ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شاید تنها و بهترین چیز در مورد در حال رشد است که شما می توانید بستنی را هر زمان که شما آن را می خواهم. حتی اگر شما از لحاظ فنی باید در هر خانه! از آنجا که شما فقط می توانید برخی از! با درجه حرارت در تابستان در اینجا در نهایت ما تصمیم گرفتیم در حال حاضر زمان خوبی برای صحبت در مورد بهترین سازندگان بستنی در بازار است.

وقتی که می آید به برقی و ماشین های بستنی آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در این پست دو نوع وجود دارد: قوطی سبک و خود برودتی. قوطی سبک ماشین خوب یک قوطی که به انتظارنشسته بودند با مایع خنک کننده است و باید منجمد جلوتر از زمان. خود برودتی ماشین آلات در حال رفتن به گران تر می شود چرا که آنها ساخته شده در کمپرسور است که سرما قوطی — معنی شما لازم نیست که به یاد داشته باشید برای مسدود کردن چیزی ساعت قبل از اینکه شما فکر می کنم شما ممکن است بخواهید برخی از بستنی.

آن را کردم ؟ حال بیایید نگاهی به ماشین آلات توصیه می شود توسط برخی از مواد غذایی ما با محبت دوستان و خریداران.

بهترین بستنی ساز با توجه به Wirecutter

نه واقعا یک نام تجاری بسیاری از ما با آن آشنا هستند Wirecutter می گوید: Whynter ماشین که همواره بزرگ بستنی خانگی. آن را بسیار گران است (چون خود برودتی) اما سردبیران آن می گویند می خواهید برای دریافت بیشتر بازی ارزان تر از ماشین آلات. آن را فوق العاده آسان برای استفاده و حرکت شبیه چمچه زنی از. و آن را چرخ بستنی که توسط unbeatably صاف است.

بهترین بستنی ساز با توجه به cook’s Illustrated

حتی در طول روز تست مردمی در cook’s Illustrated هنوز هم این علاقه قدیمی. آنها می گویند این دسر را به طور مداوم خامه و نمره بالا علائم را در خود کور آزمون طعم. آن را نیز بسیار سبک وزن و جمع و جور و دارای یک دکمه عمل (روشن و خاموش!). به علاوه تعطیل به طور کامل غرق در بستنی و نمی تواند در این راه از دماسنج باید به شما می خواهم به توان علمی در مورد آن. فقط نگه داشتن کاسه در فریزر در تمام زمانها و شما خوب به آن بروید که ولع مصرف اعتصاب.

بهترین بستنی ساز اگر شما مایل به ریخت و پاش, با توجه به جدی می خورد

جدی می خورد همچنین برداشت Cuisinart منجمد ماست بستنی و شربت ساز تا ما نگاه خود را splurgy انتخاب کنید و آنها ذکر شده این یکی از Breville. که همچنین نفر دوم انتخاب از Wirecutter و هنوز هم توصیه می شود توسط cook’s Illustrated درآمد nod برای افرادی که متعصب خود را در مورد بستنی و می خواهید را به دسته های متوالی. چه چیزی شما را برای پول اضافی است ؟ خود برودتی دستگاه دارای 12 سختی تنظیمات و قبل از سرد و نگه داشتن گزینه های سرد و آن نمایشنامه کلاسیک بستنی کامیون آهنگ ها به شما هشدار زمانی که بستنی شما آماده است.

بهترین بستنی ساز, با توجه به, Good Housekeeping,

یکی دیگر از گزینه Cuisinart این یکی باعث می شود یک و نیم لیتر بستنی بدون در نظر گرفتن خیلی بیشتر کابینه فضا. خانه داری خوب آن را دوست داشت برای آن ضخیم و در عین حال صاف بستنی که گفتند آماده بود در حدود 45 دقیقه (در مقابل 25 تبلیغ بر روی نام تجاری وب سایت).

پرفروشترین بستنی ساز در آمازون

این همان ماشینی است که خوب خانه داری برداشت. آن را فقط لهجه ها به رنگ قرمز. و هزینه های کمتر برای برخی از دلیل.

Kitchn افکار در بهترین بستنی سازان

شما نمی توانید به اشتباه با هر Cuisinart ice cream maker. این شرکت با سازندگان بستنی در سال 1998 و فروش بیش از شش میلیون دستگاه از آن به بعد. اعضای تیم ما چند مدل مختلف — و هیچ یک از آنها را نا امید نیست! ما عاشق که بسیاری از ماشین آلات بستنی شربت ماست منجمد و حتی نوشیدنی های یخ زده (margs!). برای پایه گزینه با این یکی.

اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر در جریان Cuisinart سرد خلاقیت بستنی ساز است بهترین شرط بندی شما. “کاسه انجماد سریع تر و بهتر از دیگر ماشین های بستنی استفاده کردم که کلید زمانی که شما در حال ساخت بستنی با بچه های کوچک می گوید:” Meghan Splawn دانشیار مواد غذایی ویرایشگر. “و شما می توانید یک قاشق در آن وجود دارد برای تست طعم و مزه و بدون توقف ماشین و یا در حال اجرا به تیغه. به علاوه یکی دیگر برای kiddos.”

توجه داشته باشید: ما نیز مانند KitchenAid بستنی پیوست کاسه (تصویر در بالای این پست) اگر شما در حال حاضر یک مخلوط کن ایستاده و واقعا نمی خواهید برای اضافه کردن یکی دیگر از لوازم خانگی برای کابینت های خود را. این باعث می شود تا دو لیتر بستنی و آثار خود را با مخلوط کن ایستاده. فقط لرز آن را جلوتر از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im