بهترین کولر برای حیاط خلوت خانواده آویزان پیکنیک و بیشتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در حالی ک

توسط DASTESALAMATT در 27 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که برنامه های تابستانی هنوز به دنبال بسیار سوال برانگیز برای بسیاری از کشور (به سواحل بود باز ؟ می تواند ما را در رفتن به کمپینگ ؟ در حال 4th جولای احزاب رفتن به اجازه؟), شانس ما همه هنوز هم امید به خارج را در برخی از راه یا دیگری. (به جای حلق آویز کردن در اتاق نشیمن شاید شما و خانواده خود را می توانید به زودی به اویختن در حیاط!) این ما به ارمغان می آورد به کولر. در حالت ایده آل شما می توانید بسته تا برخی از نوشیدنی ها — و شاید حتی برخی از مواد غذایی و سر خارج برای روز. شما می دانید بدون ساخت یک میلیون نفر سفر به جلو و عقب هر زمان که کسی نیاز به یک جدید آبجو و یا یک رشته پنیر. خوب سخت کار کولر و شما قادر خواهید بود به استفاده از آن در سفرهای کمپینگ قایق گردش روز ساحل و پارک پیک نیک و ... در نهایت.

وجود دارد چند نوع اصلی شما نیاز به دانستن زمانی که آن را می آید به کولر: دارد نرم آنهایی که آنهایی که سخت سخت آنهایی که با یک نرم مورد حمل و rotomolded ، (این آخرین عبارت است از یک فرآیند تولید است که باعث ایجاد یکنواخت پلاستیک دیوار با هیچ مهر و موم — و این کولرهای معمولا بسیار گران است.) بهترین چیزی که برای اکثر مردم است ؟ ما در زمان یک نگاه برای دیدن آنچه که مواد غذایی دیگر سایت ها و خریداران به حال به توصیه. و پس از آن در درست Kitchn, مد, ما وزن با افکار خود ما.

بهترین سخت کولر با توجه به Wirecutter

کلمن 70 لیتر ساحلی برنامه نویسی سری, دریایی, کولر, 48 دلار در انبار خانه

مردمی در Wirecutter بسیاری از سال را صرف بررسی بیش از 40 های مختلف کولرهای آبی و در نهایت برداشت این گزینه ارزان. آنها به وضوح هر قیمت و به نام کردن که بهتر است عایق گرانتر از سیستم های خنک کننده نگه می دارد یخ منجمد برای کل هفته و برای تمیز کردن آسان است (با تشکر فوق العاده خوب طراحی شده تخلیه پورت). آنها همچنین عاشق اندازه و شکل و اشاره کرد که آن را 13.4 پوند در حالی که خالی است و هنوز قابل حمل هنگامی که آن را پر از 60 پوند از یخ است. و البته آنها گفت: آن دو برابر به عنوان یک آبرومندانه راحت صندلی اضافی (آن را می توانید تا 250 پوند).

بهترین بزرگ کولر با توجه به cook's Illustrated

یتی تندرا 45, $300 در اری

آزمایشکنندگان در cook's Illustrated گفت: این rotomolded کولر انجام شده بهتر از هر مدل دیگر که آن را به خنک کننده و دوام. یخ به طول انجامید برای کل یک هفته و زمانی که پر از سودا و یخ بسته, کولر نگه داشته و نوشیدنی های زیر 50 درجه برای بیش از پنج روز است. تست عاشق آن آسان-به-نزدیک لاستیک چفت و محکم طناب دستگیره. آن را نمی بزرگ (که تنها دارای 24 قوطی های یخ اگر چه شرکت را از آنهایی که بزرگتر) و هنوز هم می تواند دشوار برای یک فرد برای انجام, اما تست گفت: "اگر شما به دنبال یک کوچکتر کولر است که دارای تمام ملزومات این یک گزینه عالی است."

بهترین کولر با توجه به خانه داری خوب

یتی تندرا 65 کولر 350 دلار در اری

در اینجا بعد از مرحله بالا از نظر اندازه و به یتی ذکر شده در بالا. (گفته می شود قادر به نگه 42 قوطی با یخ.) اگر چه فوق العاده متفاوت از تندرا 45 این تست در خانه داری خوب عاشق این بزرگ rotomolded کولر برای آن دو اینچ ضخامت فوم-عایق دیوار, تعویض لاستیک, دستگیره, قفل, سوراخ آسان برای گرفتن طناب دستگیره و بیشتر.

پرفروشترین کمپینگ کولر در آمازون

قطب شمال منطقه Titan Deep Freeze Zipperless بدون کولر, $30

با 4.5 ستاره امتیاز و بیش از 1600 پنج ستاره بررسی این پرفروشترین کمپینگ کولر در تمام آمازون است. اگر چه داوران عمدتا بحث در مورد استفاده از آن برای ناهار و یا کوتاه راه سفر وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که توصیه می کنیم با استفاده از این استخر برای پیکنیک و یا در سفرهای کمپینگ. می آید در چند اندازه مختلف دارای یک زیپ-کمتر درب و شامل یک SmartShelf نگه می دارد که قوطی و بطری از خرد کردن اسنک و ساندویچ.

Kitchn افکار در بهترین کولر

نگاه ما عشق یک یتی تندرا; چند Kitchn, کارکنان یک و در حالی که ما می توانید موافقت کنید که می توان آنها را سنگین (شما واقعا نیاز به دو نفر برای انجام کامل یک) ما هیچ واقعی شکایات. دیگر از قیمت (کسانی که همه چیز گران است!). مگر اینکه شما می گویند سروز camper یا boater شما احتمالا لازم نیست چیزی که سنگین یا گران. (حتی RTIC مشابه rotomolded نام تجاری که سیاهی خود را به عنوان یک پول-محافظ هنوز هم شما هزینه چند صد دلار است.) این است که چرا ما در حال رفتن به موافقت با Wirecutter اینجا.

برای کمتر از 50 دلار شما می توانید با دوام کولر که قابل اعتماد خواهد شد نگه داشتن نوشیدنی های سرد تا یک هفته. مطمئن شوید که آن را به مد روز و یا زیبا به عنوان یتی اما نه شما و نه بر روی آن نگه دارید پول ؟ نرم افزار نکته: کراوات یک درب بازکن بطری به یکی از دسته ها در سمت دیگر. در این راه مردم می توانند با باز کردن نوشیدنی های خود را اما نمی شود آنها را قادر به راه رفتن با چیزی. ما نیز مانند Wirecutter نرم کولر انتخاب کنید اگر شما می خواهید چیزی است که فروشگاه ها دور تر به راحتی در طول ماه های سرد.

آیا شما یک کولر شما را دوست دارم ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن