بهترین دما برای حیاط کباب جلسات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شما احتما

توسط DASTESALAMATT در 9 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما احتمالا شنیده ام ما آن را می گویند اما هر آشپز خانه نیاز به یک دماسنج. (حتی سرآشپزها حرفه ای آنها را قسم می خورم!) و این درست است به خصوص زمانی که شما در حال کباب — این که آیا آن را گران قیمت گوشت و یا فقط یک دسته از ران مرغ. شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید تخم چشم همه چیز و یا فقط با استفاده از دماسنج که ساخته شده است به کوره خود را درب, اما شما نمی توانید در داخل یک تکه گوشت و دماسنج بر روی درب خود را فقط به شما می گوید چگونه داغ چیزهایی که در بالای گنبد (نه در وسط استیک). بنابراین شما نیاز به یک دماسنج برای حیاط خلوت خود را همه فن حریف بق جلسات. که یکی ، ما نگاه برای دیدن آنچه که دیگر کارشناسان و خریداران تا به حال به توصیه و سپس ما وزن با افکار خود ما. اجازه بدهید با یک نگاه.

اولین, اگر, اجازه دهید بحث در مورد دو اصلی انواع دماسنج: فوری-خواندن و پروب دماسنج. فوری-خواندن دماسنج به فوق دقیق خواندن و نسبتا به سرعت (تقریبا بلافاصله در واقع از این رو نام!). آنها تمایل به آخرین طولانی تر از پروب دماسنج چرا که آنها لازم نیست که هر یک از کسانی که در معرض سیم است که آیا در نهایت کاهش طول زمان است. پروب دماسنج باید به خوبی پروب که چوب به گوشت (یا هر آنچه که شما در حال پخت و پز) و نظارت بر دما در حالی که همه چیز طبخ (بنابراین شما لازم نیست برای باز کردن درب کوره یا فر درب را به یک خواندن). پروب دماسنج یا فقط ساده و پایه (که متصل به پروب) بیا با دستی مانیتور (و کار پیجر-سبک) و یا اتصال به یک برنامه گوشی های هوشمند (با رادیو, بلوتوث یا Wi-Fi). آن را کردم ؟ خوب به تراکم در حال حاضر!

بهترین های فوری-خواندن دماسنج با توجه به Wirecutter

ThermoWorks ThermoPop, $34 در ThermoWorks

مردمی در Wirecutter برداشت این قیمت مقرون به صرفه دماسنج برای چند دلیل. تست تحت تاثیر قرار گرفته بودند با چگونه سریع آن را به عنوان خوانده شده temps و چگونه با دقت آن را بخوانید ، آنها گفتند: دارای نور پس زمینه صفحه نمایش آسان به خواندن و آنها را دوست داشت که آن را به طور خودکار می چرخد بسته دماسنج جهت گیری. تست همچنین اشاره کرد که ThermoPop یک سخاوتمندانه محدوده خواندن (-58 به 572°F) و به راحتی می تواند ضامن از فارنهایت به سانتیگراد. آن را به سریع ترین (با عرض فقط چند ثانیه) اما Wirecutter تصمیم گرفت که قیمت و دیگر ویژگی های این برنده برای حیاط خلوت grillers.

بهترین پروب دماسنج با توجه به Wirecutter

ThermoWorks نقطه $43 در ThermoWorks

Wirecutter تا به حال یک توصیه برای یک پروب دماسنج بیش از حد: این ThermoWorks نقطه به دلیل آن بود که سریع ترین و دقیق ترین در طول آزمایش. تست دوست داشتم که با استفاده از آن را ساده و سر راست است و که آن را به حال یک آهنربای قوی در پشت این واحد به نگه داشتن آن متصل شده و به سمت کوره. شاید بیشتر قابل توجه است این واقعیت است که این کاوشگر را در کابل مقاوم در برابر حرارت تا حدود 700 درجه فارنهایت در حالی که دیگران فقط می توانید تا 400°F. آن را اساسی ترین نوع پروب دماسنج معنی آن تنها با یک پایگاه و شما باید توسط کوره برای بررسی به عنوان خوانده شده.

بهترین از راه دور-پروب دماسنج با توجه به cook's Illustrated

ThermoWorks دود 2-کانال زنگ $99 در ThermoWorks

Cook's Illustrated تست شده برای بهترین کنترل از راه دور-پروب دماسنج (یکی که می آید با یک دستی مانیتور) و برداشت این یکی. آنها دوست است که آن زوج به طور خودکار با گیرنده (بدون messing با بلوتوث و نرم افزار!) و که پایه و گیرنده روشن بود به خواندن در نور روز و تاریکی است. گیرنده کار می کند در حدود 300 پا به شما اجازه می دانم زمانی که شما خارج از محدوده و برقرار خود را در آن زمانی که شما در محدوده. تست هم دوست داشتم که آن را می توانید به عنوان خوانده شده تا به 572 درجه و انتقال حرارت داده ها از پروب به پایه در 8 ثانیه.

بهترین-فروش کباب دماسنج در آمازون

ThermoPro TP20 از راه دور بی سیم دیجیتال, پخت و پز, مواد غذایی, گوشت, دماسنج $60

بهترین-فروش کوره دماسنج در آمازون تا 4.5 ستاره امتیاز و بیش از 5800 بررسی پنج ستاره. راضی خریداران به نام دو پروب دقت طیف وسیعی از راه دور پایه و که آن بسیار با دوام (فقط don't go پرتاب آن به اطراف). همچنین به نظر می رسد می شود بسیار محبوب در میان افراد سیگاری نه تنها grillers.

Kitchn افکار در بهترین دماسنج برای کباب

ما نظرات قوی در کباب دماسنج. (و در واقع در همه دماسنج; بله ما فکر می کنیم هر کس نیاز به سه.) و این هیچ راز که چقدر دوست دارم ThermoWorks — نام تجاری واقعا دقیق ترین و ماندگار کند. البته ما خوشحال بودند برای دیدن این شرکت نشان می دهد تا آنقدر در این لیست است. اما ما می خواهم به معرفی یک متفاوت ThermoWorks گزینه: Thermapen Mk4 که ما عاشق برای آشپزخانه و کوره. آن را گران تر از دیگر فوری-خواندن ThermoWorks, دماسنج, اما از آن خواهد داشت. و آن را واقعا سریع ترین و دقیق ترین از همه آنهایی که ما تا کنون آزمایش شده است. آن را به یک چرخش نور پس زمینه صفحه نمایش را می خواند و تا 572°F در یک ماده از ثانیه. آن را نیز ارتقا دهید انتخاب کنید از Wirecutter و انتخاب میان سرآشپزها بنابراین ما نه تنها آنهایی که عاشق این مرد کوچک.

توجه: برای امنیت خاطر گرفتن یک بسته از این ارزان دستمال مرطوب است که اجازه دهید شما فقط به سرعت پاک کردن پروب کردن بین استفاده از هیچ شستشو مورد نیاز است.

آیا شما یک دماسنج که شما عشق را به استفاده از زمانی که همه فن حریف بق? به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن