بهترین راه برای تمیز کردن فر با توجه به حرفه ای پاک کننده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وظیفه تمیز کردن فر خود را می توانید مانند یکی از پر زحمت ترین شغل خود را لیست کل کارهای — به خصوص اگر شما مطمئن نیستید که منابع یا روش در حال رفتن به موثر ترین (دفعات بازدید: بدون درد). اما دیر یا زود همه ما باید برای سرپا ایستادن کردن و به خوبی آن را انجام دهد. چرا که زنگ خطر دود نباید خاموش هر زمان که شما می خواهید به پخت چیزی.

در حالی که ما باید روش خود را که توصیه می کنیم در اینجا در Kitchn (آن را بسیار عملی و آسان!), وجود دارد بدیهی است که بیش از یک راه برای انجام آن است. کنجکاو برای پیدا کردن آنچه که مردم دیگر توصیه ما به صحبت برخی از جوانب مثبت تمیز کردن در مورد روش آنها قسم می خورم.

در اینجا این است که چگونه برخی از کارشناسان تمیز کردن تمیز کردن کوره های خود.

1. سنگین degreaser و اسفنج فولاد ضد زنگ

جاستین نجار صاحب دالاس مبتنی بر سرویس تمیز کردن مدرن خدمتکاران متکی به دو مواد تشکیل دهنده در هنگام تمیز کردن داخل فر: degreaser و یک اسفنج فولاد ضد زنگ. روش خود را بسیار ساده است — فقط درخواست degreaser صبر کنید و مالش دادن.

“اجازه دهید degreaser نشستن به مدت حداقل 10 دقیقه — دیگر شما صبر کنید تا راحت تر کار خواهد بود — پس از آن شروع به شستشو با اسفنج فولاد ضد زنگ و اطلاع شما ترکیبی از degreaser و فولاد برش دور سوخته-در دوده.”

به دنبال محصولات خاص? نجار توصیه های زیر:

آنجلا بل و گرجستان دیکسون از گرو همکاری قسم می خورم DIY خمیر جوش شیرین. آن را ساده به شلاق تا است, اما آن را برخی از زمان برای انجام کار خود را. “این فرآیند نیاز به 12 ساعت پردازش دوره که شما می توانید شروع به در شب پس از شما پیچیده شده تا هر گونه پخت و پز پروژه” آنها می گویند. روش خود را بسیار شبیه به ما تنها آنها توصیه بیشه مشترک نارگیل اسکرابر برای تمیز کردن رب صبح روز بعد.

3. فر را از عملکرد خود تمیز کردن پس از شستشو

اگر فر شما دارای یک عملکرد خود تمیز کردن و سپس جوزف برگر رئيس جمهور از شما کردم خدمتکاران توصیه می کند شما با استفاده از آن به عنوان خط اول دفاعی در برابر ساخته شده است تا دوده.

پس از تمیز کردن خود روند برگر نشان می دهد پاشش خود را فر با فر کننده ترکیب اجازه می دهد آن را به نشستن برای چند دقیقه و سپس شستشو بالا به پایین و از چپ به راست با رنگ سفید تری پارچه. (فقط چند روز دست به انجام این کار است.)

4. تازه آن را با برخی از مرکبات

نورما Capin مدیر عملیات در دالاس خدمتکاران یک بازی سرگرم کننده نکته تا آستین خود. به فر خود را سریع درمان آبگرم ترک آن را پس از شما به پایان پخت و سپس اجازه دهید نصف فنجان آب آهک نشستن در آن را برای 15 دقیقه. “آهک کمک خواهد کرد که شما خلاص شدن از بوی,” او می گوید. “و پس از آن شما فقط باید برای از بین بردن فر پس از آن را شل گریس از دیوار.”

چگونه شما خود را تمیز اجاق ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>