بهترین چیزهایی که شما می توانید برای آشپزخانه شما با توجه به Exterminators

پس از در عمق گفتگو با چند exterminators حرفه ای, من دو اصلی takeaways. برای اولین بار است که حضور آفات در آشپزخانه می کند نه به این معنی است که شما کثیف است. دوم این است که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از اشکالات و جوندگان از ساخت یک خانه در مال شما.

بدیهی است که نگه داشتن یک آشپزخانه تمیز — با مواد غذایی ذخیره شده دور درستی — مهم است (برای بسیاری از دلایل!), اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن است. در اینجا برخی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای آشپزخانه شما با توجه به exterminators وقتی که می آید به نگه داشتن آفات ناخواسته.

1. مطمئن شوید آشپزخانه خشک است.

همه ما می دانیم که ترک کردن مواد غذایی و خرده دعوت به مهمانان ناخواسته اما آب ایستاده است و هم بد. در واقع زمانی که من با صحبت آقای Marche شلتون صاحب Nexpro کنترل آفات در آتلانتا و جورجیا در مورد آنچه که ساکنان می توانید به نگه داشتن آشپزخانه خود را عاری از آفت او این را می گویند: “یکی از اولین چیزهایی است که به نگه داشتن همه چیز خشک است. مطمئن شوید که هیچ آب اضافی در اطراف شمارنده و بدون آب نشسته در اطراف هر نقطه در آشپزخانه است.”

شلتون به ما یادآوری می کند که آن را نه فقط پخت و پز و یا تمیز کردن آب است که می توانید در قرعه کشی آفات است که نیاز به یک منبع آب برای زنده ماندن. “بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ نشت وجود دارد.” نه تنها لوله های سوراخ دار و یا چکیدن لوله فاضلاب و مطرح معمولی رطوبت مشکلات پوسیدگی چوب و کپک اما آنها همچنین می توانید آشپزخانه خود را مهمان نواز به سوسک و سایر حشرات.

2. نگه دارید آشپزخانه خود را درهم و برهمی رایگان.

این نکته مفید است به خصوص در شرایط سوسک. شلتون بر اهمیت نمی دادن سوسک اماکن زدگی به. او می گوید که ما باید “کاهش harborage مناطق برای سوسک.” او توصیه می کند: “خلاص شدن از شر درهم و برهمی در آشپزخانه. همین حالا فروشگاه کیسه های پلاستیکی در کابینت های خود را. که تساوی اشکالات. نگه نمی جعبه برای لوازم خانگی کوچک. سوسک عشق کارتن و کیسه های پلاستیکی.” با کاهش در مناطق که در آن اشکالات می تواند مخفی کردن و پناهگاه شما در حال ساخت آشپزخانه خود را کمتر مهمان نواز به سوسک و برش پایین در مناطق که در آن آنها زندگی راحت و بازتولید.

3. بازرسی و تمیز جدید-به-شما با استفاده از اقلام است.

با توجه به پل عجله مدیر شعبه از Capelouto در تالاهاسی فلوریدا, شایع ترین نوع از آلودگی است که با سوسک. آلمانی سوسک کوچک هستند و آنها پرواز نیست. (این مهم است که بدانید چرا که دو نوع دیگر از سوسک می بینید در داخل و اطراف خانه خود را نمی معمولا یک مشکل مطرح برای آشپزخانه شما. اگر شما یک ماهی بزرگتر یا کوچکتر روچ که به نظر می رسد مثل یک آلمانی روچ اما مگس ها شما می توانید فرض کنیم آنها از خارج برای سفر به جای ناجور که آشپزخانه شما ممکن است یک روچ مشکل است.)

“آلمانی سوسک معمولا حمل و نقل ، “آنها اغلب در استفاده از وسایل و یا در جعبه. مردم آنها را در.”

اگر چه سوسک حمام می تواند “hitchhike از هر نقطه” مانند جعبه میوه که زمان صرف شده در یک کامیون تحویل با سوسک حمام یا در یک چمدان است که در روچ آلوده اتاق هتل, شایع ترین مسیر استفاده می شود لوازم آشپزخانه. او نشان می دهد نظارت بر آنچه شما را به خانه بازرسی و تمیز کردن آن را به طور کامل قبل از اینکه شما آن را در داخل.

4. آیا ترک هر گونه مواد غذایی ،

این یکی احساس می کند مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است تا زمانی که شما متوجه است که شما را سریع ترشی پیاز را در یک کاسه در مقابله و Kringle از معامله گر جو است که شما شده است chipping دور در هر روز صبح برای صبحانه درمان است بیش از حد. مطمئن شوید که این نوع از مواد غذایی را در ظروف مهر و موم شده. قرار دادن مواد غذایی دور مانع از انواع آفات از جمله سوسک و مورچه ها. شلتون نقاط که سوسک هستند به خصوص کشیده شده به تخمیر مواد غذایی به عنوان آنها “مانند عطر شیرین.”

این نیز مهم است به پاک کردن بیت های کمی از مواد غذایی است. عجله بسیار روشن است: “ترک نمی گلدان و تابه ها را در سینک. پاک کردن زمانی که شما طبخ.” شما نمی خواهید برای رفتن به (در نهایت) شستن ظروف و پیدا کردن یک ماوس لیس تا بشقاب شما!

5. تمیز کردن زیر لوازم خانگی خود را.

در علاوه بر این به تمیز کردن قابل رویت خرده دور میزنه و هر غذایی که شما تمایل به ترک کردن شمارنده آن را بسیار مهم برای تمیز کردن زیر لوازم چرا که تعداد زیادی از تکه های غذا و خرده تمایل به سقوط خود شمارنده و به طرف اجاق گاز و یخچال و فریزر. مطمئن شوید که کشیدن آنها و تمیز کردن آنها را در زیر بخشی از خود را به طور منظم تمیز کردن معمول است. این کمک خواهد کرد که خلاص شدن از شر هر چیزی که می تواند جذب موش و سوسک.

6. قرار دادن لوازم کوچک دور.

اگر شما نیاز به دلیل دیگری به آن دسته از لوازم خانگی کوچک کردن شمارنده اضافه کردن کنترل آفات به لیست. نه تنها لوازم خانگی کوچک جلب آفات با آب یا خرده, اما آنها همچنین پیشنهاد یک بزرگراه به مکان های مخفی که خیلی دوست داشت با سوسک: منابع قدرت. عجله به ما می گوید این است: “سوسک عشق به هجوم منابع قدرت. از جمله رسانه ها و شما اغلب پیدا کردن آنها را مخفی که در آن همه چیز متصل هستند. این شامل شمع برای سازندگان قهوه, توستر, و غیره. — به خصوص اگر آنها در حال وصل و به ندرت استفاده می شود.” به جای نگه داشتن که لوازم خانگی کوچک و انتظار به طور نامحدود ما باید “جدا از آن پاک کردن آن و قرار دادن آن دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im