بهترین راه برای انتخاب یک هندوانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Post Image

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

آن را نمی خواهد رسما تواند در تابستان تا زمانی که شما تا به حال خود را برای اولین بار هندوانه این فصل است. هر چند که آن را حدود یک سال پس از خود را خریداری کرده اید آخرین هندوانه. آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه به انتخاب کردن یک خوب است ؟ آیا تا به حال واقعا می دانید ؟

وجود قطعی هنر برای چیدن بهترین هندوانه. اما نگران نباشید هنگامی که شما می دانید چه به دنبال آن آسان است. خرید هندوانه در بازار کشاورزان را بیرون می کشد بسیاری از حدس و گمان: کشاورزان می دانم که کسب و کار خود و تنها برداشت هندوانه برای فروش زمانی که آنها واقعا رسیده است. در فروشگاه مواد غذایی شما بیشتر احتمال دارد به در خود را. اما نه کاملا خود را از آنجا که ما رو آسان فرایند سه مرحله ای برای کمک به شما انتخاب کردن بهترین هندوانه. در اینجا چیزی است که شما نیاز به نگاه در سفارش به نقطه مناسب پیک نیک و شایسته نمونه.

چگونه به انتخاب مناسب هندوانه

چگونه به انتخاب یک هندوانه در فروشگاه مواد غذایی

اگر شما تا کنون راه می رفت تا به یک بن هندوانه و احساس کاملا اشتباه در مورد کدام یک را انتخاب کنید چرا که آنها به نظر می رسد همه به دنبال همان, شما تنها نیستید. در آن طول می کشد کمی کار پلیسی به انتخاب یک هندوانه خوب است, اما آن را سریع و آسان است. من قول می دهم. وقتی که آن زمان برای انتخاب یک هندوانه, شما می خواهید به نگاه کردن و گوش دادن. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

تمام راه هایی برای استفاده از هندوانه!

آیا شما هر گونه راهنمایی برای چیدن ripest هندوانه از دسته?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>