بهترین مواد غذایی برای خرید در معامله گر جو برای حیاط خلوت پیک نیک

آن را در نهایت زمان برای کشش پاها ما را در آفتاب تابستان و پس از ماه از خانه با خود بردهاند. و علامت گذاری کلم

توسط DASTESALAMATT در 2 تیر 1399

آن را در نهایت زمان برای کشش پاها ما را در آفتاب تابستان و پس از ماه از خانه با خود بردهاند. و علامت گذاری کلمات من مطلق بهترین راه برای دریافت دوز روزانه خود را از ویتامین D است که از آسایش (و ایمنی) از یک پتو پیک نیک.

به همین دلیل من به شدت توصیه می شود تبدیل حیاط خلوت خود را به داغترین پاتوق در شهر با چیزی بیش از یک سریع (و امن) سفر به معامله گر جو — یک محل که در آن شما پیدا کردن آماده ساخته شده از مواد غذایی است که بسیار آسان به اندازه کافی به سادگی باز کردن و لذت بردن از با حداقل آمادگی و یا سر و صدا.

من به تازگی متوقف محلی من معامله گر جو برای خرید معمول سفر و انتخاب کنید تا به چند مورد برای یک خانواده حیاط خلوت پیک نیک. من همه چیز من نیاز و بیشتر! در اینجا من بر میدارد برای 10 بهترین مواد غذایی برای, خرید برای مناسبت.

اعتبار: Patty Catalano

1. Tabbouli, $2.99 برای 7 اونس

Tabbouli یک ظرف است که معمولا خورده در خاورمیانه فرهنگ. آن را بسته بندی شده با سبزیجات تازه گوجه فرنگی آبدار, سکس بلغور و punchy سرکه بریزید. بهترین بخش این است که این نسخه نیاز به 100 درصد کمتر سفت تر از آن DIY همتای. به نظر من که یک پیروزی است.

اعتبار: Patty Catalano

2. توت فرنگی چاشنی بادام $5.99 برای 16 اونس

شما می خواهید به نگه داشتن یک مصداق از این ترد بادام در دست در تمام زمانها. آنها برشته و دودی با چوب کهور و با چاشنی خوش طعم ادویه جات ترشی جات. خوردن آنها توسط تعداد انگشت شماری به عنوان یک همراهی به گوشت و پنیر گسترش یافته است.

اعتبار: Patty Catalano

3. فتا, فلفل قطره و زیتون Antipasto, $4.99 برای 6.5 اونس

پیکنیک در حال بهانه ای مناسب برای خدمت به همه از مورد علاقه من, غذا, و فراموش نکنید در مورد fussing بیش از بقیه است. خدمت این ترشی antipasto با کراکر یا در ترد برش باگت. اگر شما باقی مانده شیر یا خط با پخته سرد ماکارونی برای ساده ترین در جهان پست-پیک نیک سالاد ماکارونی.

اعتبار: Patty Catalano

4. CheeseSticks, $2.99 برای 4 اونس

این میان وعده مانند پنیر و کراکر همه در یکی! این مرزه تاب زیبا و آسان — مناسب معادله برای کرایه پیک نیک. هرگز دست کم گرفتن قدرت قشنگ باتون.

اعتبار: Patty Catalano

5. بلوک قرمز سان گری, $10.99 برای 3 لیتر

هنگامی که معامله گر جو نمایش کل یک دیوار سان گری شما موظف به خرید یک جعبه. فقط پر کردن یک لیوان با میوه قطعه قطعه و اضافه کردن برخی از شراب. ماموریت انجام شد.

اعتبار: Patty Catalano

6. پارمسان شیرینی نوزادان $4.49 برای 14 قطعه

هر کسی که ادعا می کند نیست به عشق خوک ها در پتو نمی توان اعتماد کرد. پخت این piggies کوچک در داخل قبل از آوردن آنها به این رویداد. هیچ کوره لازم است!

اعتبار: Patty Catalano

7. معدنی و ضد آفتاب چوب $5.99 برای 0.53 اونس

فراموش نکنید TJ منجمد بخش مواد غذایی — زیبایی راهرو است و من نقطه های مورد علاقه. در حالی که شما در حال چیدن همه جالب munchies برای خود جشن پرتاب ضد آفتاب چوب را به سبد خرید خود را به طوری که شما می توانید محافظت از شما و خانواده خود را از آفتاب تابستان.

اعتبار: Patty Catalano

9. بسیاری از چیزهایی اسنک مخلوط $2.99 برای 8 اونس

یک میان وعده بزرگ مخلوط نگه می دارد شما را برای رسیدن به بیشتر — و این که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که شما طعم TJ بسیاری از چیزهایی مخلوط. عسل و بادام زمینی بو داده, ذرت, چوب, چاشنی عسل, مربع, چوب شور و میله های نان تحویل بحران و شیرین و تند عطر و طعم است که شما نمی اغلب در پیدا کردن یک اسنک مخلوط.

اعتبار: Patty Catalano

10. مومی پنبه کیسه $9.99 برای 4

این کیف مناسب برای حمل و نقل پیک نیک دبستان مانند پنیر و ساندویچ و ضروری برای بسته بندی تا باقی مانده از یک پیک نیک ، من دوست دارم که آنها قابل استفاده مجدد.

آیا شما رفتن به پیک نیک موارد از معامله گر جو? در نظرات به ما بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن