بهترین راه برای یخ توت فرنگی برای مخلوط جم و پخت

یکی از شیرین ترین لحظات در بهار و تابستان است که به گاز گرفتن و معطر قرمز تیره کاملا رسیده توت فرنگی. مزرعه که در آن ما به منظور بارگیری جعبه از تولید از به تازگی گزینه ضمیمه بر روی یک تخت خود را زرق و برق دار توت فرنگی به سفارش ما, و ما شروع به پریدن کرد و در ارائه. اما حتی پس از تقسیم مسطح با برخی از دوستان خوب ما هنوز هم تا به حال شش سبد به خوردن. و در حالی که دختر من می تواند قرار داده و دور توت فرنگی در نرخ شگفت انگیز, من می دانستم که ما نمی خواهد بود قادر به خوردن همه آنها را قبل از آنها رفت و بد است.

من به سرعت رفت و به حفظ حالت با روش های مورد علاقه من: انجماد. انجماد ساده ترین راه برای ذخیره کردن دور توت فرنگی برای آینده smoothie به محصولات پخته مربا و بیشتر. حتی اگر من مسدود شگفت آور توت فرنگی شیرین من نیز مسدود نه چندان بزرگ توت فرنگی. در حالی که آنها خوب نیست خورده از دست آنها کاملا در آماده سازی دیگر و هیچ چیز به هدر می رود. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

بهترین راه برای یخ توت فرنگی

انجماد توت فرنگی فرآیند آسان است و کار می کند همان که آیا شما در حال انجماد فقط چند توت یا چند سبد. در حالی که شما قطعا می توانید یخ تمام توت فرنگی با تاپ متصل (آیا می دانید که در صدر خوراکی هستند?), من پیدا کردن آنها را بیش از حد بزرگ برای مخلوط کرده تا به راحتی و شما باید برای یخ زدایی آنها را قبل از آنها می تواند خرد شده به قطعات کوچکتر برای مربا یا پخته. در عوض, شما بهتر است از بین بردن تاپ و برش انواع توت ها ،

این ساده ترین راه را به چهار مرحله: حذف تاپ کات, انواع توت ها, یخ در یک تک لایه و فروشگاه در یک ظرف مهر و موم شده.

1. حذف تاپ: پوست توت فرنگی و یا فقط به سادگی برش تاپ خاموش است.

2. برش های توت فرنگی: چگونه به شما ریز ریز کردن آنها را واقعا به شما. من تمایل به سه ماهه متوسط توت فرنگی, اما شما می توانید برش و یا تاس آنها را اگر شما می خواهید به جای آن. فکر می کنم در مورد راه شما را در استفاده از آنها و قطع درآمده است. مثلا اگر مورد علاقه خود را مافین دستور العمل های تماس برای تکه توت فرنگی با آن بروید!

3. یخ توت فرنگی را در یک تک لایه: هنگامی که توت فرنگی ها را کاهش دهد تا آنها را به ترتیب در یک لایه بر روی یک ورق پخت اندود شده با کاغذ یا سیلیکون پخت mat. مهم است به پشته توت فرنگی و یا آنها را با هم بسته بندی شده به عنوان شما می خواهید هر قطعه به صورت جداگانه یخ. پاپ سینی به فریزر و یخ تا توت فرنگی جامد هستند.

4. انتقال به کیسه فریزر: انتقال توت فرنگی یخ زده به کیسه فریزر برای ذخیره سازی طولانی مدت. چون هر قطعه ای یخ زده بود به صورت جداگانه به آنها نمی چسبد با هم و شما می توانید از فقط آنچه شما نیاز دارید.

بهتر است به استفاده از توت فرنگی منجمد در عرض چند ماه و مطمئن شوید که به فشار هر درجه از کیسه شما بعد از هر بیرون تا بقیه نمی فریزر سوزاند.

تمام راه هایی برای استفاده از توت فرنگی منجمد

ذخیره کردن از توت فرنگی منجمد بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از خوشمزه امکانات در نوک انگشتان خود را. استفاده از آنها در سان گری و یا به عنوان طراوت تکه های یخ برای نگه داشتن کوکتل میوه سرد را یک دسته کوچک از مربا یا سس توت فرنگی بزنید و آنها را به نان یا کلوچه خمیر و یا پرتاب آنها را به مخلوط کن به مخلوط. شما می توانید آنها را مستقیما از فریزر و یا شما می توانید از گرم شدن آنها را اگر شما می خواهم.

سعی کنید این دستور العمل با توت فرنگی منجمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>