بهترین مواد غذایی سگ برای توله سگ خود را با توجه به یک دامپزشک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

فقط به خانه آورد یک توله سگ جدید? اول از همه تبریک می گویمو ممکن است شما قادر به شجاعت همه cuteness که در مورد به امدن. آن زمان برای کشف کردن آنچه شما در حال رفتن به خوراک یکی از کوچک خود را و چگونه شما می توانید ایجاد عادات غذایی سالم برای حمایت از توله سگ خود را رشد و توسعه است.

توله سگ تبدیل به سگ بالغ بین یک تا دو سال بسته به نژاد اما در طول آن سال های اولیه غذایی شما خوراک آنها واقعا مهم است. “توصیه من به تمام بیماران من برای رفتن به یک با کیفیت بالا و به صورت تجاری در دسترس رژیم غذایی” توصیه دکتر Carly فاکس کارکنان در نیویورک حیوانات مرکز پزشکی. بهتر است به چوب با مارک های موجود در خرده فروشان بزرگ مانند آمازون, جویدنی, Petco, PetSmart و PetFlow به نام چند.

“روند کلی برای تغذیه حیوانات خانگی ما کمتر فرآوری شده و مواد غذایی خوب است اما این اشتراک فرمت رژیم غذایی گران قیمت هستند و کمتر به طور گسترده در دسترس از تجاری رژیم غذایی می گوید:” روباه. “اما اگر من به خوراک سگ من [از یک سرویس اشتراک] من را انتخاب کنید یا Ollie یا کشاورز سگ از هر دو ارائه AAFCO-استاندارد وعده های غذایی فرموله شده در رابطه با یک متخصص است.”

چگونه به مجموعه ای سالم و عادات غذایی برای توله سگ خود را

وقتی که می آید به خرید مواد غذایی برای توله سگ خود را انتخاب با کیفیت بالا و تجاری katchers که به طور خاص طراحی شده برای رشد خود نیاز دارد. اکثر برندها لیست توله سگ نژاد و حجم اطلاعات بر روی بسته بندی آن را آسان تر برای محدود کردن گزینه های خود را. اما قبل از اضافه کردن توله سگ خود را به سبد خرید خود را اسکن پشت کیسه و جعبه و یا می توانید برای یک AAFCO (انجمن آمریکایی تغذیه کنترل مقامات) مهر تایید, که به معنی آن شده است به طور کامل تحقیق و آزمایش برای تغذیه کفایت. “بزرگ تجاری-کلاس شرکت ها استخدام تمام وقت دامپزشکان و تمام وقت (Ph. D. s و آن را کار خود را به مطمئن شوید که رژیم غذایی خود را مطابق با تمام نیازهای حیوان خانگی خود را می گوید:” روباه.

اگر شما در حال برنامه ریزی در معرفی توله سگ خود را به میز غذا روباه هشدار آن را کامل بدون هیچ! “من نمی توصیه می کنند که به عنوان یک رژیم غذایی طبیعی,” او می گوید. “این یک کامل و رژیم غذایی متعادل و این چیزی است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای تغذیه سگ خود را در طول زندگی خود به خاطر سگ خود را قطعا خواهد شد محروم از مواد مغذی و ویتامین ها به آن نیاز دارد.” جدول مواد غذایی نیز می تواند باعث ناراحتی گوارشی و پانکراس مسائل است که می تواند سهوا منجر به مسمومیت بیش از این دوره از توله سگ خود را بنابراین شما بهتر است چسبیده با مرطوب و خشک گزینه های غذایی از مواد غذایی حیوان خانگی مارک.

خرید مواد غذایی برای بزرگ نژاد توله سگ

اگر توله سگ خود را متعلق به یک نژاد بزرگتر از آن را به تجربه یک رشد ناگهانی برای حداقل 18 ماه. “از آنجا که آنها رشد بسیار سریع آنها فوق العاده حساس به عدم تعادل و بیش از حد مواد مغذی در مواد غذایی خود را می گوید:” روباه. “شما همیشه می خواهید مطمئن شوید که بزرگ-نژاد سگ خاص و بزرگ-توله سگ نژاد رژیم غذایی که دارای چربی کمتر و کمتر کلسیم و کمتر ویتامین B است که اجازه می دهد تا آنها را به رشد در امن رای و جلوگیری از توسعه بیماری های ارتوپدی که این توله سگ مستعد ابتلا به داده های بزرگ خود را اندازه بدن است.” بیشتر به صورت تجاری در دسترس رژیم غذایی ویژه طیف وسیعی از مواد غذایی است که طراحی شده است برای نژاد توله سگ به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن درصد مناسب از مواد مغذی است.

خرید مواد غذایی برای کوچک نژاد توله سگ

“حتی اگر آنها کوچکتر از بزرگ نژاد توله سگ های آنها نیاز به کالری بیشتر در هر تعداد از میزان سوخت و ساز بدن فوق العاده بالا که باعث می شود آنها را مستعد ابتلا به حملات هیپوگلیسمی (قند خون پایین) می گوید:” روباه. “آنها همچنین کبد نابالغ که نیست به اندازه کافی توسعه به آن تنظیم قند خون به عنوان یک سگ بالغ خواهد بود.” این به این معنی است که رژیم های غذایی حاوی کوچکتر نژاد توله سگ های بسیار کالری متراکم حتی برای یک مقدار کمی از مواد غذایی است. “هنگامی که شما در حال تغذیه کوچک-توله سگ نژاد به عنوان یک مالک حیوان خانگی از آنها یک نوع خاص از مواد غذایی شما باید تغذیه آنها نیز اغلب در طول روز” می افزاید: روباه. نظر دادن به توله سگ خود را چهار تا شش وعده غذایی کوچک در روز برای کمک به حفظ مداوم سطح قند خون.

بهترین دامپزشک-مصوب غذا خدمات اشتراک

آیا شما یک نژاد یا کوچک-توله سگ نژاد در خانه ؟ ما خیلی دوست دارم به شنیدن حیوان خانگی مورد علاقه خود مارک های مواد غذایی و وعده غذایی گزینه های در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de