ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تبریک! شما یک کیک پخته! شما می توانید از خوردن آن همه در یک بروید (و این یک قضاوت-منطقه آزاد) اما اگر شما می خواهید به آن را ذخیره کنید برای بعد و بدانم که چگونه ما باید پاسخ. این توصیه با این نسخهها کار برای هر نوع کیک: کیک لایه ورق, کیک, کیک پوند نان سریع و حتی کیک و ما آن را به مات و unfrosted برش و جدا نشده کیک.

اما اول: آیا من نیاز به یخچال من کیک ؟

بسیاری از زمان, جواب این است: هیچ. ترین کیک مات و unfrosted برش و جدا نشده هستند کاملا خوب در دمای اتاق برای چند روز. تبرید تنها لازم است که اگر آشپزخانه شما بسیار داغ می شود در طول روز اگر شما در حال ساخت یک کیک است که نمی تواند در خدمت برای بیش از سه روز و یا زمانی که کیک شامل میوه های تازه پر کردن و یا شکوه و یا خامه رویه خامهای کیک یا شیرینی.

اگر شما در یخچال بسته بندی unfrosted کیک پلاستیکی برای محافظت از آنها را از جذب هر گونه عجیب و غریب بوی یخچال و برای محافظت از آنها را از خشک شدن و سپس باز کردن آن برای گرم کردن بر ضد قبل از خدمت. برای مات و کیک و لرز کیک کشف 15 دقیقه به سخت شدن شکر و تخم مرغ و سپس قرار دادن آن در بسته بندی های پلاستیکی.

بهترین راه برای ذخیره لایه های کیک

قرار دادن این محکم در بسته بندی های پلاستیکی بالا طرف و پایین به طوری که پلاستیک دست زدن به طرف کیک (که است که می گویند نیست فقط با پارچه مزین کردن پلاستیک بیش از بالا). اگر شما لازم نیست بسته بندی های پلاستیکی, انتخاب کردن برای یک پلاستیک کیسه زیپ بالا. این فروشگاه پیچیده کیک در مقابله در دمای اتاق و آنها را نگه دارید برای حدود یک هفته قبل از شروع به کهنه بر شما. مبتنی بر نفت کیک تمایل به نگه داشتن یک یا دو روز طولانی تر از کره-بر اساس آنهایی که. برای نگه داشتن کیک برای بیش از یک هفته سعی کنید انجماد آنها.

بهترین راه برای ذخیره کیک یخ زده

پوشش به عنوان یک سد حفاظتی برای کیک, بنابراین بدون نیاز به بسته بندی های پلاستیکی در اینجا. پوشش آن را با یک کیک حافظ یا لغو کاسه برای محافظت از آن را از گرد و غبار و موهای حیوان خانگی و چیزهای دیگر در هوا. یک کیک یخ زده را می توان در دمای اتاق به مدت چهار تا پنج روز.

بهترین راه برای ذخیره برش کیک

به عنوان به زودی به عنوان شما را به یک برش رطوبت شروع به فرار و باعث می شود که کیک به بیات با سرعت بیشتری. اگر شما می توانید پوشش لبه های قطعه قطعه بیشتر با رویه خامهای کیک یا شیرینی برای محافظت از کیک از دست دادن رطوبت. در غیر این صورت با فشار یک قطعه پلاستیکی به طور مستقیم بر روی قطعه قطعه جانبی و مطمئن شوید که آن چوب. سپس با پوشش و ذخیره سازی این کیک به عنوان شما می توانید برای نسخه uncut. برش کیک نگه می دارد برای کمی کمتر زمان حدود سه تا چهار روز در دمای اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im