ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خرید: تسلیم 3.6 لیتر مینا چدن ظرف خورش با درب $70

با توجه به آمازون مردم در حال خرید تسلیم 3.6 لیتر مینا چدن ظرف خورش در droves. (این بهترین فروش غذای مرکب از گوشت وارد شده در سایت در حال حاضر.) ساخته شده از گالوانیزه آهن این کتری می داد و بیداد, گرم کردن و پخت کباب سرخ کرده و بجوش و خروش آمدن سرخ ،

فراتر از casseroles (و کسانی که چیزهای دیگر) این ظرف است به خصوص به خوبی مناسب برای یک قابلمه پاستا. این به ظاهر جادویی روش پخت و پز افزایش یافت محبوبیت در Kitchn را Instagram به تازگی به ما سری ویدئو با فضل که در آن معاون غذا ویرایشگر فضل Elkus پیاده روی پیروان از طریق ذهن-باد روند.

“یک قابلمه پاستا منحصر به فرد است که ماکارونی آشپز آغاز تا پایان در همان گلدان — بدون زور زدن لازم است!” فضل توضیح می دهد. “به عنوان رشته جوش آب را کاهش می دهد به یک چسب نشاسته ای ایجاد یک سس برای پاستا به چسبیدن به. به همین دلیل سنتی عروق برای پخت و پز پاستا مانند یک قابلمه بزرگ کار نمی کند و همچنین برای یک قابلمه پاستا — آنها جلوگیری از آب از تبخیر و می تواند در نتیجه پخته ماکارونی. به این دلیل کم عمق مستقیم طرفه دیگچه و braisers خیلی بهتر مناسب برای یک دیگ ماکارونی روش.” در فیلم او اغلب با استفاده از این گلدان که خیلی بیشتر از 70 دلار!

اگر قیمت پایین تر نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما برای رفتن با تسلیم بیایید نگاهی به آنچه در برخی از آمازون داوران باید بگویم.

“من خود چند بسیار گران نام تجاری چدن قطعات و این تسلیم braiser تا کنون انجام شده به همان اندازه از نظر پخت و پز و سهولت تمیز کردن. من خیلی خوشحالم که من این ظرف به جای هزینه بیشتر یک نگاه کردم. آن است که بسیار جذاب و بزرگ و دستگیره آن را با قرار دادن در داخل و خارج از فر آسان است. آن را به یک خوب, بزرگ, اجاق ایمن دستگیره در بالا نیز است.”

“تخم مرغ و سیب زمینی و ماکارونی caramelizing پیاز و طبخ و چوب نیست. این فوق العاده است برای تفتآبپزی و براونینگ در بالای اجاق گاز و همچنین پخت در فر. این یک تابه به استفاده از تمام زمان و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طبخ هر چیزی است.”

“یک غذای مرکب از گوشت وارد; لذت آشپزی با. آن است که تقریبا غیر چوب قهوه ای به زیبایی و بسیار با دوام است. من با استفاده از آن به طور منظم برای بیش از یک سال و هنوز هم به نظر می رسد با نام تجاری جدید. ما را با دست بشویید زیرا آن خیلی آسان است و من می خواهم آن را به آخرین برای همیشه لطفا برای. آن است که بسیار سنگین (که من می دانستم که از قبل) اما مورد علاقه من است پان; بزرگ و جادار برای ایجاد یک وعده غذایی در حال حاضر و مسدود کردن بقیه برای بعد.”

آیا شما یک گلدان یا ظرف است که شما با استفاده از برای همه چیز در حال حاضر ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de