بهترین مواد غذایی برای خرید در Aldi در حال حاضر به صورت یک حیاط خلوت پیک نیک

زمانی که خانواده من مجموعه های خارج برای یک پیک نیک ما معمولا توقف سریع در فروشگاه ملزومات قبل از رفتن به کاوش در فضای باز گسترده ای از انتخاب ما … اما در این سال متفاوت است. در عوض ما چسبیده به خانه نزدیک تر ساخت با آنچه که ما در حال حاضر از مواد غذایی معمولی اجرا می شود و یک پتو در حیاط خلوت خود ما. (برای هر کسی که برنامه ریزی شده, حیاط خلوت, پیک نیک در عین حال در این سال من به شدت آن را توصیه.)

به همین دلیل است که در آخرین سفر خرید مواد غذایی به Aldi, من مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم من پوست کنده برای مواد غذایی است که به ویژه مناسب برای هنر picnicking خارج است. در اینجا 10 تا از بهترین مواد غذایی که من پیدا کردم برای زمانی که به مناسبت اعتصاب.

توجه داشته باشید: از احترام و امنیت Aldi کارکنان و مراجعان من عینک ماسک صورت و تنها به کار گرفته آیتم های من برنامه ریزی شده برای خرید.

اعتبار: Patty Catalano

1. به خصوص انتخاب پنینو سینی $11.99 برای 18 اونس

این سینی آماده-نورد گوشت و پنیر است که هیچ تمام عیار فانتزی charcuterie گسترش, اما این یک شروع است. و آن را کامل نقاشی با آبرنگ روی گچ انگشت غذا برای وعده در بین فریزبی پرتاب.

اعتبار: Patty Catalano

2. کلنسی کتری تراشه $1.29 برای 8 اونس

پور یک کیسه کتری برقی-چیپس پخته شده به یک رنگی کاسه ملامین و — ta-دا! — شما به طور ناگهانی محبوب ترین فرد در خانواده خود را.

اعتبار: Patty Catalano

3. Bratwurst, $2.99 برای 19 اونس

اعتبار: Patty Catalano

4. برمن دلی Mustards, $0.89 برای 12 اونس

هنگامی که خود را پیک نیک سالاد ماکارونی آبشار تخت یا سالاد سیب زمینی با لباس مایو به تنهایی آن را احتمالا از دست رفته این راز مواد تشکیل دهنده: mustard. برای دلپذیر و طعم شراب سفید را انتخاب کنید خردل دیژون و یا برای یک ضربه اضافی برای تند قهوه ای انواع — آنها هر دو اضافه کردن یک اشاره از ادویه و اسید برای همه مورد علاقه خود را در پیک نیک مواد غذایی.

اعتبار: Patty Catalano

5. تخته سنگ آلومینیوم فویل $2.19 برای 50 تا 75 متر مربع. ft.

این که آیا شما در پیک نیک پتو تنظیم شده است درست در کنار کوره و یا در سراسر حیاط خلوت شما می خواهید به نگه داشتن مواد غذایی داغ بخار داغ (موجود). پوشش فقط پخته شده پلاتر غذا با فویل و یا بهتر است طبخ وعده های فردی در داخل فویل بسته است.

اعتبار: Patty Catalano

6. به خصوص انتخاب, ایتالیایی, Ciabatta, ساندویچ, رول, $2.69 برای 18 اونس

ساندویچ نخست کرایه پیک نیک. نان تست این par-پخته ciabatta رول در فر گسترش با سس خامه ای و شمع بالا با سبزیجات خرد شده تخم مرغ یا مرغ و سالاد. و سپس قرار دادن آنها را در یک ورق فویل (نگاه کنید به #5) تا آماده خوردن!

اعتبار: Patty Catalano

7. بزرگ Gherkins همبرگر سس گوجه فرنگی ترشی تراشه $1.79 برای 32 اونس

پیک نیک فصل هم به restock یخچال شما ترشی ذخیره کردن. بالا همبرگر و ساندویچ را تمام فصل طولانی با شیشه شوید تراشه. اگر شما به دنبال یک شیرین-داغ میان وعده به نوبه خود این ترد cukes به تگزاس-style تعجب.

اعتبار: Patty Catalano

8. به خصوص انتخاب لذیذ سرکه بریزید سس $2.19 برای 12 اونس

Vinaigrettes یک نیروگاه از عطر و طعم این خصوص انتخاب پانسمان فن های مورد علاقه به یک دلیل — آنها طعم درست مثل خانه! میانبر سالاد پاستا دبستان و بازی شیر یا خط سیر یا سه پنیر تنوع بیش از سبزیجات خرد شده و al dente ماکارونی.

اعتبار: Patty Catalano

9. بزرگ ميوه هندوانه $2.99 در هر

هیچ چیز می گوید: پیک نیک تابستانی مانند یک گوه (یا مکعب) از هندوانه آبدار. در حالی که بدیهی است که منحصر به فرد به Aldi این هندوانه کاملا به اندازه و قیمت مناسب — برای هر پیک نیک.

اعتبار: Patty Catalano

10. بیکر گوشه Marshmallows $0.69 برای 10 اونس

به دنبال کامل درمان شیرین به پایان تابستان پیک نیک ؟ استفاده از کوره به نان تست مارشملو برای s’mores (با استفاده از Aldi معروف میله شکلات, البته). شما همچنین می توانید خرید مینی دشت ، و یک دسته ای از این چسبناک میله جلوتر است.

های مورد علاقه خود را پیک نیک در می یابد از Aldi? در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de