بهترین مکان برای خرید سرو تخته برای کباب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کباب کردن مواد غذایی (مانند ماهی قزل آلا, arctic char و میگو) در یک سرو تخته می کند تا حد زیادی به اضافه کردن عمیق جنگلی عطر و طعم است که واقعا به راحتی تکرار با هر روش پخت و پز. (به علاوه چوب تخته کمک می کند تا نگه داشتن مواد غذایی از چسبیدن به و یا در حال سقوط را از طریق دریچه های شبکه ای!) که در آن به خرید سرو تخته ، شما می توانید یک بسته از سرو تخته در یک فروشگاه مواد غذایی تخصص — مانند در ویلیامز سونوما — اما راستش ما آنها را به توان دلیلی گران قیمت در مغازه ها می خواهم که. به جای آن سعی کنید هدف قرار دادن یک خانه انبار یا فروشگاه سخت افزار محلی که در آن شما می توانید یک دوجین برای کسری از هزینه.

من به سرقت برده و این نکته از خواهر من که کوره تقریبا شبانه. او سر به فروشگاه های سخت افزاری میدارد دو اینچ ضخامت سرو هیئت مدیره (معمولا هشت پا بلند) و فروشگاه خلال آن به هشت اینچ قطعات.

نه تنها از چوب های گران قیمت کمتر این راه اما آن را نیز ضخیم تر از سرو تخته های ساخته شده به طور خاص برای آشپزی استفاده کنید به طوری که آنها دیگر به طور کامل کاراکتر. که بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از مقدار زیادی از زمان قبل از اینکه شما نیاز به حرکت بر روی یک قطعه جدید از چوب است.

یک نکته مهم: با سیخ کباب چوبی, شما نیاز به خیس کردن چوب برای چند ساعت قبل از شما قرار داده و آن را در کوره. (از این مرحله بگذرید و آنها را آتش گرفتن و نمی تواند فوق العاده مفید است.) اگر شما می خواهید به استفاده از آنها را برای شام امشب قرار داده و آنها را در یک ظرف پخت کامل از آب و اجازه دهید آنها را خیس خوردن.

هنگامی که شما انجام می شود کباب, شستشو, تخته را با آب گرم و با استفاده از یک برس به حذف هر گونه باقی مانده بیت از مواد غذایی است. (بدون نیاز به استفاده از صابون!) بین استفاده از, شما می توانید فروشگاه تخته در فریزر نگه داشتن آنها را در شکل نوک بالا است.

آیا شما تا به حال کوره با سرو قطعه هست? که در آن شما شده اند خرید شماست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de