بهترین راه برای تمیز کردن همه کسانی که کثیف پارچه میکرو شما رو تا ستون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

میکرو پارچه نیست فقط نرم ژنده پوش. آنها قدرتمند تمیز کردن اسب های کاری که با مزایای بیشتری نسبت به سایر ژنده پوش. به دلیل افزایش سطح (در شکل فوق هوشمند فیبری حلقه!), پارچه میکرو قادر به پاک کردن خاک و دوده حتی بدون اضافی برای تمیز کردن راه حل.

به علاوه یکی دیگر در میکرو ستون? ژنده پوش را ترک نمی پشت هر پرز و آنها در پرداخت سطوح بازتابنده ساخت آنها را یک انتخاب عالی برای پاک کردن آینه و یا فولاد ضد زنگ سطوح.

اما حتی بهترین پارچه میکرو می توان از بین برد اگر شما نمی شستن آن را به درستی. این درست است: تمیز کردن پارچه میکرو نیاز به کمی مراقبت بیشتری نسبت به سادگی جای خود غلت بزنید و آنها را در ماشین لباسشویی. در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم/آیا وقتی که آن زمان برای تمیز کردن پارچه میکرو.

1. لرزش آنها را قبل از شستن آنها.

این که آیا شما در حال شستن خود میکرو پارچه با دست یا در ماشین تکان دادن کردن گرد و غبار و گرد و خاک خارج و یا به یک کیسه زباله به معنی آنها نمی شود ها گردش در اطراف در آب کثیف. شما نمی خواهید خاک شما تمیز به redeposited بر روی خود ژنده پوش.

2. مراقب باشید با مواد شوینده.

آیا استفاده از مواد شوینده با هر گونه مواد افزودنی مانند نرم کننده یا عطر. این ممکن است کت الیاف و آنها را کمتر موثر در برداشتن خاک. علاوه بر این تنها با استفاده از کمی از مواد شوینده لباس های شسته شده. برخی از افراد توصیه نمی با استفاده از هر گونه مواد شوینده در همه.

3. در نظر بگیرید شستن دست.

اگر شما پارچه میکرو فقط به آرامی خاکی (اگر شما استفاده از آنها را برای برخی از نور گرد برای مثال) در نظر قرار دادن آنها را در یک سطل آب گرم بدون مواد شوینده و به آرامی swishing با دست های خود را به نرم کردن خاک. به یاد داشته باشید به آنها را برای اولین بار.

پارچه میکرو خیلی خوب هستند و در برداشتن خاک که آنها این کار را حتی زمانی که ما درخواست آنها را به. این شامل برداشتن خاک های کوچک و یا باقی مانده است که در خود کن. برای از بین بردن این مشکل به طور کامل خود را آویزان پارچه خشک (یا خارج و یا بیش از دوش خود پرده). خبر خوب این است که میکرو خشک به سرعت.

5. خشک در پایین تنظیم حرارت به تنهایی.

اگر شما مجبور به استفاده از خشک کن برای خشک کردن خود میکرو پارچه با استفاده از یک کم حرارت یا بدون حرارت محیط است. خشک پارچه میکرو جدا از موارد دیگر.

شستن پارچه میکرو جدا از دیگر ژنده پوش یا لباس را تضمین می کند که آنها نمی خواهد انتخاب کنید تا پرز و مو و گرد و غبار و گرد و خاک از موارد دیگر. شما می خواهید خود را از پارچه میکرو به عنوان “خالی” را به عنوان ممکن است به طوری که تمام الیاف رایگان به انتخاب کنید تا خاک به عنوان شما در حال تمیز کردن.

شستشو میکرو ممکن است به نظر می رسد کمی بالا, تعمیر و نگهداری, اما آن را باید انجام شود. شستشو بعد از هر بار استفاده و یا خاک که در الیاف پارچه می تواند خراش و آسیب سطح از هر آنچه که شما پاک کردن بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>