بهترین پاپ کورن سازندگان برای هر کسی که از دست رفته سینما در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صادق: آیا تا کنون رفته به دیدن یک فیلم فقط به دلیل شما می خواهید به خوردن ذرت بو داده ؟ ؟ آن را سرد. ما همه آن را انجام داده. با تئاتر هنوز بسته در حالی که برای (یا بیشتر) و پاپ کورن بنابراین رفو خوشمزه تر از ما در حال ساخت پاپ کورن در خانه. شما لازم نیست به لحاظ فنی نیاز به چیزی خاص — و شما کاملا می توانید فقط microwaved صعود مسائل و یا حتی خرید premade کیف در فروشگاه مواد غذایی — اما وجود دارد مقدار زیادی از پاپ کورن سازندگان وجود دارد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا نگاهی به بهترین آنهایی که. ما نگاه برای دیدن آنچه که سایت های دیگر تا به حال به توصیه و آنچه ظهور (hehe) دوباره و دوباره در خریداران چرخ دستی. سپس ما وزن با خود ما دو سنت. اجازه بدهید با یک نگاه — اما در اینجا این است یک دوره سقوط در سه نوع اصلی از سازندگان پاپ کورن.

1. Cuisinart Easypop هوای گرم پاپ کورن پوپر

بهترین پاپ کورن ساز با توجه به خانه داری خوب

این تست در خانه داری خوب نگاه هر سه نوع و در نهایت این عنوان کلی بهترین پاپ کورن ساز. آنها دوست چگونه ساده آن این است که به استفاده از این واقعیت است که آن را آسان برای تمیز کردن و که آن را می سازد تا 10 فنجان کرکی ذرت بو داده (بدون هیچ گونه روغن یا کره) در کمتر از سه دقیقه است. نرم افزار نکته از GH: “مطمئن شوید که برای خالی کردن پایه به طوری که هر دانه unpopped چوب نیست در اطراف و رایت دفعه بعد که شما از آن استفاده کنید.”

خرید: Cuisinart Easypop هوای گرم پاپ کورن پوپر, $40 در رختخواب حمام و فراتر از آن

2. نوردیک افزار 3 لیتر مایکروویو پاپ کورن پوپر

بهترین پاپ کورن مایکروویو ال با توجه به cook’s Illustrated

آزمایشکنندگان در آشپزی را نشان داده اند توصیه می شود این پوپر از سال 2007. آنها مانند طراحی ساده آن (در واقع فقط یک ظروف کاسه با درب) و کاسه دو برابر به عنوان یک خدمت به کشتی است. شما باید برای شستن دو قطعه توسط دست اما cook’s Illustrated می گوید آنها در یک لحظه.

خرید: نوردیک افزار 3-پیمانه پاپ کورن مایکروویو ال 17 دلار

3. Cuisinart پاپ و خدمت

بهترین پاپ کورن پوپر با توجه به بررسی

در بررسی این ظروف پوپر به طور مداوم تولید شده از بهترین پاپ کورن در حداقل زمان. تست همچنین اشاره کرد که تاشو کاسه به اندازه کافی محکم به شکل آن را نگه دارید به عنوان یک کاسه خدمت — چیزی که دیگر سیلیکون کاسه موفق به انجام است. دیگر جوانب ؟ کوچک دسته (که مفید هستند هنگامی که پایه داغ است به لمس) و همیشه به طور مساوی ظهور دانه های خوبی بادی درب, و این واقعیت است که آن را در ماشین ظرفشویی امن.

خرید: Cuisinart پاپ و خدمت $8.50

4. داش هوای گرم پاپ کورن پوپر

پرفروشترین پاپ کورن پوپر در آمازون

آمازون پرفروش پاپ کورن پوپر نمی تواند بیشتر شایان ستایش اگر آن را سعی کردم. آن میآید تا 16 فنجان ذرت بو داده در یک بار اما نمی کشد تا یک تن از فضای ذخیره سازی. شامل فنجان اندازه گیری دو برابر به عنوان یک کره ذوب سینی (آن گرم در بالای دستگاه در حالی که دانه های پاپ) و دستگاه همچنین می آید با رنگ قرمز یا سفید. داوران که در سمت چپ پنج ستاره اشاره کرد که در آن میآید تقریبا هر هسته که شما بریزید و آن را تا به سرعت.

خرید: داش هوای گرم پاپ کورن پوپر, $20

Kitchn افکار در بهترین پاپ کورن پوپر

اگر چه ما عاشق قدیمی timey نگاه از هوا poppers و stovetop poppers آنها را تا مقدار زیادی از فضای. و از آنجا که شما نمی واقعا نیاز به یک پاپ کورن ساز در همه (شما فقط می توانید آن را در یک قابلمه روی اجاق گاز یا در یک کیسه کاغذی در مایکروویو!), کسانی که هر دو خیلی سخت به توجیه. که گفت:, اگر شما غذا خوردن (و یا می خواهید به خوردن!) مقدار زیادی از پاپ کورن در خانه آن را یک ایده بد را به یک ابزار ویژه برای کمک به شما آن را در خانه.

آیا شما را پاپ کورن در خانه ؟ چه چیزی شما استفاده کنید ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

لیزا فریدمن

شیوه زندگی مدیر

لیزا فریدمن است که شیوه زندگی مدیر در Kitchn. او هرگز ملاقات پنیر یا یک واشی نوار او را دوست ندارم. او در نیویورک زندگی می کند دولت با شوهرش و خود را از شر pup Millie.

دنبال لیزا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im