بهترین چیزهایی که شما می توانید برای ماشین ظرفشویی خود را با توجه به جوانب تعمیر لوازم خانگی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ماشین ظرفشویی آسان است به غفلت. ما چوب ما ظروف کثیف و با هر شانس و شاید کمک بشویید, آنها را تمیز بیرون می آیند. ما در حال بارگذاری عادات ممکن است منبع مکرر بحث اما به واقعی لوازم خانگی واقعی هر توجه است که اغلب کم در لیست آشپزخانه, تعمیر و نگهداری کارهای.

این دقیقا همان است که چرا صحبت کردن به کارشناسان بسیار روشنگر است. زمان تعمیر لوازم خانگی فرد به نام برای ماشین ظرفشویی, مشکل این است که احتمالا بسیار بزرگ است. بسیاری از زمان, اگر چه این مسائل یک شبه اتفاق نمی افتد. جوانب مثبت آن را دیده اند و به طوری که آنها بسیاری می گویند وقتی که می آید به مراقبت از ماشین ظرفشویی. شما می دانید به طوری که امیدوارم شما هرگز به آنها تماس بگیرید!

در اینجا بهترین چیزهایی که شما می توانید برای ماشین ظرفشویی خود را با توجه به جوانب تعمیر لوازم خانگی.

1. استفاده از ماشین ظرفشویی تمیز کننده — حداقل هر سه ماه.

Andreas اولین انتخاب لوازم خانگی در Elk Grove, California, توافق, اگر چه او را دوست دارد برای دیدن مشتریان خود را با استفاده از یک تمیز کننده در هر ماه: “اگر شما با استفاده از ماشین ظرفشویی در هر روز و سپس تمیز کردن و پاکسازی آن هر ماه یا بیشتر.” خود تمیز کردن تبلت انتخاب شده است Affresh.

در حال اجرا یک چرخه با یک تمیز کردن تبلت نه تنها sanitizes واحد خود را که مهم است زمانی که شما در نظر بگیرید که خود را در ماشین ظرفشویی تمیز کردن آنچه شما غذا خوردن از, اما آن را نیز کمک می کند تا شکستن ذرات غذا و صابون است که ممکن است ساخت تا در خود واحد و در لوله ها.

2. در نظر تعویض به قرص.

Andreas توسط یک حامی سرسخت مواد شوینده ظرفشویی می آید که در شکل قرص است. او اشاره می کند که ژل و پودر دریافت شسته اولین بار ماشین ظرفشویی حوضه آب پر مي کند. قرص سوی دیگر به آرامی حل موثر هستند در سراسر ظرفشویی چرخه.

مرتبط با: 10 شگفت آور چیزهایی که شما می توانید با استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

3. بیشتر به طور خاص, پایان, قرص است.

بن است که طرفدار یک نام تجاری خاص از مواد شوینده ظرفشویی: “من تنها توصیه پایان محصولات از جمله جت خشک است که کمک بشویید پایان محصول. این صابون به نظر می رسد به حل و انجام بهتر از دیگران است. حل مهم برای جلوگیری از صابون ایجاد می کند که می تواند باعث نشت.”

4. خود را از خراش ظروف و سازمان دیده بان برای تکه های شکسته.

ما تحت پوشش این واقعیت است که شما باید قبل از شستن ظروف خود را قبل از آنها در ماشین ظرفشویی. اما آیا اشتباه از قرار دادن ظروف با بیش از حد مواد غذایی باقی مانده در ماشین ظرفشویی ، (خراش صفحات خود را قبل از شما آنها را در!) بیش از حد مواد غذایی می تواند به مسدود کردن خود را در ماشین ظرفشویی فیلتر و یا آسیب macerator. علاوه بر این توجه به چه نوع از ذرات غذایی باقی مانده در ظروف خود را.

Andreas توضیح می دهد که وجود دارد یک موتور با چاقو به نام شال گردن یا macerator طراحی شده برای ریز ریز کردن ذرات غذایی — اما اگر ذرات بیش از حد بزرگ هستند که choker می توانید مسدود کنید. برخی از مواد غذایی که ذرات بسیار کوچک نیز می تواند باعث مشکلات. مثلا استخوان کوچک قطعات و دانه ها می توانید از طریق فیلتر و ساخت در لوله ها و در نهایت ایجاد مسائل. Andreas توضیح میدهد: “ماشین ظرفشویی فیلتر تنها جلب چیزهای بزرگ تا کوچک بیت از شیشه و یا استخوان و یا دانه می توانید از طریق فیلتر. یک بار آنها را از طریق فیلتر قطعه می تواند تا پایان در پمپ و باعث پمپ به چوب.”

علاوه بر این Andreas اشاره می کند که آیتم هایی که در ماشین ظرفشویی نیز می تواند یک مشکل بزرگ است. برای مثال وقتی مردم قرار دادن ظروف پلاستیکی در ماشین ظرفشویی چنگال تيغه اغلب فرار کردن از طریق فیلتر و در نهایت در لوله ها. چیز دیگری که مهم است به یاد داشته باشید: “اگر شما را بیرون بکشد غذاهای خود را و شما ببینید, شیشه های شکسته, مطمئن شوید که شما نگاه در داخل فیلتر حق دور.”

5. تمیز کردن فیلتر به طور منظم.

با توجه به کارشناسان ما (و حس مشترک!), تمیز کردن فیلتر است که بخش مهمی از ماشین ظرفشویی, تعمیر و نگهداری. کامل فیلتر خواهد شد در نهایت منجر به غذا گیر کرده در لوله های خود را — آن را نیز بدان معنی است که ماشین ظرفشویی خود را به کار سخت تر است. و لوازم خانگی است که به کار سخت لوازم خانگی است که به عنوان نمی خواهد آخرین طولانی است. بن پیداست “تمیز و تصفیه کردن تقریبا هفته ای یک بار با استفاده از نرمال است که در حال اجرا در ماشین ظرفشویی در مورد یک بار در روز است.” Andreas فکر می کند چک کردن فیلتر هر دو هفته کافی است. در هر صورت قطعا اضافه کردن این مهم ماشین ظرفشویی, تعمیر و نگهداری, کار را به طور منظم تمیز کردن معمول است.

ادامه مطلب: نحوه تمیز کردن ماشین ظرفشویی

Shifrah Combiths

نویسندگان

Shifrah است که یک نویسنده و ویرایشگر است که با همسرش زندگی می کند و سه شایان ستایش کودکان در تالاهاسی فلوریدا. هنگامی که او کار نمی کند و او معمولا می توان خواندن, مطالعه, دوخت, آموزش عکس گرفتن نویسی و مستند سازی آن را همه در یک دفترچه ی دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de