بهترین چیز در مورد پناه در نیوجرسی است که من در قوانین’ Manicotti

در خود ما به روش های مختلف, ما همه آواره در حال حاضر. این چیزی است که من جابجایی در حال حاضر به نظر می رسد مانند: شوهر من پذیرفته شده در شهر نیویورک در پایان ماه فوریه محل ما هیجان زده به خانه تماس بگیرید دوباره. ما در بر داشت یک آپارتمان بزرگ و شروع به بسته تا زندگی ما در شارلوت تنها چند روز قبل از Covid-19 به طور کامل همه چیز را تغییر داد. به عنوان شما ممکن است تصور کنید ما حرکت نمی کند با توجه به برنامه ریزی. حرکت جعبه ساخته شده آن را به بروکلین اما آنها هنوز هم در حال ضبط است. و به جای شوهر من شروع کار جدید خود را در یک اطاقک در منهتن بالا-ظهور او شروع به آن را بر روی یک نیمکت در خانه پدر و مادر خود در نیوجرسی.

که در آن ما هستند به طور نامحدود در حال حاضر — نیوجرسی. در حالی که این نیست که ما تصور ما می خواهم در حال حاضر ما فوق العاده ممنون به جایی که راحت و نسبتا امن است. من انجام بهترین من برای دیدن پوشش نقره ای در طول این تلاش روز. خوشبختانه در آنجا بوده است چیزی که آسان به انتخاب کردن: من مادر در قانون manicotti.

من همیشه دوست داشتم این واقعیت است که ازدواج کردم و به یک ایتالیایی-آمریکایی ، آنها به عنوان قوی به عنوان شما می خواهم انتظار و البته آنها پرشور در مورد سس قرمز. که از یک خانواده کوچک سرگرم کننده است به تلقین به فرهنگ است. در این چند هفته ما شده است, زندگی با شوهرم, پدر و مادر, ما تا به حال بیشتر کوفته از من تا به حال در سال گذشته — و من شکایت نیست. ایتالیایی-آمریکایی مواد غذایی است که در مورد به عنوان آرام به عنوان آن می شود که فوق العاده لازم است این روزها.

هنگامی که مادر من در قانون پیشنهاد کرد او را در خانه manicotti (یا باید بگویم manigot) هفته گذشته من بلافاصله شروع به پریدن کرد و در فکر. دلمه ماکارونی یک خانواده مورد علاقه از نسلی به نسل. پدر من در قانون خواهد درخواست آن را برای شام تولد خود را هر سال در حال رشد و هنگامی که مادر من در قانون ازدواج با او, این یکی از اولین چیزهایی که مادرش او آموخت که چگونه برای ایجاد.

به عنوان آن معمولا تنها باعث می شود ظاهر در موارد خاص من فقط بدست به طعم و مزه آن را یک یا دو بار قبلا. اما هر بار ظرف ساخته شده ظاهر در جدول آن موجب مکالمه از خانواده شوهرم تاریخچه. یک وعده manicotti همیشه همراه با داستان در مورد اجداد خود و زندگی آنها ساخته شده است را برای خود در نیوجرسی و داستان در مورد من شوهر و پدر و مادر و چگونه آنها ایجاد شده است ، در این نگران کننده آن مهم تر به نظر می رسید در حال حاضر بیش از هر زمان به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد این دستور العمل خانواده پس شوهر من و من می تواند آن را همراه با داستان ما بیش از حد.

چه چیزی باعث می شود من مادر در قانون manicotti ویژه ای است که به جای استفاده از بسته بندی ماکارونی پوسته های او باعث می شود ماکارونی از ابتدا. این است که در واقع عمل مشترک در میان بسیاری از ایتالیایی-خانواده های آمریکایی, اما آن را به طور کامل تغییر زندگی اولین بار من آن را به حال. به جای پر جوش خشک پاستا لوله های گفتگوی, او باعث می شود کوچک ماکارونی-مانند کوکوی که او پس از آن را پر می کند با یک ریکوتا مخلوط و رول ،

من آرزو می کنم من می توانم به شما دستور العمل های دقیق اما واقعا, یک, فقط, خشن, دستورالعمل که او از مادر در قانون است و tinkered با و مناسب در طول سال: اول او حواله با هم یک خمیر تخم مرغ و آب و آرد. سپس او آشپز ladlefuls از آن در 6 اینچ نچسب کتری را نازک کوکوی. بعد از او مشغول به کار راه خود را از طریق خمیر او با هم مخلوط ریکوتا پارمسان رنده شده و تخم مرغ و جعفری خرد شده برای پر کردن. او قطره یک دسته علف و غیره سخاوتمندانه در مرکز هر یک از پاستا-مانند کرپ است, رول آنها را nestles آنها را در یک ظرف پخت و قاشق خود را در خانه سس گوجه فرنگی بیش از بالا. آنها پخته تا زمانی که آنها گرم و متلاطم است.

آنها بسیار سبک تر و ظریف تر از این manicotti من دانستن و آنها سزاوار هر اونس ستایش است. یادگیری دستور العمل در حالی که من بوده ام قرنطینه احساس می کند مانند یک چیز کوچک در طول این مدت طولانی دشوار است اما من می دانم که این چیزی است که من به خاطر آن در سال ها و نسل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر