. آنها می گویند به مخلوط 1/4 فنجان با یک گالن از آب و یا استفاده از آن به طور مستقیم بر روی یک اسفنج و شروع به کار.

بهترین همه منظوره تمیز کننده با توجه به گزارش های مصرف کنندگان

کاج-Sol, اصلی, 7 دلار برای 100 اونس در هدف

گزارش مصرف کننده برداشت کلاسیک قدیمی. آنها گفتند که کاج-سل بود “بسیار خوب” در تمیز کردن به طور کلی و همچنین زمانی که آن را به از بین بردن چربی آب انگور لکه تفاله صابون و خردل لکه ها. و آن را مناسب و معقول در خلاص شدن از لکه آب. یکی تعجب آور توجه داشته باشید اگر: آنها گفت: آنها در بر داشت که آن را سخت برای پیدا کردن در فروشگاه ها (و نه به دلیل شرایط کنونی جهان) و آن است که اغلب تنها در دسترس آنلاین.

پرفروشترین همه منظوره پاک کننده در آمازون

خانم مایر تمیز بعد چند سطحی روزمره تمیز کننده 12 دلار برای سه 16 اونس بطری

پرفروشترین همه منظوره پاک کننده در آمازون 4.7 ستاره امتیاز و بیش از 2100 بررسی 5 ستاره است که فوق العاده قابل توجه است. داوران عاشق بوی این واقعیت است که آن را واقعا کف دار و (البته) چگونه به خوبی آن را پاک. مبارک خریداران می گویند که آنها از آن استفاده می شود خود را در فریم های تخت خواب چوب جنگلی کف کاشی backsplashes و بیشتر.

Kitchn افکار در بهترین همه منظوره پاک کننده

راستش ما موافق با همه این میدارد و فکر نمی کنم شما نا امید خواهد شد با هر یک از آنها. اما ما نمی خواهید به پرتاب یک پیشنهاد بیشتر به حلقه: تمیز کردن کنسانتره از گرو های مشترک. این مسائل پاک فقط به عنوان به خوبی به عنوان هر چیز دیگری در اینجا ذکر شده اما آن متمرکز شده است. بنابراین شما دو لوله کوچک است که شما پس از رقیق کردن با آب. نقطه ؟ آن را کاهش اضافی غیر ضروری پلاستیک — چیزی است که ما می تواند همه موافق است رفو مهم است. “آنها سازش کامل بین فروشگاه خرید پاک کننده ها و, در خانه, آنهایی که می گوید:” Meghan Splawn ما دیپلم مواد غذایی ویرایشگر. “آنها من را به احساس می کنم مثل یک محیطی ابرقهرمان و یک داخلی الهه در یک سقوط کرد از بین بردن.” بیشتر بخوانید از بررسی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر