بهترین راه برای شستن و پاکسازی لباس های خود را در سینک آشپزخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما معمولا شستن لباس در ماشین لباسشویی (و یا محدود کردن سفر خود را به یک جمعی در ساختمان اتاق رختشویی), بهترین راه برای تمیز کردن و پاکسازی — بدون لوکس از یک ماشین لباسشویی ؟ خشکشویی متخصص پاتریک ریچاردسون بنیانگذار مینیاپولیس-بر اساس بوتیک مونا ویلیامز می گوید: نه تنها ممکن است به طور موثر دست خود را بشویید, لباس, در خانه, اما جای تعجب آسان (به طوری شما ممکن است هرگز به یک ماشین لباسشویی دوباره).

باید یک بار برای شستن اما هیچ واشر در چشم? در اینجا چگونه برای مراقبت از لباس های خود را یک گام در یک زمان.

بهترین راه برای دست شستن لباس

قدم اول: تمیز کردن (و پس از آن به طور کامل پاک کردن) خود را سینک آشپزخانه, چرا که بهترین مکان برای دست شستن لباس های خود را. چند دلیل وجود دارد که ریچاردسون توصیه سینک آشپزخانه. نه هر کس است یک وان حمام در خانه و متوسط سینک حمام معمولا نیست که بزرگ است. ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه, او می گوید: در حال جادار به اندازه کافی برای شستن چند قطعه در یک بار.

“هنگامی که شما با استفاده از یک ماشین شما را در قرار دادن تمام قطعات در یک بار خیلی مناسب به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در خود فرو رفتن” نشان می دهد ریچاردسون. “فقط مطمئن شوید که به دنبال روش خود را جدا از رنگ و سفیده.”

بعدی غوطه ور خود را در آب گرم است که بهترین گزینه برای جوانه-کشتن بدون سوختن دست شما است. هیچ مواد شوینده در اطراف ؟ که صادقانه برای بهترین. ریچاردسون توصیه می کند مصرف مواد شوینده و استفاده از ملایم صابون و یا شامپو به جای (اما هرگز ظرف صابون). اگر شما یک صابون (و نه مواد شوینده) استفاده از آن است. مواد شوینده خواهد بود نزدیک به غیر ممکن است برای شستشو از لباس های خود را و او می گوید صابون به اندازه کافی قدرتمند برای هر دو لباس های خود را تازه نگه دارید و با کشتن هر گونه میکروب است که ممکن است طولانی بر روی آنها.

“اگر من تا به حال برای رفتن به فروشگاه و خرید صابون, من می خواهم به خرید کف صابون دست است که صابون ملایم شما می توانید دریافت کنید,” او می گوید. “آیا رفتن به دریا با آن را — شما فقط نیاز به 4 یا 5 پمپ مجموع برای سینک آشپزخانه است.”

در حال حاضر به واقع شستشو را انجام دهید. ریچاردسون می گوید این مهم است به ترک لباس خود را در آب و صابون به مدت حدود 20 دقیقهدستکاری آنها را با دست های خود را هر 3 تا 4 ساعت بدون گرفتن بیش از حد سخت و یا تهاجمی.

هنگامی که شما انجام می شود, کشیدن درپوش اجازه دهید آب اجرا و سپس پر کردن مخزن به عنوان کامل به عنوان شما می توانید با خنک (نه سرد) آب است. صدای فش فش دوباره لباس — شما متوجه آب نسبتا واضح تر. در نهایت قرار دادن درپوش آخرین بار صدای فش فش لباس خود را با دست و آب باید روشن شود. لباس های خود را باید تمیز و آماده به خشک! فقط مطمئن شوید که برای تمیز کردن دست های خود را و سینک (دوباره) هنگامی که شما انجام می شود.

بهترین راه برای پاکسازی لباس های خود را و حذف میکروب ها

صابون ما شستن دست ما با ریچاردسون توضیح می دهد حاوی چربی است که متصل به باکتری ها و ویروس ها. بنابراین زمانی که شما شستن, صابون به معنای واقعی کلمه میکروب کردن پوشاک و آنها به پایین تخلیه. ضد باکتری محصولات از سوی دیگر کشتن میکروب ها است که پس از آن اقامت در لباس های خود را.

به صورت سنتی شستشو مواد شوینده نیز متصل به میکروب اما نه به همان درجه صابون به طور منظم می کند. این گرما می کند که بیشتر مطابق با اصول بهداشتی عمل هنگامی که شما در ماشین لباسشویی — در “پاکسازی” تنظیم واشر می رسد, دمای دست شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به 160 درجه فارنهایت یا بیشتر. اگر شما می خواهید برای مهار حرارت به کشتن میکروب ها بر روی لباس خود را در هنگام شستن دست, شما می توانید بخار یا آهن لباس های خود را پس از شما آنها را بشویید. با توجه به CDC گرما از 167 درجه یا بیشتر کافی است برای کشتن ویروس آنفلوآنزا و بسیاری از بخار می تواند رسیدن به دمای 200 درجه یا بیشتر است.

چگونه اغلب شما باید شستشو و پاکسازی لباس های خود را

به طور کلی ریچاردسون نیست به طور معمول یک فن از شستن لباس های خود را بیش از شما نیاز به. اگر شما فقط حلق آویز کردن در خانه پوشیدن لباس های خود را تا زمانی که شما نیاز به مطلقا به آنها را بشویید — تا زمانی که شما نشت چیزی یا پوشاک به نظر می رسد واقعا کثیف است. معمولا لباس هایی که نیست در معرض خارج از میکروب ها می توانند بدون مطابق با اصول بهداشتی برای 6 تا 7 wearings Richardson می گوید.

اگر شما در, شما نیاز به لباس های شسته شده خود را بازی. درست مثل شما دستهای خود را اولین چیزی که پس از ورود به خانه مراقبت از لباس خود را; میکروب ها می تواند فعال ماندن بر روی لباس های خود را برای چند ساعت. استثنا برای این قانون است اگر شما یک مکان اختصاصی برای خود لباس های کثیف مانند یک مانع. اگر وجود دارد هر گونه شانس کسانی که جوانه-در معرض پوشاک می تواند در نهایت بر روی یک صندلی آنها را بشویید.

در حال حاضر اگر شما در خارج و در میان مردم شما نیاز به شستن لباس خود را درست زمانی که شما دریافت صفحه اصلی,” ریچاردسون می گوید. “فقط تغییر لباس حق دور و شستن دست های کثیف هستند.”

بدون توجه به آنچه شما در حال شستن نکته مهم این است که باید واقع بینانه است. اگر شما در اطراف کسی که بیمار بود, شستن لباس های خود را درست مثل شما می توانید دستان خود را بشویید. اگر شما نمی توانید شستن لباس های کثیف بلافاصله قرنطینه آنها در یک مانع تا زمانی که شما می توانید. این صدا ممکن است سرگرم کننده برای دوباره اختراع خود را رختشویی معمول اما فکر می کنم از آن به عنوان یکی دیگر از راه برای مراقبت از سلامت خود—و انجام بخشی خود را برای نگه داشتن دیگران سالم بیش از حد.

بهترین راه برای تهویه-لباس خشک به سرعت

اگر شما استفاده می شود به انجام لباس های شسته شده بدون دستگاه شما ممکن است تعجب چه مدت می توانید آن را برای لباس های خود را به خشک. مطمئن شوید که شما به حداکثر رساندن جریان هوا سرمایه گذاری در بزرگ تاشو قفسه برای خشک کردن. آن را به شما فضای کافی برای ذخیره کردن کل بار و هنوز هم بریزید تا خارج از دید (زیر تخت برای مثال) زمانی که استفاده نمی کنید. اگر شما دسترسی به یک قفسه برای خشک کردن و ذخیره کردن لباس های خود را بیش از open-air سطوح مانند پشت صندلی و پنجره و میله های پرده و پرده.

اگر آن را احساس می کند مانند لباس های خود را در حال گرفتن واقعا طولانی زمان خشک, شما ممکن است بخواهید برای نظارت بر درجه حرارت در داخل فضای خود را. شما می توانید با قرار دادن یک dehumidifier در همان منطقه به عنوان قفسه برای خشک کردن به کمک به سرعت بخشیدن به فرآیند خشک کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر