بهترین دافع حشرات برای آینده خود خلوت پیک نیک و یا Cookout

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را فوق العاده آسان برای دریافت به (تیک-آلوده) علف های هرز هنگامی که شما شروع به تحقیق در مورد دافع حشرات. وجود دارد بسیاری از مطالعات و کارشناسان با پیشنهادات خود را. در حالی که ما البته از نظر بسیاری از ما غذا سایت — آنچه ما واقعا پس از فقط پیدا کردن بهترین اسپری اشکال برای قرار دادن در حیاط خلوت پیک نیک و یا cookout. (به دلیل تعداد بسیار کمی از چیزهایی که می تواند خراب کردن یک شب از غذا خوردن در خارج مانند نیاز به حرکت همه چیز در داخل.) بنابراین ما نگاه برای دیدن آنچه که برخی از سایت های دیگر و کارشناسان تا به حال به توصیه و سپس پیچیده کسانی که پیشنهادات خود را با ما در پژوهش است.

شایع ترین مواد دافع حشرات

وجود دارد چند چیز به دانستن قبل از اینکه ما شروع کنید. (ما وعده ما نگه داشتن این بخش کوتاه است.) برای شروع وجود دارد یک لیست از سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام دافع مواد — شناخته شده ترین آنهایی که DEET, picaridin و روغن اکالیپتوس لیمو. در حالت ایده آل شما می خواهید چیزی را با حداقل 20 درصد یکی از این مواد تشکیل دهنده.

“قبل از آنها می تواند به بازار عرضه ترین پوست-اعمال مواد دافع حشرات باید ثبت نام توسط سازمان حفاظت محیط زیست” سازمان حفاظت محیط زیست وب سایت را توضیح می دهد. اگر یک محصول ثبت شده است که به معنی آن مورد بررسی قرار گرفت و تایید شده برای بشر ایمنی و اثربخشی زمانی که اعمال می شود با توجه به دستورالعمل روی برچسب. نگاه برای سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت بر روی برچسب محصول (برای مثال 123456-1) قبل از شما آن را خرید.

البته فقط به خاطر اینکه یک محصول است که سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام به این معنا نیست آن را برای شما کار خواهد کرد. برخی از مردم به نظر می رسد برای جذب پشه ها و اشکالات بیش از دیگران است. و وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از اشکالات بسته به جایی که شما زندگی می کنند. با این همه در ذهن اجازه بدهید با یک نگاه برای دیدن آنچه که توصیه می شود در خارج وجود دارد.

بهترین اشکال دافع با توجه به Wirecutter

سایر محصولات بیمه دافع حشرات 13 دلار برای دو 4-هر اونس بطری

مردمی در Wirecutter آزمایش 15 مواد دافع حشرات و صحبت با کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست آمریکا پشه انجمن کنترل و بیشتر قبل از تصمیم گیری در این مسائل. آن 20% picaridin فرمول که باعث می شود آن را موثر در برابر پشه و کنه تا 12 ساعت. (Wirecutter دوست دارد picaridin زیرا آنها گفت این است که بیشتر مثبت و کمترین منفی از هر سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده دافع. اما باید توجه داشت که Wirecutter تست نکردم برای اثر بخشی به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید.) دیگر 20 درصد picaridin مواد دافع حشرات باید نسبتا مشابه از نظر اثربخشی شد اما از بطری اسپری کمک کرد که این یکی از ایستادگی: این اسپری به طور مساوی تر و با دقت تر از رقبای خود است, آن را بیش از اسپری یا گودال دافع و آن دو-کلاه طراحی اتفاقی مانع نشت.

بهترین دافع حشرات با توجه به گزارش های مصرف کنندگان

بن کنه & دافع حشرات دستمال مرطوب کردم یک مصرف کننده گزارش رتبه 96 (از 100). با توجه به گزارش DEET دستمال مرطوب شد “عالی” در دفع پشه و نمی تواند آسیب های زیادی به چیزهایی مانند لباس یا مبلمان فضای باز است. گزارش مصرف کننده انجام تست مواد دافع حشرات چندین بار با افراد واقعی و قفس از 200 بیماری-رایگان پشه. آزمون ها یافت می شود که محصولات با 15 تا 30 درصد DEET کاهش یافت و در نقطه شیرین (هر چیزی بالاتر می تواند با خطرات و هر چیزی پایین تر می تواند بی اثر). این دستمال مرطوب هستند 30 درصد.

پرفروشترین دافع حشرات در آمازون

خاموش! عمیق, جنگل, حشرات & دافع پشه هشتم 8 $برای دو 4-هر اونس بطری

این هیچ بزرگ تعجب است که این خواهد بود که پرفروشترین اسپری اشکال در آمازون با توجه به این که احتمالا آنچه به ذهن می آید برای اولین بار برای اکثر مردم است. راضی داوران عمدتا بحث در مورد چگونه آن را نگه می دارد پشه دور و چند می گویند این تنها چیزی است که در گردن خود را از جنگل (جناس در نظر گرفته). آن را حاوی 25 درصد DEET.

Kitchn افکار در بهترین اشکال دافع

بین همه ما در اینجا در Kitchn, ما سعی کرده ایم هر سه این و با خوشحالی گزارش نتایج مناسب و معقول. ما شد شگفت زده برای پیدا کردن هر رسانه شعار روغن اکالیپتوس لیمو و بنابراین ما می خواهم برای اضافه کردن یک پیشنهاد بیشتر به این لیست: دفع مبتنی بر گیاه اکالیپتوس لیمو دافع حشرات. آن را حاوی 30 درصد اوله و پرفروش در سایت آمازون با بیش از 3500 بررسی پنج ستاره. ما همچنین می خواهم به تماس از این جیمز مدیسون شل و ول چوب را که مورد علاقه آنها تمایل به فروش در هر سال (اما در انبار در حال حاضر!).

آیا شما ترجیح حشرات دافع ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de