بهترین کوره برای ساکنان آپارتمان و مردمی با کوچک حیاط

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما احتما

توسط DASTESALAMATT در 29 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما احتمالا نمی مجاز به کوره خود را در آتش فرار کنند. احکام در بسیاری از شهرستانها دولت است که کوره خود را باید بیش از 10 فوت از هر چیزی است که می تواند به راحتی آتش گرفتن. به طوری که بدان معنی است که بالکن (و به خصوص آتش فرار) کباب جلسات به احتمال زیاد خارج از محدوده. اما اگر شما برخی از مکان امن بروید و یا علاقه مند به چک کردن داخل کوره, شما باید برخی از گزینه های!

این بهترین محیط داخلی و/یا قابل حمل کوره برای ساکنان آپارتمان مردمی که کوچک (و یا غیر موجود) حیاط یا grillers که می خواهید را به خود cookouts برای رفتن.

1. وبر اسموکی جو 14 اینچ قابل حمل کوره

این مرد کوچک است که در اصل یک جهانیان-نسخه کلاسیک کتری کوره که وبر می کند تا به خوبی. آن را هنوز هم به اندازه کافی فضای پخت و پز برای چهار یا پنج برگر, چند, هات داگ و برخی از پیاز — در همان زمان. و یا یک مرغ کامل یک سخت بازپرسی کردن از دنده یا استیک. این گرما-ضد درب دسته یک سینی که شما گرفتن خاکستر و دامپر است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل دمای کوره. و آن را تنها وزن 9.5 پوند است.

خرید: وبر اسموکی جو 14 اینچ قابل حمل کوره $35

2. Cuisinart Petit Gourmet قابل حمل میز گاز کوره

این یک انتخاب بزرگ است برای کوره کارشناسی ارشد ترجیح می دهند که به راحتی از گاز بیش از ذغال. شما به سادگی قلاب آن را به یک مخزن پروپان و آتش! همانطور که از نام آن پیداست این برای متلاشیکننده در یک پارک و یا حتی در طول یک درب عقب اتومبیل. بزرگ چینی-لعاب سطح پخت و پز آسان است برای استفاده و تمیز کردن. به علاوه دو تاشو آلومینیومی و یک کیف سبک حمل و رسیدگی به آن را فوق العاده قابل حمل و آسان برای حمل در اطراف.

خرید: Cuisinart Petit Gourmet قابل حمل میز گاز کوره $105 (به طور معمول $150)

می خوام کوره داخل آشپزخانه خود را که در آن خود را صاحب خانه نمی تواند فریاد زدن در شما و اشکالات نمی تواند آزار شما ؟ سعی کنید این کوره های داخلی که می آید توصیه می شود توسط ما ساکن دنده pro. آن می آید با برگشت صفحات پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک کباب در ماهی تابه یا پانینی را فشار دهید.

خرید: Cuisinart Griddler, $79

4. Everdure توسط Heston Blumenthal مکعب زغال چوب قابل حمل Barbeque

5. کلمن RoadTrip LXE قابل حمل پروپان کوره

برای کسانی که نمی خواهید به پس زدن دهنه اسب کوره از طریق پارک یا ساحل این کوره گاز چین و کشیده درست مثل یک wheely چمدان. پس از نصب این چراغ با فشار یک دکمه و 285 اینچ مربع از کباب سطح. داوران به خصوص آن را دوست دارم برای کمپینگ.

خرید: کلمن RoadTrip پروپان کوره $220

6. جورج فورمن داخل سالن/فضای باز کوره الکتریکی

محبوب کوره الکتریکی است یک جایگزین عالی اگر دوست دارید کباب را تجربه می کند ولی باید باز شعله پروپان و یا ذغال کوره. 15-صفحه گرامافون خدمت به اندازه کافی بزرگ است به جای آیتم های مختلف در یک بار در حالی که ایستاده متحرک به شما می دهد انعطاف پذیری از بسته بندی آن را به بالا و گرفتن آن را در هر نقطه. سطح دارای یک نرم و صاف کردن پوشش نچسب و صفحات نیز قابل تا کردن است و نه آسان.

خرید: جورج فورمن داخل سالن/فضای باز الکتریکی کوره $90

7. Philips دود-کمتر کوره مادون قرمز با BBQ شبکه

این جمع و جور کوره با استفاده از پیشرفته مادون قرمز حرارتی فناوری است که به تولید تا 80 درصد کمتر دود از سنتی کوره. به علاوه آن گرم در کمتر از یک دقیقه است و مناسب برای کباب کردن سریع هر روز وعده های غذایی در آشپزخانه و یا راه اندازی در پاسیو برای لذت بردن از کبابی تابستان مورد علاقه های شما.

خرید: Philips دود-کمتر کوره مادون قرمز با BBQ شبکه $280 (به طور معمول $380)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب