بهترین چیزهایی که شما می توانید برای آشپزخانه شما را تخلیه با توجه به لوله کش

پس ما همه صرف وقت بسیار پخت و پز در خانه در حال حاضر در برخورد با تخلیه مسئله را در سینک آشپزخانه است که واقعا ایده آل نیست. هیچ کس می خواهد به تماس با یک متخصص برای آمدن به خانه خود را در حالی که ما در حال تلاش به عمل خود انزوا. البته شما سخت کوش در مورد هل دادن خرده و فلان چیز را به سطل زباله قبل از شما با صدای تلپ ظروف به داخل سینک اما مسائل هنوز هم می شود با (شما کامل نیست!) و درن هنوز هم می تواند عمل کردن.

همیشه کنجکاو در مورد آنچه حرفه ای ها می دانند که ما نمی ما به صحبت برخی از کارشناس لوله کش برای پیدا کردن بهترین چیزهایی که همه ما می تواند احتمالا انجام می شود برای ما تخلیه.

در اینجا چیزی است که جوانب مثبت تا به حال به می گویند.

1. جست و خیز تخلیه مایع پاک کننده است.

باید مسدود تخلیه? لورا لی Pokavich رئیس جمهور Gotelli لوله کشی در San Rafael, CA, توصیه پرش تخلیه مایع پاک کننده است که او می گوید: می توانید کفش های چوبی بدتر و یا حتی آسیب به لوله های خود را. “این مواد شیمیایی در تخلیه مایع پاک کننده های تمایل به بیش از حد سخت در پی وی سی و سایر مسکونی لوله تا چوب به روش های سنتی مانند پیستون و یا تخلیه مارها,” او می گوید.

2. هرگز پور گریس یا روغن پایین تخلیه.

با توجه به کریس Manariti مدیر Manariti لوله کشی مواد روغنی می تواند ساخت تا در طول زمان در لوله ها باعث تخلیه مسدود بنابراین بهتر است برای جلوگیری از شستشو چرب تشکیل دهنده خود را سینک آشپزخانه. به جای آزادسازی چربی پایین کشیدن خط یک کاسه با آلومینیوم فویل بریزید و مواد را به کاسه. هنگامی که آن را کامل شیر یا خط فویل در سطل زباله.

3. استفاده از آب سرد در هنگام شستشو صفحات گلدان و تابه.

اگر کمی از روغن را تخلیه اجتناب ناپذیر است, جلوگیری از کفش های چوبی با استفاده از سردترین آب ممکن است زمانی که شما بشویید. شگفت آور, راست? “آب سرد کمک خواهد کرد که روغن جامد باقی می ماند که اجازه می دهد تا آن را به سفر کردن تخلیه خطوط بیشتر به راحتی می گوید:” دویل جیمز جمهور آقای Rooter لوله کشی یک همسایگی شرکت. “با استفاده از آب گرم emulsifies گریس به طوری که آن را سرد در حالی که سفر از طریق خط جامد می شود و پالتو داخل خط که در نهایت منجر به توقف.”

4. قرار نیست خود دفع زباله از طریق رینگر.

فقط به خاطر اینکه شما یک دفع زباله این بدان معنا نیست که شما قرار است به پرتاب یک ظرف ارزش باقی رفته بد پایین وجود دارد. تنها استفاده از آن برای آسیاب کردن مواد غذایی هر چه در سمت چپ بر روی صفحات گلدان و تابه بعد از شما خراشیده آنها را به زباله می تواند. “انجام این کار و اختیار خود را آخرین دیگر خواهد شد و خود را تخلیه نمی مسدود کردن به عنوان اغلب می گوید:” پل آبرامز سخنگوی Roto-Rooter لوله کشی آب و پاکسازی.

5. اجتناب از قرار دادن نشاسته ای یا غذاهای فیبری پایین در اختیار.

یکی دیگر از مهم قاعده کلی برای دفع زباله: اجتناب از قرار دادن هر گونه غذاهای فیبری (از جمله کرفس ریواس و سیب زمینی پوست) یا نشاسته (از جمله ماکارونی و برنج و سیب زمینی) را دفع. “این محصولات تبدیل به ژل بعد از مدتی داخل تخلیه خواهد شد و فرم کفش های چوبی — نوع که سخت به روشنی می گوید:” آبرامز.

6. انجام تعمیر و نگهداری منظم با یک آنزیم محصول.

مطمئن شوید که خود را تخلیه و لوله ماندن تا پر, آن را یک ایده خوب برای انجام تعمیر و نگهداری منظم. آبرامز توصیه می کند با استفاده از یک نسیم ملایم آنزیم مبتنی بر محصول (مثل این یکی) که با استفاده از باکتری “خوب” به مصرف ماده آلی که ممکن است جمع شده اند مانند گریس و ضایعات غذایی. “این محصولات بهترین کار پس از یک حرفه ای برای تمیز کردن و آنها را به تخلیه روشن برای یک دوره طولانی تر از زمان شستشو,” او می گوید. “اما آنها نیز به خوبی کار می کنند اگر شما آنها را پایین تخلیه در شب قبل از در حال اجرا پایین تخلیه آب.”

شما و بعد فورا رفت واز هر گونه مشاوره از یک لوله کش? به اشتراک گذاری آن را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im